Правила стратегій заробітку на бінарних опціонах

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Правила стратегий заработка на бинарных опционах

У Мережі можна знайти десятки, а то і сотні стратегій заробітку на бінарних опціонах. Більшість з них не відрізняються ефективністю, деякі ж дозволяють мати цілком стабільний дохід від прогнозування напрямку руху валют при правильному підході. Чому одна й та ж торгова система в руках одного трейдера перетворюється в джерело стабільного доходу, а інший з її допомогою тільки втрачає гроші? Які основні правила безпеки в торгівлі зі стратегії бінарних опціонів?

Ризик-менеджмент в стратегіях заробітків на бінарних опціонах

Ризик-менеджмент в стратегіях заробітків на бінарних опціонах

Управління капіталом - один з найважливіших і першочергових факторів тривалої та успішної роботи трейдера на ринку бінарних опціонів. Від того, наскільки грамотно ви розподілите ризики щодо суми на вашому депозиті, залежить не тільки термін вашої кар'єри на валютному ринку, але і її продуктивність.

Оптимальний ризик, рекомендований досвідченими трейдерами, в розрахунку на одну операцію становить від 2 до 5% від суми всього капіталу. Перший варіант найбільш безпечний і ідеально підходить для новачків. Другим методом слід скористатися, якщо у вас вже є певний досвід торгівлі бінарними опціонами, ви розумієте і відчуваєте ринок і вмієте не тільки в теорії, а й на практиці виходити зі складних ситуацій з мінімальними втратами.

Найкращий спосіб управління ризиками по стратегії заробітку на бінарних опціонах полягає в розрахунку цифри на підставі індивідуальних даних вашої торгової системи. Для цього вам потрібно знати кількість операцій, що здійснюються за день / тиждень / місяць, а також статистику максимальної кількості прибуткових операцій поспіль. Для чого це потрібно?

Якщо у вашій статистиці прибуткові угоди чергуються зі збитковими в пропорції хоча б 3 до 2 (тобто на 2 частини збиткових ордерів доводиться 3 частини прибуткових), вам необхідно використовувати в трейдингу мінімальний рівень ставки, оскільки збиткові ордера будуть скорочувати розмір вашого капіталу, а відповідно кожна наступна прибуткова операція буде приносити менше прибутку, оскільки її розмір буде менше попередньої ставки. Якщо кількість прибуткових ордерів в торговельній системі дорівнює кількості збиткових, по такій стратегії заробітку на бінарних опціонах торгувати не варто. Вона свідомо збиткова.

Особливості психології трейдингу

Особливості психології трейдингу

Психологічні аспекти в трейдингу є вирішальним фактором в невдачах трейдерів. Азарт, жадібність і постійне бажання «бути в грі» - не найкращі супутники в торгівлі. На жаль, саме вони керують діями переважної більшості новачків, що в підсумку призводить до розгромним втрат і пошуку інших джерел заробітку. Як уникнути домінування емоцій в трейдингу? Як захистити стратегію заробітку на бінарних опціонах від впливу психологічних факторів?

Якщо ви занадто піддаєтеся впливу емоцій, використовуйте кілька простих правил, щоб мінімізувати їх шкоду на процес торгівлі бінарними опціонами:

  • Встановіть граничний розмір збитків за день і припиняйте торги при досягненні цього показника. Подальша торгівля може призвести до втрати всього капіталу.
  • Не купуйте опціони колл і пут без явного сигналу торгової системи. Трейдинг по інтуїції не тільки неефективний, але і вкрай деструктивний для капіталу і самооцінки трейдера.
  • Не проводьте кожну вільну хвилину часу за торговою платформою. Це призводить до необдуманих входів в ринок, що не має під собою технічного обґрунтування.
  • Чи не торгуйте швидкими опціонами без наявності достатнього досвіду в трейдингу. Торгівля турбоопціонамі пов'язана з високими ризиками.

На початковому етапі кар'єри трейдери недооцінюють вплив психологічних аспектів на результати торгівлі. Ігнорування вищенаведених факторів може перетворити стабільну і прибуткову стратегію заробітку на бінарних опціонів в провальну торговельну систему, яка приносить одні збитки.

Це пов'язано з тим, що трейдер входить в азарт і починає торгувати не за правилами, а заради того, щоб відбити збитки. Такий підхід ніколи не приносить позитивного результату в довгостроковому періоді часу - ні на ринку Форекс, ні в сфері бінарних опціонів.

Мартінгейлу бути чи не бути?

Мартінгейлу бути чи не бути?

Використання принципів Мартингейла в торгівлі бінарними опціонами є спірним питанням. Одні категорично заявляють, що цей метод схожий на ходіння по краю леза. Інші ж намагаються переконати, що це безпрограшна торгова система, заробляти за допомогою якої може кожен - навіть той, кому не знайомий технічний аналіз і процеси, що відбуваються в світовій економіці в поточний момент.

Якщо ви тільки починаєте свій шлях в трейдингу бінарними опціонами, метод Мартингейла може зіграти з вами злий жарт. Використання принципів подвоєння ставок надає великий запас вільних коштів на акаунті або електронному гаманці, які можуть бути максимально швидко введені на депозит, і мінімальну початкову ставку. Які нюанси ховаються за таким підходом в торгівлі?

Деякі трейдери торгують за принципом Мартингейла абсолютно безсистемно. З одного боку це не дивно - навіщо шукати правильне місце для входу в ринок, якщо в разі негативного сценарію буде відкрито то кількість угод, яке потрібно для повернення ринку на вихідні позиції? Однак, такий підхід має свої підводні камені.

У разі спрацювання першої угоди ви отримуєте мізерний прибуток, що не порівнянну з ризиками. При відкритті серії угод ваш капітал тане на очах з кожною наступною операцією. Так, починаючи торгувати з ставки в один долар, вже після четвертого подвоєння ви втратите 23 долари, а ринок може ще довго не йти в вашому напрямку. Відповідно, навіть маючи на депозиті 100 доларів, торгувати з початковою ставкою в одну умовну одиницю занадто ризиковано. При цьому, якщо ви отримаєте прибуток з першого разу ви заробите всього 80 або 90 центів в залежності від умов брокерів бінарних опціонів. Висновки очевидні.

Наявність стратегії заробітку на бінарних опціонах - далеко не запорука успіху трейдера на валютному ринку. Грамотне управління капіталом, холоднокровність, тверезий розум і розрахунок - обов'язкові якості, без яких будь-яка торгова система виявиться пустушкою в руках азартного гравця. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!

Джерело:

(При передруку статті, активне посилання на джерело ОБОВ'ЯЗКОВА)