Останні новини з ринків

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Німецький уряд проводить обережні переговори з американською владою, щоб допомогти Deutsche Bank забезпечити швидке врегулювання з продажу іпотечних облігацій, за даними джерел в Берліні. До сих пір німецькі чиновники применшують свою роль в протистоянні, щоб виробити угоду з міністерством юстиції США, яке вимагає до $ 14 млрд (11 млрд £) для врегулювання претензій що кредитор неправильно розраховував іпотечні цінні папери до фінансової кризи.

Акції Twitter впали на 10% після закриття торгів на повідомленні, що Google не буде проводити офіційну заявку на соціальної мережі. Кара Суішер і Курт Вагнер кажуть що Google в даний час не планує зробити ставку на Твіттер і не просувається вперед з тими чи зусиллями щоб зробити це. Apple також «малоймовірно» зробить пропозицію на придбання відповідно до Recode.

Канцлер Великобританії Філіп Хаммонд в свою першу поїздку на Уолл - Стріт з моменту свого призначення в липні планує запевнити кращі американські банки в тому, що Великобританія по -колишньому провідний в світі глобальна фінансова хаб незважаючи на Brexit. Париж, Франкфурт, Амстердам і Дублін зробили все щоб заманити фінансові компанії з Великобританії, домінування Лондона може опинитися під загрозою.

  • Фондові ринки гуртуються. Японський Nikkei виріс на 0, 56% і гонконгський Hang Seng на 0, 64%. Китайський Shanghai Composite по -, як і раніше закритий.

Технологічний гігант Samsung заявив що він набуває в США платформу штучного інтелекту (ІІ) Viv Labs, фірма якою управляє один з творців Siri - програми голосового помічника Apple.Samsung планує інтегрувати AI смартфони Galaxy і розширити голосові послуги помічника побутової техніки та носяться пристроїв.