Сайт для трейдерів - які портали бувають і для чого вони потрібні

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Кожен інтернет-користувач, який ставить за мету дізнатися про ринок ФОРЕКС якомога більше, починає шукати відповідний портал, сайт для трейдерів, на якому буде зосереджена вся необхідна йому інформація. Яке ж буває його здивування, коли такого порталу він не знаходить. Так, є дуже гідні інформаційні ресурси, на яких зібрано величезну кількість статей про торгівлю на ФОРЕКС, про стратегії і тактики гри, про програмне забезпечення, психології трейдерів і багато іншого. Але їх одиниці. В основному ж, широко розрекламовані портали по ФОРЕКС не можуть забезпечити новачка всієї необхідної йому інформацією. У кращому випадку на такому сайті він зможе знайти лише старі матеріали в бібліотеці, які вже давно не актуальні, або занадто перенасичені технічними термінами і неможливі для нормального сприйняття починаючого трейдера. Серед порталів, які однозначно можна порадити новачкам, слід виділити кілька типів.

По-перше, це сайти брокерів. Як правило, вони виконані дуже якісно, ​​відразу видно, що бюджет на їх створення було виділено дуже великий. На таких порталах брокер рекламує свої послуги, розповідає про свої переваги для трейдерів, робить для своїх клієнтів майданчики для спілкування та ведення справ, пропонує безліч статистичних даних і має окремий розділ з програмним забезпеченням самого різного класу. Незрозумілого або незручного інтерфейсу на таких сайтах просто не буває. Дизайн у таких сайтів привабливий і інтуїтивно зрозумілий. Саме тому на сайтах брокерів є дуже багато цікавого, привабливого для потенційних клієнтів і трейдерів. Тут є і маса цікавих статей, і безліч спеціальної навчальної літератури, яка актуальна в останні роки роботи ФОРЕКС. На сайтах брокерів можна знайти і безліч даних по аналітиці для трейдерів, що дозволяє їм з перемінним успіхом складати прогнози ринку ФОРЕКС. Сайт для трейдерів від брокера - найбільш поширений тип ресурсів, на які однозначно варто звернути свою найпильнішу увагу.

Так, на таких порталах є і різне програмне забезпечення для торгів, наприклад, торгові термінали. До кожного з терміналів зазвичай додається і кілька базових стратегій, якими можуть користуватися новачки. На сайтах для трейдерів від брокерів можна знайти і радники, які допомагають вести торги успішніше, покращуючи торгівлю в цілому. На сайтах брокерів кожен новий гравець зможе легко спробувати почати кар'єру, зігравши на демонстраційному рахунку нічого в це не вкладаючи. Якщо підсумувати все вищесказане, то можна зробити висновок - сайт для трейдера від брокера дуже хороший, в ньому є практично все, що потрібно гравцеві, як новачкові, так і бувалому. По-друге, є спеціалізовані портали, на яких навчають торгівлі на ФОРЕКС. На них часто можна знайти масу корисної і пізнавальної інформації самого актуального характеру. На сайті будь-якого брокера ніколи не буде стільки цікавих даних, скільки на такому порталі. На ньому можна буде знайти безліч статей і підручників, а також спеціальні відео курси, які дозволять отримати масу теоретичних знань, а деякі наочно демонструють і практичні приклади різних стратегій і манер гри. На хороших навчальних порталах для трейдерів можна знайти різні популярні і добре зарекомендували себе книги, а також повноцінні фільми про трейдингу і про ФОРЕКС. Як правило, всі матеріали пропонуються російською та англійською мовами. Цікаво, що на деяких порталах такого, навчальному плану, можна без проблем записатися на вебінар або семінар, де можна отримати знання безпосередньо від професіоналів своєї справи.

Є і ще один різновид сайтів для трейдерів, які займаються тим, що становлять рейтинги. На них можна дізнатися безліч інформації про те, які з брокерів користуються найбільшою довірою трейдерів і популярністю, а також про те, які сайти, пов'язані в ФОРЕКС, найбільш відвідувані і гідні вашої уваги. Також варто згадати про форумах по ФОРЕКС, а також про спеціальні чатах. Нерідко вони бувають вкрай корисні для новачків, так і для бувалих трейдерів, так як там йде живе спілкування з колегами і однодумцями. Найчастіше в таких місцях можна набратися доброго досвіду та отримати чудові знання про ті чи інші новинах, що кояться у відповідній сфері.