Mql5 market - є чим поживитися?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Раніше покупка додатків для Metatrader більше нагадувала рулетку. Це були або сайти одинаки з декількома Стейт і обіцянкою грааля, де гроші перераховувалися деякого «дяді» прямо на рахунок, разом з гарантією неповернення коштів. Або використовувалися великі електронні майданчики, на зразок тієї ж Плати. З появою Маркета процес покупки торгових експертів став більш цивілізованим і прозорим. Всі продукти в магазині проходять попередню модерацію, так що ваші гроші вже точно не підуть в нікуди. Проте, щоб не переплачувати зайвого, слід враховувати деякі особливості новомодного Магазину, про які піде мова нижче.

Ну і подивимося: чи можна знайти щось вартісне в MQL5 Market?

Тестування продукції з Маркета

daily_picdump_1265_640_48

У Маркет можна потрапити двома способами. Можна зайти безпосередньо на сторінку Маркета через браузер. Для цього перейдіть за адресою MQL5.com, потім в розділ «Маркет».

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa

Знаходимо цікавий для нас індикатор або експерт і переходимо на сторінку продукту.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-2

Натискаємо «Завантажити тріал». Повинно з`явитися вікно підтвердження. Вкажіть «Так, у мене вже є MetaTrader 4«.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-3

Браузер також може запитати дозволу почати віддалену програми.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-4

Після цього термінал автоматично запускається, якщо ще не відкритий, і в навігаторі, в папці «Market», з`явиться тільки що завантажений експерт.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-5

Те ж саме можна зробити, відкривши Маркет в вікні терміналу, через вкладку «Маркет». Натискаємо «Завантажити демо» і чекаємо, поки програма встановиться.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-6

Тріальні версії індикаторів і експертів можна тільки тестувати в тестері і не можна встановлювати на графік. Тому, відразу ж переходимо в тестер стратегій. Зрозуміло, якщо на етапі тестування будь-якої експерт зливає, купувати його сенсу немає.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-7

Потрібно звертати увагу тільки на продукти, які навіть після стрес-тестування на різних брокерів і валютних парах продовжують показувати прибуток. Варто враховувати, що автори часто залишають файли заготовлених налаштувань (пресети радників) або дають рекомендації по періоду і методам тестування, свідомо знаючи, що експерт буде «зливати» за його межами.

Купівля продукту

daily_picdump_1850_640_25

Отже, ви вибрали і протестували продукт, який за всіма параметрами в результаті задовольнив ваші вимоги. Потім, пора переходити до оплати.

Для цього переходимо на сторінку продукту на сайті магазина або на вкладці Маркета в терміналі. Тут відразу ж варто звернути увагу на кількість безкоштовних активацій продукту. Продукт прив`язується до пристрою (до заліза). Тобто, якщо експерт має 5 активацій, ви зможете його встановити не більше ніж на 5 різних комп`ютерах. Це може бути домашній комп`ютер, на роботі і, припустимо, ноутбук. При цьому, якщо ви вирішите придбати новий ПК, на це, знову ж таки, доведеться витратити ще одну активацію.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-8

Отже, натискаємо кнопку «Купити» і переходимо безпосередньо до сторінці оплати. Тут вибираємо платіжну систему, після чого ви будете перенаправлені на сторінку оплати. Після підтвердження оплати продукт моментально відобразиться в терміналі.

mql5-market-testirovanie-produkta-iz-marketa-9

Пошук аналогів

daily_picdump_1979_640_35

Маркет - це дійсно відмінне місце, щоб придбати складну торговельну панель, будь-якої рідкісний індикатор або гідний торговий експерт. Само собою, на етапі відкриття Магазину полки були порожніми, тому багато авторів намагаються заповнити нішу, що утворилася, перепродуючи вже написані індикатори і радники, що знаходяться до цього у вільному доступі.

Справа тут не тільки в ненульовий вартості продукту. Насправді, не так шкода заплатити автору символічну вартість за будь-яку корисну розробку, але, як ми вже з`ясували, в Маркеті вбудований захисний механізм від копіювання, а це вносить ряд незручних моментів. Наявність вихідних кодів дає набагато більше свободи. По-перше, ви не обмежені певною кількістю активацій і можете ділитися програмою з іншими. По-друге, якщо автор раптом перестане оновлювати продукт, ви можете просто залишитися з непрацюючою програмою. В першу чергу, потрібно спробувати знайти програму у вільному доступі, а вже потім йти в Маркет.

mql5-market-poisk-analogov

Вводимо в пошуку що нам потрібно і вказуємо категорію «Codebase». Те, що нам потрібно, знаходиться на першій сторінці пошуку.

mql5-market-poisk-analogov-2

Таким ось простим способом ми позбавили себе від багатьох проблем, пов`язаних з особливостями Магазину MQL5.

mql5-market-poisk-analogov-3

висновок

daily_picdump_2121_640_87

Насправді, дійсно корисних продуктів в Маркеті дуже мало. Тому, завжди намагайтеся гарненько обміркувати своє рішення перед покупкою. На нашому сайті всі експерти, індикатори та скрипти надаються безкоштовно. Найчастіше того, що є у вільному доступі, цілком достатньо для повсякденної торгівлі. Якщо ви все-таки зважилися на покупку платного продукту, задайте собі просте запитання: «Чи дійсно це принесе мені більше грошей?». Зазвичай це відразу ж відсікає стандартні індикатори з красивим зовнішнім поданням і інші мало корисні приблуди. У всього має бути своя рентабельність, і в нашій справі це дійсно єдино правильний метод оцінки.

А ось якщо ви програміст, маркет для вас - манна небесна. Це величезний ринок, на якому ви зможете продавати свої продукти трейдерам З УСЬОГО СВІТУ. А це сотні тисяч потенційних клієнтів. Причому далеко не всі з них добре розбираються в темі, що означає ви можете продати їм навіть не найякісніший софт, який, наприклад в рунеті, точно ніхто не купить.

З повагою, Олексій Вергунов