Обама привертає Гайтнера в переговори з Конгресом про фіскальному обриві.

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Президент США Барак Обама попросив сьогодні главу Казначейства Тімоті Гайтнера провести робочу зустріч з усіма лідерами Конгресу по черзі для пошуку компромісу щодо шляхів вирішення все ближче підбираються проблеми фіскального обриву.
Сам президент зустрівся з цього ж приводу сьогодні з корпоративними лідерами і главами банків, тоді як на завтра намічена його зустріч з недавнім кандидатом в президенти Міттом Ромні. В останні дні Обама проявляє досить високий рівень активності, оскільки, як він сам сказав, дуже хоче "закінчити операцію" до Різдва.
На цьому тлі президент привертає в переговори і найбільш високопоставлених чиновників своєї адміністрації. Зокрема, Обама розраховує на конструктивні переговори завтра Тімоті Гайтнера з кожним з лідерів Конгресу.
Оскільки сьогодні Білий Дім не дав коментарів за підсумками зустрічі президента з представниками бізнесу, завтра після його зустрічі з Міттом Ромні і за підсумками бесіди Гайтнера з законодавцями, владою можуть бути зроблені якісь важливі заяви.
Компанію Гайтнеру завтра складе Роб Наборс, директор адміністрації по законодавчим справах, а зустрінуться вони по черзі зі спікером Палати представників Джоно Боенером, лідером меншості в Палаті Ненсі Пілозі, лідером більшості в Сенаті Гаррі рейдом і лідером меншин у верхній платі Мітчем МакКоннеллом.