Спікер палати представників звинуватив Білий дім в "повільності" при вирішення питання фіскального обриву.

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Спікер палати представників, республіканець Джон Бонер, сьогодні знову звинуватив Білий дім в повільності щодо переговорів про заходи щодо боротьби з фіскальним обривом, додавши, що Республіканська партія як і раніше чекає подробиць від президента Обами з приводу того, як саме адміністрація президента готова скорочувати держвидатки.
Звертаючись до членів Палати представників, Бенер дав перший публічний коментар щодо перебігу переговорів республіканців з демократами після його зустрічі з Бараком Обамою в неділю.
"Це була гарна зустріч. Але ми все ще чекаємо, щоб Білий дім визначився на яке скорочення держвидатків вони готові піти. Чим довше адміністрація затягує процес, тим ближче ми до фіскального обриву ", - сказав Бонер.
" Американський народ, має бути, ламає голову, задаючись питанням про те, коли президент збирається зайнятися питанням серйозно ", - додав він.
Коментарі спікера Палати представників, фактично, підкреслили відсутність прогресу в переговорах, хоча дехто із законодавців вчора і сьогодні натяках, що якісь зрушення все-таки є.