Інвестиції

Кліринг - розберемо по поличках

Зазвичай всі торгові операції на фінансовому ринку здійснюються автоматично. Після завершення угоди на рахунок нараховуються грошові кошти або списуються, цей процес починається після так званого клірингу. Кліринг - це порядок проведення зустрічних за зобов'язаннями безготівкових розрахунків за товари, цінні папери і т.

Компанії виплачують дивіденди

Успішні інвестиції в акції передбачають отримання дивідендів, причому як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Один з найбільш відомих інвесторів Уоррен Баффетт вважає, що вибір компанії для капіталовкладень - це досить складний процес, який включає в себе поточну вартість цінних паперів, далекоглядність руковоство компанії, перспективи зростання.

Індекс споживчих цін (ІСЦ)

Індекс споживчих цін (ІСЦ) - дуже значимий для економіки показник, що характеризується динамікою ціни на ряд споживчих послуг і товарів. У кожній країні методика розрахунку і складові споживчого кошика різні, може варіюватися і назва. У США в ходу позначення CPI ( Consumer Price Index ), але в будь-якій країні він служить показником реальної, а не номінальної інфляції.

Коефіцієнти кореляції на Форекс

В руках умілого трейдера кореляція може стати цінним інструментом. Кореляція валютних пар багато в чому залежить від стану фінансового ринку, тому вона може періодично змінюватися. При аналізі залежностей курсів валют можна сформувати хорошу стратегію для ведення плідної торгівлі. При торгівлі на Форекс є можливість скористатися спеціальними таблицями коефіцієнтів кореляції.

Кредитні дефолтні свопи

Розвиток ринку кредитних дефолтних свопів почалося в 2003 році. Хоча сам інструмент з'явився в США ще на початку 90-х. Вже до 2006 року сукупна вартість всіх таких свопів досягла рівня світового ВВП. Чим же пояснюється інтерес до таких інструментів? За своєю суттю, цей інструмент є свого роду страховкою кредитору від невиплати кредиту позичальником.

Deutsche Bank йде з США

Deutsche Bank розглядає можливість згорнути свої операції в США на тлі юридичних і капітальних витрат, відповідно до кількома звітами. Bloomberg і німецька газета Sueddeutsche Zeitung повідомляють, що управління в банку обговорило скорочення інвестиційних банківських операцій в США, щоб заощадити гроші.

Disney може купити Twitter

Walt Disney (DIS) розглядає заявку на покупку Twitter (TWTR) і працює з консультантомі в даний момент. Також серед потенційних покупців Alphabet (GOOGL), Microsoft, і Salesforce . Розвиток відео контенту на Twitter може добре повіліять на Дісней, а поки Twitter вже почав показувати потокове відео ігор НФЛ, коли як ESPN почала втрачати абонентів, з якої зараз співпрацює Дісней яка стає все більш агресивною в Інтернеті і недавно купила одну третину акцій потокової компанії BAMTech.

Дивідендна стратегія інвестування в акції

Дивідендна стратегія інвестування в акції полягає в реінвестування отриманих дивідендів від наявних акцій, в придбання додаткових цінних паперів. З кожним роком сума дивідендів буде збільшуватися пропорційно придбаним акціям. При цьому дану операцію можна повторювати на постійній основі. При зміні економічної ситуації на ринку, вартість компанії може змінюватися, але інвестор застрахований від будь-яких стрибків у біржових котируваннях.

Канальні індикатори (що це) - список з описом

Індикатори каналу користуються великою популярністю серед трейдерів Форекс . Це пов'язано з тим, що вони дозволяють працювати з динамічними рівнями підтримки та опору, які чертятся автоматично. Тобто трейдеру не потрібно кожного разу самостійно будувати ці рівні. Що таке цінової канал? Це ситуація, коли котирування затиснуті між рівнем опору і підтримки.

Економічний календар

Економічний календар показує макроекономічні показники по різних регіонах і запланований час для їх публікацій. Надаються дані з минулими значеннями, очікуваними і поточними. Важлива інформація для трейдерів які ведуть торгівлю на новинах . Економічний календар на сьогодні Роль економічного календаря на Форекс для трейдера Будь-трейдер фінансових ринків рано чи пізно приходить до думки про те, що йому потрібен такий інструмент, як календар економічних подій.

Electronic Arts зазнав збитків

Electronic Arts (EA) повідомили у другому квартальному звіті про більш низькому доході ніж очікувалося. EA зазнала збитків у 13 центів на акцію. Компанія планує представити чистий збиток у розмірі 17 центів на акцію за третій квартал 2016 року. Виручка, згідно з прогнозами, складе близько $ 2. 04 млрд за квартал, нижчими за прогнози FactSet 2080000000 $.

Енциклопедія торговельних стратегій - Донна Л. МакКормік і Джеффрі Оуен Кац

Енциклопедія торговельних стратегій (The Encyclopedia of Trading Strategies) і її автори Донна Л. МакКормік , Джеффрі Оуен Кац розкажуть багато цікавого. Але книга не розрахована на починаючого трейдера, а текст сухий і місцями складний. Кац великий любитель математики і займається моделювання ринку і розробкою стратегій механічної торгівлі.

ETF WSKY - новий спосіб зберігання віскі

До стандартного дуету бурбона і скотча тепер можна додати ETF . Нещодавно з'явився біржовий індексний фонд, який присвячується всесвітньо відомому напою з витримкою. Далеко-далеко є місце, де стрілки годинника завжди вказують на п'ятій вечора - час, коли можна випити віскі. Раніше інвестування в напій можна було здійснювати, лише набуваючи пляшки з цим нектаром, проте сили волі заховати товар інвестування надовго не вистачало.

Курс eUR / RUB онлайн - графік і прогнози

Котирування валютної пари EUR / RUB показує, скільки російських рублів необхідно віддати за один євро. У даній парі Євро є базовою валютою, а рубль - котируемой. Зміст статті: Прогноз Євро до Рублю на сьогодні Графік EUR / RUB онлайн Загальна характеристика EUR / RUB Аналіз і фактори впливу на Євро - Рубль Торгівля по EUR RUB Особливості валютної пари Євро є вільно конвертованою валютою і офіційною валютою 19 країн Єврозони, і за оборотом посідає друге місце після долара США.

Канал euronews (офіційний) російською мовою онлайн

На нашому сайті ви можете дивитися канал Euronews російською мовою онлайн в хорошій якості. Нижче розташоване вікно з офіційною трансляцією Euronews Росія. Дивитися Euronews Росія в прямому ефірі Euronews було вирішено створити в 1992 році, за пропозицією Європейської мовної спілки, в якості альтернативи американській компанії CNN.

Біржа nYSE Euronext - про розпаду злиття

Американо-європейська фондова біржа NYSE Euronext , куди входили Нью-Йоркська фондова біржа і європейське об'єднання бірж Парижа, Брюсселя, Амстердама, Лісабона і Лондона проіснувала недовго - всього шість років . За цей час вона зуміла стати безумовним лідером світової фондової торгівлі (зараз їм виступає NYSE ) і припинила своє існування через хитрої фінансової схеми.

Facebook розвиває гри а Electronic Arts - спорт

Facebook Facebook (NASDAQ: FB) розвиває свої власні ігри. На початку цього місяця, компанія оголосила про стратегічне партнерство з Unity Technologies, найбільшої глобальної платформою розробки для створення 2D, 3D ігор віртуальної реальності і доповненої реальності. Вони співпрацюють з метою інтеграції нових можливостей в платформу Unity, яка дозволить упорядкувати процес публікації ігор на Facebook.

Facebook вводить цензуру щоб повернутися в Китай

Facebook створює інструмент для цензури, щоб повернутися в Китай. Марк Цукерберг сказав, що він не хоче бути «арбітром істини» тим часом Facebook розробляє інструмент для цензури, щоб повернутися в Китай. Facebook був заблокований в 2009 році в Китаї, єдиний спосіб отримати доступ до соціальної мережі всередині Китаю був через віртуальну приватну мережу, програмне забезпечення, яке може використовуватися для обходу блокування.

FAQ по бінарних опціонах

Питання та відповіді про бінарних опціонах (FAQ) та відповіді на них! Питання - відповідь, в такій формі ви багато чого зрозумієте про практику торгівлі бінарними опціонами. Що таке банерна опціони? Бінарний опціон - це інвестиційний контракт, згідно з яким інвестор не купує сам актив, а лише прогнозує напрямок руху його вартості.

ФСФР - Федеральна служба з фінансових ринків

В січні 2011 року з'явився закон, що говорить про інсайд і маніпуляцій. 27 жовтня 2010 року було оголошено про створення системи, яка буде простежувати нестандартні угоди на фондових ринках. Таким чином, регулятор ФСФР покликаний відслідковувати махінації з ціновою політикою і вплив на інсайдерську інформацію.