Управління угодою

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Для успішного управління операцією трейдеру необхідно заходити в ринок достатнім обсягом, щоб була можливість закривати профіт частинами і тим самим правильно управляти своєю торговою позицією. У цій статті буде запропонований варіант управління відкритою позицією, який має на увазі закриття першої частини угоди для повернення комісійних та інших витрат з перекладом решти в безубиток, друга частина закривається при досягненні мінімального прибутку, а третя і остання частина позиції залишається для отримання максимального прибутку.

Перше правило управління операцією "Повернення комісії і витрат"

Як правило, за вхід в ринок брокер стягує плату у вигляді комісійних, крім брокера плату беруть і центри ліквідності. Крім комісії в якості витрат потрібно враховувати прослизання, яке може іноді траплятися при роботі стоп-ордерами на волатильних інструментах. Покриття витрат, комісії і переклад решти торгової позиції в безубиток є першою метою угоди. Кількість прибутку для покриття першої частини угоди безпосередньо залежить від розміру допустимих втрат в угоді, обсягу позиції, а так само комісії брокера. Наприклад: розмір торговельної позиції 300 акцій, розмір допустимих втрат в угоді 5 центів, комісія брокера $ 0,55 / 100 акцій + $ 0,30 / 100 акцій комісія ECN. Разом для покриття всіх у відкритій позиції витрат потрібно: $ 10 можливий стоп на 200 акцій, що залишилися + $ 3,30 комісія брокера + $ 1,8 комісія ECN = $ 15,1 вийшло, що для покриття витрат потрібно крити першу частину позиції на відстані 15 центів від точки входу.

Друге правило управління операцією "Взяття мінімального прибутку"

Після того як можливі втрати і витрати покриті виходом частиною позиції наступною метою є взяття мінімального прибутку за допомогою закриття ще однієї частини позиції. Вихід другою частиною можна здійснити на тому ж ціновому рівні, що і перший вихід, а можна закрити на найближчому потенційному рівні підтримки або опору, зупинці тренда або сигналі до можливого розвороту. В даному випадку рішення про вихід залежить від самого трейдера і характеру цінового руху в акції.

Після виходу другою частиною позиції трейдер фіксує мінімальний профіт, який залишиться при будь-якому варіанті подальшого розвитку подій в папері.

Третє правило управління операцією "Взяття максимального прибутку"

Як тільки покриті можливі витрати і від угоди отримана мінімальний прибуток варто подумати про взяття прибутку максимально. Для цього найчастіше застосовують трейлинг-стоп. При взятті максимально можливого прибутку ніякі цілі не розраховуються, але при цьому при кожній нагоді трейдер захищає все більшу і більшу частину прибутку, при цьому дозволяючи ринку робити відкати, або як то кажуть "вільно дихати". Супровід позиції посередництвом трелінг-стопа відбувається наступним чином. Поки немає сильної впевненості в тому, що в папері почався тренд необхідно захистити близько 50% вже наявне прибутку по відкритій частині позиції. Для цього потрібно коригувати розмір стопа після цінового руху в потрібну сторону або розташовувати стоп-ордер на вихід з позиції за рівнями підтримки або опору (в залежності від напрямку руху) в ролі яких найчастіше виступають зупинки тренда і локальні екстремуми. Після появи стійкого тренда трелінг-стоп крім локальних екстремумів потрібно переносити за сильні рівні підтримки або опору (залежить від напрямку тренда) в ролі яких можуть виступати цінові старі екстремуми, консолідації і фігури (круглі цінові значення).

З приводу трелінг-стопа є одне дуже суттєве зауваження: якщо тредйер бачить, що в папері почалася корекція, яка скоріш за все буде проходити через місце установки трелінг-стопа і ймовірність його спрацьовування дуже висока, то краще за все зафіксувати наявну прибуток не чекаючи того моменту поки це зробить стоп-ордер.