Індикатор rubicon забезпечить високий прибуток від торгів по тренду

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

rubicon

Індикатор Rubicon одночасно є інструментом для проведення аналізу ринку, а також ефективної торгової стратегією. На сьогоднішній день існує досить мало подібних універсальних інструментів, з цієї причини індикатор Rubicon заслуговує пильної уваги з боку як професійних, так і початківців трейдерів.

Індикатор Rubicon є нестандартним технічним інструментом, що дозволяє вибирати відповідний момент для створення угод в сторону панівної на ринку тенденції. Таким чином, Rubicon є одним з найточніших і ефективних трендових індикаторів.

Даний інструмент включає в себе три ковзаючі середні, перетин яких є сигналом для входження на ринок.

Незважаючи на те, що індикатор Rubicon може використовуватися в якості самостійної торговельної стратегії, успішні трейдери Форекс рекомендують застосовувати цей інструмент в поєднанні з іншими. Використання індикатора Rubicon з іншими інструментами дає можливість набагато точніше визначити відповідний момент для відкриття угод, що, в свою чергу, вбереже вас від виникнення збитків.

Індикатор Rubicon. Установка і оптимізація

У момент своєї появи даний інструмент поширювався за певну плату, на сьогоднішній день завантажити індикатор Rubicon ви зможете, скориставшись розташованої нижче ссилкой.Для того щоб встановити цей інструмент і приступити до виконання аналізу ринку, необхідно скопіювати файли з скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. На наступному етапі слід перезапустити Метатрейдер 4, вибрати відповідну валютну пару і тайм-фрейм, а потім перенести на графік індикатор з вікна навігатора.

indikator-rubicon

Після виконання описаних вище дій, ви зможете побачити вікно з настройками індикатора Rubicon точно таке ж, як на розташованій нижче зображенні.

skachat-indikator-rubicon

При необхідності ви зможете внести зміни в наступні характеристики:

  • Рядок «Arrow-Size» відповідає за габарити сигнальних стрілок, які з`являються на торговому графіку.
  • У рядку «Stop-Label-Size» ви можете змінити габарити покажчика для рівнів Stop-Loss.
  • Рядок «Target-Label-Size» відповідає за габарити покажчиків для рівнів Take-Profit.
  • У рядку «Audio-Alert» ви можете активувати звукові сигнали, що видаються індикатором Rubicon.

Серед недоліків даного інструменту слід відзначити повну відсутність можливості внести зміни в періоди ковзають середніх, що, в свою чергу, не дозволяє повноцінно оптимізувати роботу індикатора.

Через описаної вище особливості індикатор Rubicon може коректно працювати тільки на двох тайм-фреймах: М30 і М15. Таким чином, даний інструмент оптимізований для ведення короткострокових торгів. З цієї причини якщо ви є шанувальником середньостроковій або довгостроковій торгівлі, то індикатор Rubicon вам не підійде.

rubicon

Як ви могли помітити на зображенні, представленому вище, основним індикатором руху ціни є змінна середня, що володіє періодом 116 (на зображенні вона позначена синім кольором). Індикатор саме на її основі визначає панівний тренд на ринку і визначає необхідний тип ордера (SellStop або BuyStop). Сигнали надходять в разі пробою або перетину ковзних середніх, що відображаються на малюнку червоним і зеленим відтінками.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Даний індикатор самостійно задає для себе рівні, а коли відбувається їх пробою, на графіку виникає стрілка, яка є свідченням відповідного моменту для відкриття ордера. Більш того, Rubicon самостійно виявляє рівні стоп-лосс (мітка оранжевого відтінку) і Take-Profit (мітка жовтого відтінку).

Створення угод зі стратегії, пов`язаної з цим інструментом, необхідно за допомогою відкладених ордерів.

  • Відкладений ордер на покупку (Buy Stop) створюється на зеленому рівні в момент, коли Rubicon показує висхідний тренд. Стоп-Лосс і Take-Profit визначається відповідно до зазначених мітками. rubicon
  • Відкладений ордер на реалізацію валюту (Sell Stop) створюється на зеленому рівні в тому випадку, якщо інструмент виявив спадний тренд. Стоп-Лосс і Тейк-Профіт встановлюються також відповідно до зазначених мітками. rubicon

Тестування індикатора Rubicon

Відстежити сигнали Rubicon за попередні періоди не представляється можливим, тому що він не зберігає історію. З цієї причини оцінити ефективність від його використання можна лише вручну на певному проміжку часу, що власне я і зробила.

Було виконано тестування даного інструменту, яке проводилося протягом місяця на тайм-фреймі М30 і валютній парі євро / долар.

На зображенні, представленої нижче, ви можете побачити результати тестування радника.

rubicon

Як ви могли помітити результати не зовсім втішні. Рівень збитків склав 11,45%, а рівень просадки 23%. Всього було відкрито 30 ордерів, тобто 1 в день. Зі звітом тестування ви можете ознайомитися з допомогою такої картинки:

rubicon

Успішні трейдери радять використовувати ручний трейлинг-стоп, тобто не виставляти тейк-профіт, а пересувати стоп-лосс за рухом цінового рівня, а точніше за ковзної середньої, позначеної на малюнку синім кольором. Такий спосіб ведення торгівлі приніс би набагато більше прибутку.

Отже, як ви могли помітити, індикатор Rubicon не є ефективним в даний час. Його доцільніше використовувати виключно для отримання сигналів для відкриття угод. Найкраще, звичайно ж, застосовувати його в поєднанні з іншими інструментами.

Якщо ви є досвідченим трейдером, то можете самостійно протестувати роботу індикатора Rubicon за допомогою описаного вище підходу.

Сподіваюся, дана стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати індикатор Rubicon для успішного ведення торгів на валютному ринку Форекс. Пам`ятайте, що без професійного аналізу ви не зможете вибрати підходящий момент для відкриття ордерів, що, в свою чергу, може стати причиною виникнення серйозних збитків.