Індикатор minicharts полегшує аналіз ринку

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

minicharts

Для того щоб торги на валютному ринку Форекс були максимально успішними, необхідно час від часу здійснювати перевірку змін цінового рівня не тільки на використовуваному тайм-фреймі, а й на інших. Це необхідно тому, що сигнали з старших тайм-фреймів є більш важливими ніж ті, які надходять з молодших.

Для здійснення описаних вище перевірок, трейдерам доводиться витрачати величезну кількість часу на перемикання між різними часовими інтервалами. Індикатор MiniCharts практично відразу після своєї появи став користуватися величезною популярністю як серед досвідчених, так і серед початківців трейдерів.

Індикатор MiniCharts дозволяє істотно спростити роботу трейдера. Даний індикатор дозволяє виводити на використовуваний торговий графік інформацію з інших тайм-фреймів.

Індикатор MiniCharts є спеціалізованим технічний інструмент, який в автоматичному режимі виводить на робочий графік інформацію про зміни цінового рівня з інших тайм-фреймів. Даний інструмент дає можливість стежити за зміною ціни різних валютних пар, що, в свою чергу, дає можливість отримувати загальну інформацію про поточний стан валютного ринка.MiniCharts оптимально підходить для стратегій, які передбачають використання одного тайм-фрейму для перевірки напрямку тренда, а другого більш молодшого - для ведення торгів. Завдяки даному інструменту, трейдеру не потрібно буде перемикатися між різними тайм-фреймами, так як вся необхідна інформація буде відображатися на вживаному валютному графіку.

MiniCharts. установка індикатора

На сьогоднішній день індикатор MiniCharts знаходиться у вільному доступі, скачати його ви можете, скориставшись розміщеною нижче посиланням.

Для установки індикатора MiniCharts необхідно скопіювати файли з скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Потім слід перезапустити Метатрейдер 4 і перенести індикатор на використовуваний торговий графік.

Для того щоб сигнали індикатора відображалися коректно, вам буде потрібно виконати ще одне дуже важливе дію. В архіві з індикатором присутній файл під назвою «stratman», його необхідно скопіювати в папку під назвою «Шрифти» вашої операційної системи. Якщо ви цього не зробите, то замість коректної інформації про ситуацію на різних тайм-фреймах індикатор буде виводити на торговий графік набір незрозумілих символів.

Після виконання описаних вище дій і запуску індикатора, перед вами з`явиться вікно з його налаштуваннями, яке дозволить виконати необхідну оптимізацію.

indikator-minicharts

Налаштування індикатора Minicharts

  • Multi Mode - тут ви можете дати команду індикатору відображати відразу кілька графіків з різними тайм-фреймами, якщо встановите тут значення true. Якщо вказати тут значення false, індикатор буде відображати тільки 1 графік з тайм-фреймом, зазначеним в рядку «TimeFrame», в стандартних настройках в цьому рядку вказано інтервал H
  • Candle Mode - тут ви можете вибрати вид відображення цінового рівня. Значення true означає японські свічки, а false - бари.
  • Corner - тут ви можете вибрати кут відображення графіка. Якщо вказати тут значення 0, то індикатор буде відображатися у верхньому лівому кутку, 1 - верхньому правому, 2 - нижньому лівому, 3 - нижньому правому.
  • MAMode - тут ви можете додати ковзаючу середню в вікно індикатора.
  • Всі інші параметри - це розміри вікна, кольору відображення тексту або свічок. Тут ви самі зможете в усьому розібратися. А якщо і не зможете, то це ніяк не відіб`ється на ефективності роботи індикатора.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки індикатора натискаєте на кнопку ОК, після чого на графіку повинно з`явитися вікно графіка з обраним тайм-фреймом.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

minicharts

Для того щоб переконатися в коректності відображення індикатором даних, відкрийте необхідний вам тайм-фрейм і порівняйте дані. На малюнку, представленому нижче, ви можете побачити, що дані індикатора збігаються з реальним рухом цінового рівня.

minicharts

Отже, ми з вами розглянули приклад з відображенням лише 1 тайм-фрейму. Тепер давайте розберемо ситуацію, коли в рядку Multi Mode вказується значення true.

Для того щоб вибрати відповідні тайм-фрейми для відображення вирушаємо в розділ Heading_ MultiMode.

minicharts

У розділі Heading_ MultiMode вказані налаштування, які означають наступне:

  • Columns і Rows - тут ви можете вказати число колон і рядів відповідно для графіків. Всього ви можете відкрити 30 графіків різних валютних пар і тайм-фреймів.
  • Spacing Columns і Spacing Rows - тут ви можете вказати дистанцію між колонами і рядами відповідно.
  • Symbol 1-30 - тут ви можете ввести необхідні валютні пари. Якщо залишити рядок порожній, то буде використовуватися пара основного графіка.
  • Time Frame 1-30 - в цих рядках ви можете ввести ваші тайм-фрейми для відповідних валютних пар.

Після цього на графіку повинні з`явитися вікна з графіками обраних вами валютних пар і тайм-фреймів.

minicharts

Індикатор Minicharts дозволяє стежити відразу за 30 графіками різних валютних пар і тайм-фреймів. Завдяки цьому значна спрощується аналіз поточної ситуації на ринку. Даний інструмент є дуже корисним як для початківців, так і для досвідчених трейдерів.

Minicharts - це простий і зрозумілий індикатор різних тайм-фреймів. Багато досвідчені трейдери використовують його при веденні торгів, що дозволяє їм завжди бути в курсі поточних подій на ринку. Так набагато зручніше вести торгівлю, так як немає необхідності перемикати графіки, що займає велику кількість часу.

Даний інструмент ви з легкістю можете поєднувати і з іншими інструментами. Він відмінно підходить при веденні торгів відразу на декількох дзеркальних валютних парах. Так вгадавши подальший рух ціни, ви можете в 2 і більше разів збільшити свій прибуток.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам стати успішним трейдером на ринку Форекс.