Ретроспектива fORTS (23-27 травня 2016 року)

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Вступ

Всім привіт! Тиждень за тижнем, торгуючи і спостерігаючи за ринком, складається одне враження: "Затишшя перед бурею" велика частина іструментів йде в бік, консолідуючись. Це явна ознака того, що хтось набирає пристойну позицію для подальшого трендового руху і коли це рух відбудеться головне опинитися в самому його початку.

Весь рух РТС позаминулого тижня, було викуплено минулим тижнем. Це спостерігається за всіма трьома існтрумент що ми аналізуємо в огляді, при цьому всім на подив Gazr-6. 16 і Sbrf-6.16 витворяють чудеса! Це вам натяк для особистого ознайомлення, ми ж приступаємо як розбору традиційних інструментів ринку FORTS.

RTS - 6. 16 Тиждень

Si - 6. 16 Тиждень

Br - 6. 16 Тиждень

Понеділок 23. 05.2016г.

RTS

Попередні кілька днів ми спостерігали падіння ф'ючерсу на індекс РТС і ціна впритул підійшла до рівня опору 87980. понеділок розпочався з відкриття торгового дня великим ГЕП-му вниз, який продавив кордон опору. Ці факти говорили про те, що є велика ймовірність на сильний рух вниз. В районі 11-00 по Мск був зроблений вхід в шорт, згідно торгової стратегії. Ціна пройшла близько 1000 пунктів вниз. За співвідношенням ризик/прибуток, трейд вийшов 1 до 3. Зізнаюся, ми очікували більшого від цього дня, бо всі передумови для цього були, але ціна розвернулася і пішла вгору.

Підсумок: трейд 1 до 3 або +1000 пунктів.

RTS - 6. 16 понеділка

Si

Нічого тут було робити! У цей день інструмент виглядав огидно і не давав жодної розумної точки входу. Якщо придивитися і порахувати, скільки пройшов Сі за весь день від максимуму до мінімуму - 522 пункту. Це просто смішно, в трендові моменти (як минулого тижня), ціна може пройти 522 пункту за папу годин, а часом і швидше.

Підсумок: поза ринком.

Si - 6. 16 понеділка

Br

З самого ранку нафту технічно підтискає до рівня і кращий момент для продажу - пробій рівня 48. 11. Багато хлопців бачили цей момент і продали в цей момент, але чесно кажучи, ми чекали відкат нафти нижче і забрати грошей або не вийшло, або деякі трейдери прикрили частина позиції після досягнення прибутку 1 до 3. Скромно, але від грошей не варто надаватися, якщо їх так очевидно пропонують.

Br - 6. 16 Понеділок

Br - 6. 16 Реальний трейд з чату

Вівторок 24. 05.2016г.

RTS

День відкрився ГЕП-му вниз, однак покупці були сильнішими продавців, погнав ціну вгору. На позначці <880> 00 ціна припинила своє зростання, почався рухатися в бік. Консолідація тривала до 14-40. Точних сигналів для входу в позицію не було, адже ціна знаходилася всередині каналу між рівнями опору і підтримки, тому торгувати в такий день РТС не варто, якщо звичайно у вас не було необхідності в угодах, наприклад наприклад якщо ви є учасником конкурсу UTChallenge. Якщо була така необхідність, то найрозумніше було брати лонг на виході з консолідації при пробої кордону <880> 90. Як ми бачимо на зображенні, позицію можна було утримувати до кінця дня. Ви змогли б записати до свого активу 1400 пунктів. Трейд практично 1 до 5.

RTS - 6. 16 вівторка

Si

І так теж буває, що ціна весь день повільно і вірно валиться, але сигналів для продажу немає (майже). Але 1 сигнал все ж був! Трейд спеціально для відчайдушних - продаж на пробій з перенесенням позиції через ніч, так як невелика накопичена прибуток дозволяє. Як виявилося потім - це була відмінна точка входу, але не кожен трейдер стане ризикувати о 23: 15, тому логічніше було бути поза позиції по цьому інструменту.

Si - 6. 16 вівторка

Br

З самого ранку ми бачили потенційно чудову точку входу для продажу, але у нафти були свої плани. З підсумком угоди довелося змиритися і в кращому випадку вийти комусь по безубитка, або, а у кого не було такої можливості, понести невеликий збиток в рамках ТС. Покупець показав свою силу і більше шансів для здійснення угоди в шорт нафту не давала. У цей день та сама ризикова контр-трендова торгівля, виявилася б вигідніше розумної торгівлі по тренду, за аналогією з РТС.

Br - 6. 16 вівторка

Середа 25. 05.2016г.

RTS

Відкриття дня ГЕП-му вгору в купе з закриттям попереднього дня, зростанням ціни в напрямку тренда, давали підстави очікувати хороший рух в лонг. І ми з хлопцями з чату приготувалися до угод в рамках торгової стратегії. Ринок надав нам таку можливість. Вхід в лонг приніс трохи більше 900 пунктів. Трейд 1 до 3. Не можна сказати, що даний трейд повністю виправдав очікування, тому що потенціал зростання ціни був значно вище реального стану справ на ринку. Але також підкреслю, що будь-який прибуток набагато краще втрат і дуже важливо вміти вичавлювати максимум в будь-якій ситуації на ринку.

RTS - 6. 16 середи

Si

Як ви пам'ятаєте з вівторка по Сі, у нас могла залишитися позиція, перенесена через ніч, в тому випадку якщо ви "ризиковий тип"! Як ви розумієте, той опівнічний трейд міг принести відмінну прибуток, але контроль над ризиками, одна з найважливіших завдань трейдера, тому більш розумний вхід - це вхід на пробій, взявши який ваша спроба увінчалася б успіхом. В даному випадку успіх - близько 400 пунктів або трейд 1 до 3.

Si - 6. 16 середи

Br

Нафта дала заробити в цей день тільки тим, хто торгував по тренду до кінця. Перший вхід не приніс би прибутку, хоч він і дуже хороший. Але ось друга спроба о 20: 20 вдалася і можна було забрати близько половини поинта і ризикнути перенести позицію через ніч, зрозуміло з накопиченої прибутком.

Для новачка, чесно кажучи, другий трейд важче психологічно і потрібно було його висидіти, незважаючи ні на що. Але як то кажуть "воно того варте"

Br - 6. 16 середи

Четвер 26. 05.2016г.

RTS

Ф'ючерс на індекс РТС продовжує рух в напрямку тренда і надає нам можливості для заробітку грошей. У цей день ГЕП знову відкрився вгору і встановив новий локальний максимум 91900. Далі трапився відкат, а потім ціна знову кинулася вгору, ну а ми, разом з нею! Вхід в лонг на пробій опору приніс нам трохи більше 1000 пунктів.

Підсумок: трейд 1 до 3.

RTS - 6. 16 четверга

Si

Попередні два дні ціна падала і це означає, що ф'ючерс на пару рубль/долар продовжує рух по нізходящая тренду. День почався з відкриття ГЕП-му вниз, який пробив кордон опору 65693. Аналізую дані фактори, ми з хлопцями з чату приготувалися торгувати по тренду і шукати точки входу в шорт. Але відразу після відкриття, ціна трохи підвелася і почала рух в бік. Всупереч нашим прогнозам і очікуванням, ціна вийшла з консолідації вгору. Хтось із чату брав даний рух, хтось ні, кожен по своєму правий, в будь-якому випадковий на цьому русі можна було заробити близько 430 пунктів, більша ж частина трейдерів прикувала свої погляди до нафти.

Si - 6. 16 четверга

Br

Нарешті сталося! Нафта подолала 50 $, тому ми весь день шукали точки для входу в довгу позицію. І знайшли, але знайшли ми або стоп, або безубиток, що в будь-якому випадку абсолютно нормально, так як правильний ризик - менеджмент і вчинення правочинів щодо стратегії передбачають такий хід подій.

Підсумок: нафта просто провалилася після поновлення максимумів на цілий поінт, що дорівнює Трейд грубо 1 до 8.

Br - 6. 16 четверга

П'ятниця 27. 05.2016г.

RTS

Цю картинку варто було б підписати великими червоними літерами - DANGER! Ціна фактично йшла в бік, сильними і непередбачуваними коливаннями, між кордонами підтримки і опору. Розумним рішенням було утриматися від торгівлі цього інструменту, тому що ніяких сигналів для відкриття позицій не було, а ризик втрати грошей на такому ринку вкрай високий!

RTS - 6. 16 п'ятниці

Si

День почався відкриттям ГЕП-а вгору і вже через 15 хвилин ціна встановила новий кордон опору 66494, після чого ринок уже звичним чином перейшов в бічний рух. З досвіду попереднього дня, ми розглядали лонг на пробої рівня опору. Пробій трапився, проте заробити на ньому не вийшло, тому що ціна глибокими відкатами змушувала закривати позиції. Але і з цієї ситуації грамотний трейдер може отримати користь. Повернення ціни за рівень дав підстави відкрити коротку позицію і отримати близько 400 пунктів в нагороду. Трейд 1 до 3. З огляду на жахливе рух по РТС, подібного Трейд по Сі потрібно просто радіти.

Si - 6. 16 п'ятниці

Br

Нафта дала одну єдину точку входу, якій можна було скористатися. Початок дня заворожувала а в результаті як і весь тиждень: найкраще що можна було забрати трейд 1 до 3. Якщо дивитися на день в цілому - то нафта витрясала всіх як в шорт, так і в лонг. Брудне рух, краще не брати участь в подібному, а дати собі відпочити, або переключитися на торгівлю іншими інструментами.

Br - 6. 16 п'ятниці

Br - 6. 16 Реальний трейд

Підсумки

Тиждень віщувала грандіозні руху, але як ви можете бачити з огляду за фактом ринок важкий і якщо у вас є труднощі з проходженням UT Challange, щось не засмучуйтесь, ви такий не один. Якщо важко торгувати в конкурсі "віртуальними грошима", так реальними - ще важче. Розумніше перечекати деякий час в стороні в кінці кінців, за вікном у всю стартує літо, і знайти чим себе відволікти від ринку, не важко)

Повторюся, як кораболь не може плисти без вітру в вітрилах, якщо тільки він не на веслах (із застосуванням підвищених зусиль) так і трейдер не може заробити грандіозні гроші без тренда! Нам всім потрібен тренд, якщо тільки ви не скальпер)

У Любю випадку сподіваюся цей тиждень буде в рази цікавіше! Всім гарного настрою і прибуткових угод!

Скачай платформу Derby і спробуй свої сили!


Дізнатися докладніше про конкурс UT Challange.