Masterslave дозволить скопіювати угоди успішного трейдера

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

masterslave

MasterSlave є копировщик угод, який був спеціально розроблений для торгової платформи Метатрейдер 4. Основна функція MasterSlave полягає в автоматичному копіюванні угод. Копировщик угод MasterSlave з`явився відносно недавно, але практично відразу став затребуваним серед трейдерів.

Копировщик угод для МТ4 підійде тим трейдерам, які вважають за краще ведення торгів на двох рахунках за допомогою однієї стратегії, але з різними розмірами лотів.

Крім того, якщо ви володієте інвесторським паролем від рахунку успішного трейдера, то за допомогою MasterSlave ви зможете дублювати створювані їм угоди. Завдяки цій особливості копировщик угод користується величезною популярністю серед початківців трейдерів, які бажають отримувати прибуток від ведення торгів на ринку Форекс, але поки що не впевнені у власних силах.

Налаштування MasterSlave

Даний радник поширюється вільно, скачати копировщик угод ви можете, скориставшись розміщеною нижче ссилкой.В архів, що скачав ви зможете знайти два радника, які носять назву Slave і Master, яких потрібно створити в різні торгові термінали, щоб почати процес дублювання ордерів.

В процесі установки, файли робота необхідно встановити не тільки в папку під назвою «Experts», а й в папку «Files». Після установки вмісту з скачав архіву в каталог даних торгової платформи, необхідно в обов`язковому порядку її перезапустити, щоб зміни вступили в силу.

Після запуску радника Master ви зможете побачити вікно з настройками, точно таке ж, як на малюнку, розташованому нижче. Даний радник володіє всього лише однією характеристикою, яка відповідає за синхронізацію, виражену в секундах.

kopirovshhik-sdelok

Після запуску радника під назвою Slave ви побачите вікно з його налаштуваннями, як на розміщеної нижче зображенні.

kopirovshhik-sdelok-dlja-mt4

При необхідності ви можете внести зміни в наступні параметри:

  • У рядку «Master» вам необхідно прописати шлях до терміналу, в якому запущений радник Master.
  • У рядку «Періодичність» вказуються характеристики синхронізації. Значення в цьому рядку повинно бути точно таким же, як і при налаштуванні радника Master.
  • Рядок «Множник» відповідає за коефіцієнт збільшення торговельного лота.

MasterSlave. порядок установки

MasterSlave - це ефективний копировщик угод для MT4. Використовувати його можна в тому випадку, якщо трейдер надав вам пароль інвестора. Після цього вже через свою торговельну платформу ви зможете підключитися до нього по інвесторським паролю і встановити у себе перший радник Master. Потім відкрити другу платформу і на ній встановити другий радник. Таким чином, ви зможете заробляти за допомогою досвідченого трейдера.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Якщо ви вирішили використовувати копировщик угод MasterSlave для копіювання ордерів успішного трейдера Форекс, то вам необхідно строго дотримуватися такого порядку дій:

  1. На самому початку необхідно запустити вашу торговельну платформу Метатрейдер 4.
  2. Потім за допомогою інвесторської пароля відкрити рахунок трейдера, угоди якого ви вирішили дублювати.
  3. На наступному етапі на торговий графік, який застосовує успішний трейдер, необхідно перенести з вікна навігатора радник Master. skachat-kopirovshhik-sdelok
  4. Далі необхідно запустити другу торговельну платформу, яку попередньо необхідно встановити на ваш персональний комп`ютер. Встановлювати другу торговельну платформу необхідно в окрему папку.
  5. На друга торговій платформі необхідно відкрити інший рахунок. Вибираємо таку ж валютну пару і тайм-фрейм, як і в першій платформі і переносимо на графік радник утиліту Slave.

Отже, після виконання всіх цих дій установка копіювальника угод буде завершена. Отже, тепер якщо в одній торговій платформі буде відкрита угода, то вона в автоматичному режимі буде створена і в другій платформі.

Що потрібно знати при використанні копіювальника угод для MT4

При використанні MasterSlave беріть до уваги наступні факти:

  • При використанні роботів Master і Slave необхідно звертати увагу на рівень синхронізації, який вказується в налаштуванні «Періодичність» (ця характеристика виражається в секундах).
  • Перед використанням роботів слід виконати їх оптимізацію, а також поставити галочки в потрібні рядки, побачити які ви можете на зображенні, розташованої нижче.

masterslave

Для забезпечення коректного функціонування роботів, необхідно щоб під час ведення торгів всі застосовувані символи відбивалися в поле «Огляд ринку». Для досягнення такого ефекту необхідно виконати наступні дії: клацнути по вікну «Огляд ринку» правою кнопкою і натиснути на напис «Показати всі символи».

masterslave

Якщо під час відкриття другого рахунку, на першому вже буде створена позиція, то на рахунку Slave автоматично відкриється угода по такій же ціні і з аналогічними значеннями стоп-лосс і тейк-профіту. В ситуації коли на рахунку Master трейдер закриє ордер, то така ж угода на графіку Slave так само закриється.

Для того, щоб копировщик угод працював максимально точно, рекомендується використовувати брокерів з однаковими значеннями комісії або спреда. Найкраще, звичайно ж, відкривати рахунки в однієї і тієї ж компанії-брокера.

Слід враховувати той факт, що якщо ви помилково закриєте ордер на рахунку Slave, який був створений автоматично, то повторно він вже не відкриється, навіть якщо на рахунку Master ордер залишиться відкритим. Звідси можна зробити висновок, що угоди, відкриті на рахунку Slave, ви зможете коригувати.

Головний недолік даної системи полягає в тому, що вона працює тільки у певних компаній-брокерів. При цьому, прибуток на другому рахунку може суттєво відрізнятися від першого.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх новин і ефективних інструментів, підписуйтесь на розсилку.