Найважливіші свята форекс і їх вплив на ринок

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

torgovlja-na-prazdnikah

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила поговорити з вами про свята Форекс. Напевно ви вже знаєте, що валютний ринок Forex працює цілодобово з понеділка по п`ятницю. Він відкривається о 2 годині ночі в понеділок і закривається о 2 годині ночі в суботу за київським часом. Час може трохи відрізнятися, в залежності від використовуваного брокера і в зв`язку з переходом Європи на зимовий і літній час. Тут варто пояснити, що фактично Форекс працює і у вихідні дні, але в цей час волатильність на ринку дорівнює нулю. Іноді все ж відбуваються сплески, в результаті чого в понеділок ми спостерігаємо гепи.

Досвідчені трейдери радять не торгувати у вихідні дні і присвятити цей час відпочинку.

Це ми обговорили з вами графік роботи Форекс в звичайні дні, тепер настав час поговорити і про святкові дні Форекс. Багато новачків не розуміють, для чого їм пам`ятати про свята, якщо ринок все одно в цей час працює. Дійсно ціни коливаються і під час свят, адже банки працюють постійно і навіть якщо один регіон відпочиває, інший все одно проводить операції в звичайному режимі.

З першого погляду може здатися, що враховувати свята Форекс не настільки важливо, але на практиці все не так гладко, як здається. На свята Форекс, коли відпочивають основні великі біржі, на ринку різко знижується волатильність, в результаті чого багато ефективні торгові стратегії дають збої, а трейдери зазнають збитків. Саме з цієї причини багато успішні трейдери радять припиняти торги під час свят на Форекс.

Католицьке Різдво і Новий Рік

Найважливішим святом для все католиків є Різдво Христове, яке припадає на 25 грудня. Як правило, вже 24 грудня ринок є слабоактивних, так як Різдво святкується в ніч з 24 на 25. За кілька днів до Різдва знижується активність на парах за участю наступних валют: долар, австралійський долар, новозеландський долар. До речі Різдво святкують і в Північній Європі, так що короткострокові ордера на парах з участю крони слід закрити 23 грудня.

prazdniki-foreks

Низька волатильність в цей період зумовлена тим, що багато великих гравців проводять свої операції до Різдва.

Ще один святковий день Форекс - це 1 січня. Напевно і російські трейдери не відкривають платформу в цей святковий день. Колишня активність на ринок повертається тільки до 5 або 6 числа.

Поки католики святкують Різдво, Азія продовжує вести торгівлю, так що під час католицького Різдва можна вести торги на деяких валютних парах, наприклад, на парі сінгапурський долар / японська ієна, а ось на парах з участю євро і долар робити це не рекомендується.

Якщо об`єднати всі ці свята, то я не бачу сенсу включати торгову платформу в період з 23 грудня по 6 січня.

День праці

День Праці добре знайомий всім вітчизняним громадянам, але його також святкують і в Китаї, Європі, США і навіть Канаді. У Китаї це свято відзначають 1 травня, а ось США відзначає його 7 вересня. Це свято обов`язково варто враховувати при веденні торгів за участю валют описаних вище країн.

prazdnichnye-dni-foreks

День подяки

День Подяки є найважливішим святом для американців, його відзначають у четвертий четвер листопада. У цей день не рекомендується вести торги на парах з участю долара. У цей час рекомендується відмовитися від торгів не через ризиків, так як скачки в цей час практично відсутні, справа в тому, що виникають в цей день сигнали з високою ймовірністю є помилковими.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Торгівля в цей святковий день може вестися на крос-курсах, наприклад, на парі євро / британський фунт або євро / британський франк.

Католицька пасха

Звертати увагу на Католицький Великдень не варто, так як від цього свята ситуація на ринку не змінюється.

torgovlja-na-prazdnikah

Як ви могли помітити, основних свят, в які трейдерам можна відпочити, не так вже й багато. Багато трейдерів помилково приділяють велику увагу настільки несуттєвим свят, як День Колумба, День Пам`яті, що не мають жодного впливу на фінансовий ринок.

Багато свят впливають виключно на роботу біржових майданчиків, а ось на діяльність ринку Форекс немає.

Торгівля на святах

Якщо вам все-таки не висидіти на свята, то можете поекспериментувати, деяким трейдерам вдається заробляти і під час свят. Але хочу відразу сказати, що ті стратегії, які ви використовуєте в звичайні дні, не дадуть належного результату і, швидше за все, приведуть до збитків.

Під час свят ринок є нізковолатільним, як правило, він перебуває в стані флет. Обсяги торгів на свята теж незначні. Більш того, ціновий рівень під час свята веде себе не передбачувано, в результаті чого різко збільшується ризик спрацьовування стопів.

Багато досвідчені трейдери все одно примудряються заробляти на ринку під час свят, але свої стратегії вони ретельно приховують. Торгівля на святах можлива тільки в тому випадку, якщо ви зможете виявити закономірність руху ціни в святкові дні. Для цього можна відкрити графік валютної пари за кілька років і простежити за її коливаннями в свята.

Корисно також враховувати, що до свят багато трейдерів закривають свої угоди. У зв`язку з цим, якщо відкрити протилежний ордер за кілька днів до свят, то високий шанс того, що ви закриєте його з прибутком.

torgovlja-na-prazdnikah

Погляньте для прикладу на графік євро / долар на денному тайм-фреймі. Пунктирними лініями з точками позначені святкові дні. В ході проведення аналізу варто враховувати масштаб важливості свята і коливання ціни. Найчастіше під час свят спостерігається різке падіння ціни. Більш того, свята виступають в ролі осциляторів, як правило, 3 січня, 17 січня, 21 лютого, 1 травня, 4 липня, 3 жовтня, 31 жовтня і 24 листопада відбувається корекція тренда або його повна зміна.

Сподіваюся, сьогоднішній урок допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на розсилку і ви завжди будете в курсі всіх важливих новин і інструментів.