Червоний понеділок, часткова фіксація позицій

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Сьогоднішній день на ринку перевершив всі мої очікування. Я вранці говорила в ефірі, що сценарій буде розвиватися по трендам інструментів. Але що багато покажуть за один торговий день настільки сумну динаміку, для мене особисто, несподіванка.

Я все ж припускаю, що завтра, після такого інтенсивного падіння, буде технічний відскік і тому частина позицій прикрила.

РТС закрила повністю по 69820, на відкритті вечорі вийшов підвищений обсяг (а так як мені потрібно було виїхати) дана ціна мене цілком влаштовувала для фіксації, припускаючи, що сьогодні ціна нижче за РТСу не втече. Шорти я з ціни 75600 5 січня і сьогодні повністю закрила шорт.

Сбербанк закрила на вечорі 65% по 9240 і 9180 від шорти вязтого по 10020-1050 6 січня.

Сі сьогодні всередині дня більш ніж 50% відкат, тому всередині дня додавала лонг до позиції взятої по 75120. перед ввечері і на вечорі Зарку більшу частину з внутрішньоденної добавки. Вже дуже волатильний зараз Сі. А прибуток все ж хочеться зафіксувати.

Шорт по Бренту, відкритий за ціною 35, 81, що не крою взагалі. Можливо в середу перд запасами в обід частина прикрию. Поки розвиток сценарію мені повністю подобається.

Золото сьогодні трохи додала лонга до взятому рашее по 1072-1085.

Тому ще раз для себе роблю висновок, краще менше позицію брати, але довше в угодах сидіти. На відстанях ефективності набагато більше.

ВСІМ попутних трейдів і відмінного вечора)))