Індикатор ssrc виявить оптимальні точки входу

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-ssrc

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор SSRC, який в наш час користується великою популярністю серед трейдерів. Даний інструмент відноситься до категорії ефективних осциляторів, які є незамінними помічниками при проведенні технічного аналізу.

Опис індикатора SSRC

Індикатор SSRC відрізняється простотою в застосуванні і високою ефективністю. Він широко використовується в складі стратегій, які показують досить непогані результати на практиці. Цей індикатор, як і багато інших осцилятори, виявляє періоди консолідації і сильної тенденції, а також зони перекупленності / перепроданості.

Пошук відповідних точок для входу в ринок здійснюється на основі перетину кривої і рівнів 0, +/- 0,75, +/- 0,9. У більш вдосконалених версіях даного індикатора, такий як SSRC MTF, присутні додатково сигнальні стрілки, які показують рекомендований напрямок для створення ордера.

Як виглядає індикатор SSRC в дії, ви можете побачити на зображенні, представленої нижче.

skachat-indikator-ssrc

Завантажити індикатор SSRC ви можете за допомогою посилання, розташованої нижче.

Установка індикатора SSRC

Встановлюється індикатор за стандартною схемою, просто завантажуєте файли і зберігаєте їх в каталог даних вашої торгової платформи, яку в подальшому перезапускаєте. Після цього вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і з вікна «Навігатор» переносите індикатор на відкритий графік.

Після перенесення індикатора на графік, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, представленої нижче.

indikator-ssrc

У вкладці «Вхідні параметри» вказані стандартні настройки даного індикатора, які не рекомендується змінювати. Дані настройки підходять для скальпинга, для ведення середньо- або довгостроковій торгівлі, може знадобитися додаткова оптимізація.

Застосування на практиці

Використовувати індикатор для торгівлі на ринку можна на основі наступних сигналів:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. На основі руху кривої індикатора.
  2. На основі перетину кривої з областями перекупленності / перепроданості.

Отже, як вже було сказано раніше, у вікні індикатора відображається п`ять рівнів, які відіграють важливу роль. У разі якщо крива індикатора розташовується нижче рівня 0,75 і вище рівня -0,75, то це говорить про те, поточна тенденція на ринку поки ще не закінчується. При цьому, якщо крива індикатора спрямовується вгору, це говорить про наявність висхідного тренда, а якщо вниз - низхідного. У разі якщо крива індикатора рухається горизонтально, це говорить про те, що ринок перебуває в стані флета.

Способів застосування даного індикатора кілька. Одні трейдери радять створювати угоди при перетині кривої рівнів +/- 0,75. Як тільки крива перетинається рівень +0,75 зверху вниз і спрямовується вниз, рекомендується продавати, а якщо вона перескачет рівень -0,75 знизу вгору, рекомендується купувати.

Крайні рівні +/- 0,9 також можуть використовуватися в якості сигналів для входу в ринок. Але їх найкраще підтверджувати перетином рівнів +/- 0,75.

indikator-ssrc

Стратегії на основі SSRC

Незважаючи на високу ефективність індикатора, його все одно краще використовувати в комплексі з іншими індикаторами. В якості альтернативи можна використовувати один і той же індикатор на різних тайм-фреймах. Так, наприклад, можна вести торги на хвилинному тайм-фреймі, а сигнали для входу підтверджувати за допомогою такого ж інструменту, але на п`ятихвилинній інтервалі. Більш вдосконаленої версії даного індикатора SSRC MTF в одному вікні відображає криві на хвилинному і п`ятихвилинній тайм-фреймах.

Раніше я вже розповідала про досить ефективною торгової стратегії на основі даного інструменту. Йдеться про стратегію під назвою «Перемога». Повний опис даної стратегії ви можете знайти, перейшовши за наступним посиланням: https: /strategii-foreks/strategiya-forex-pobeda.html.

Даний інструмент використовується ще в одній дуже популярною торговою стратегії під назвою Book keeper. Дана стратегія працює на основі нашого сьогоднішнього героя і ще двох індикаторів: 2ZZ + Signal і Heiken Ashi MA20. Дана стратегія передбачає торгівлю на наступних тимчасових інтервалах: H1, H4, D1. Угоди створюються на годинному тайм-фреймі, а всі інші використовуються виключно для фільтрації сигналів. Дана стратегія відрізняється прекрасним співвідношенням ризиків до прибутку, яке становить 1: 2.

Індикатор SSRC відноситься до категорії ефективних осциляторів, але все ж осциляторів, саме з цієї причини його рекомендується використовувати в парі з іншими індикаторами, щоб перевіряти його сигнали.

Сподіваюся, сьогоднішній урок допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс.