Принцип роботи радника reticolofx

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

sovetnik-reticolofx

Радник ReticoloFX спеціально розроблений для Метатрейдер 4, він використовує для відкриття ордерів сітковий стратегію, а також хеджування для того, щоб застрахувати ваш депозит від різноманітних непередбачених ситуацій.

Цей радник є максимально ефективним при наявності на ринку яскраво вираженого тренду, але при цьому він дозволяє отримувати прибуток навіть в ситуаціях, коли рух цінового рівня не має яскраво вираженим напрямком. У подібних ситуаціях ефективність застосування робота безпосередньо залежить від габаритів каналу бічного руху.

Завдяки застосуванню хеджування, під час бокового тренду робот не дає прибутку, а залишає угоди відкритими. У момент, коли на ринку зароджується тренд, трейдери закривають створені раніше ордера і збирають прибуток. При довготривалому флеті на ринку угоди можуть бути відкритими протягом цілих місяців, при цьому, ви врешті-решт отримаєте прибуток, незалежно від того, який саме тренд з`явиться: бичачий або ведмежий, так як угоди будуть відкриватися відразу в два напрямки.

Радник ReticoloFX. алгоритм роботи

Безпосередньо після запуску, радник записує в свою пам`ять поточний ціновий рівень. Як тільки він помітить, що ціна перемістилася на заданий в настройках «крок», він оперативно створить ордер в сторону пробою. Якщо ціновий рівень продовжить рухатися в тому ж напрямку, то через кожен крок робот буде створювати нові угоди.

У ситуаціях, коли ціновий рівень здійснює поворот, то після того, як він проб`є початковий рівень, робот створить угоду в протилежному напрямку. Таким чином, радник хеджирует збиток, після чого він починає створювати угоди в сторону панівної тенденціі.Среді особливостей цього радника, які роблять його дійсно ефективним і прибутковим, необхідно відзначити наступні:

 1. Крок сітки необхідно підбирати не довільно, а в повній відповідності з волатильністю використовуваних валютних пар.
 2. Вести торгівлю за допомогою цього робота необхідно одночасно на декількох валютних парах, на кожній з яких застосовується хеджування.
 3. Графіки, які використовуються радником, пов`язані між собою, тому при отриманні певної суми прибутку, всі відкриті угоди закриваються.

Основою успішного використання радника ReticoloFX є грамотний вибір пов`язаних між собою валютних пар. Торгівля здійснюється на 7 валютних парах, яких об`єднує одна спільна валюта. Існує дві основні «кошика» валютних пар, ознайомитися з якими ви можете на зображенні, представленої нижче.

sovetnik-reticolofx

Також радник ReticoloFX може використовувати зв`язку валютних пар під назвою «кільця». Стандартне «кільце» включає в себе три можливих перетину між валютними парами. Існує шість «кілець», які може використовувати робот, ознайомитися з ними ви можете на розташованій нижче зображенні.

sovetnik-reticolofx

Читаємо - навчання торгівлі на форекс відео

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника ReticoloFX

Завантажити радник ReticoloFX абсолютно безкоштовно, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Затем вам необхідно скопіювати вміст скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Після запуску робота перед вами з`явиться вікно налаштувань, таке ж як і на розташованій нижче зображенні. Перед тим як встановити радник на MT4, дізнайтеся, як правильно це робити.

sovetnik-reticolofx

Для того, щоб правильно налаштувати радник, необхідно розібратися, за що саме відповідає кожен рядок в меню налаштувань:

 1. Рядок Lot size дає можливість встановити розмір лота для кожної угоди.
 2. Рядок Target profit дозволяє задати бажаний розмір прибутку, при досягненні якого робот закриє всі ордера.
 3. Рядок minimum step відповідає за відстань між їх відкриває ордерами, що входять в одну сітку.
 4. Stop after close - цей рядок необхідно активувати тільки в тих ситуаціях, коли ви бажаєте припинити роботу радника, але при це вирішили дати йому самостійно закрити відкриті раніше ордера.
 5. Trend following - при активації цього рядка радник стане відкривати нові угоди лише в напрямку тренда.
 6. Closeby enabled - цей рядок відповідає за закриття ордерів по типу суміжних угод.
 7. On hold - активувавши цю функцію, ви забороните роботу відкриття нових ордерів.
 8. Show next traders - цей рядок відповідає за відображення рівнів ціни, при досягненні яких будуть створені нові ордера.
 9. Show open trades - відповідає за відображення на графіку створених раніше угод.
 10. Show alert - активувавши цю функцію, ви накажете роботу в момент закриття сітки ордерів видавати інформаційне повідомлення.
 11. Play sound - ця функція включає звукове повідомлення в момент, коли робот закриває сітку ордерів.
 12. Comment - в цьому рядку ви можете залишити коментарі, які будуть відображатися поруч з усіма відкритими ордерами.

Не дивлячись на величезну кількість параметрів, налаштувати цей радник досить просто, так як більшу частину характеристик можна залишити без зміни, досить просто внести зміни в рядки: Lot size, Target profit і minimum step. Після того, як ви налаштуєте Порадник, він відразу ж почне вести торги.

Особливості застосування радника ReticoloFX

При використанні цього радника слід пам`ятати, що в ньому відсутні стоп-лосс, тому він може принести не тільки істотний прибуток, але і серйозні збитки при несприятливому збігу обставин. Щоб уникнути негативних наслідків, вам необхідно регулярно виводити отриманий прибуток з торгового рахунку.

Для того, щоб почати торгівлю за допомогою радника ReticoloFX, необхідно володіти центовий рахунком з розміром депозиту від 80 доларів. Крім того, успішні Форекс трейдери не рекомендують виставляти розмір лота більше 0,01.

Перед тим як почати торгівлю на реальні гроші, слід протестувати радник ReticoloFX на демо-рахунку і розібратися в алгоритмі його роботи. Це дасть можливість уникнути в подальшому неприємних сюрпризів.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися використовувати ReticoloFX для ведення успішних торгів на ринку Форекс.