Інвестиції

Австралійська фондова біржа

На відміну від більшості великих бірж, Australian Stock Exchange ( ASX ) працює щодня, без вихідних. Останні кілька років вона стабільно входить до п'ятірки найбільших і динамічно розвиваються світових ринків і займає друге місце серед Азіатсько-Тихоокеанських країн. Загальна капіталізація становить 1, 5 трлн.

Автоматична торгова система trend a Lot

Форекс радник Trend'a'Lot - це автоматична система торгівлі, яка, по завіреннях її творців, здатна стабільно забезпечувати трейдеру приріст депозиту на 15-20% щомісяця. Як працює Trend a Lot 17% прибутку на місяць або більше 200% річних - це значний результат. Яким чином роботу Trend a Lot вдається його досягати?

Банки відреагували на зростання ставок в США

Рішення ФРС підвищити процентні ставки збільшить виручку по всій банківській індустрії, особливо в Bank of America . Після того, як аналітики передбачали підвищення процентної ставки протягом більшої частини 2016 року, Федеральна резервна система, нарешті, прийшла до цього. Центральний банк завершив чергове засідання Комітету з монетарної політики в середу, випустивши заяву про те, що воно прийняло рішення підвищити ставку на 25 базисних пунктів, або 0, 25%.

Індикатор bears Power

Індикатор Bears Power - класичний осцилятор, що визначає силу продавців ринку в конкретний часовий період. Цей простий зручний інструмент був розроблений відомим "радянським" американцем Олександром Елдером, як один з компонентів його ж комплексного індикатора Промені . Детальний опис роботи індикатора можна знайти в авторській книзі " Основи біржової торгівлі ".

Індекс beNe 40 Equal Weight

Ми звикли до того, що всі фінансові індекси запущені 10-20 років тому, і до моменту публікації вже мають свою історію. Індекс BeNe 40 Equal Weight Index , що є скороченням від Belgium і Netherlands , новачок - він був введений в обіг 28 вересня 2015 року. Засновником виступила європейська площадка EuroNext , в BeNe 40 увійшли емітенти індексів BEL 20 , і AEX і один французький гравець.

Бенджамін Грем - Розумний інвестор. Завантажити fb2, pdf, epub, аудіокнигу

Книга Бенджаміна Грема (Benjamin Graham) є справжньою "Біблією" для всіх початківців інвесторів і не тільки. Не дарма свого часу на неї звернув увагу молодий підприємець Уоррен Баффетт , який пояснив, що саме ця книга змінила його і сам автор вплинув на нього не менше ніж рідний батько. Він до цих пір рекомендує цю книгу всім новачкам і вважає її найкращою в своєму роді.

Berkshire Hathaway додасть ще $ 29 млрд

Новий президент США Дональд Трамп висуває нову податкову рефому для корпорацій, повідомляє Bloomberg за даними банку Barclays. Суть реформи полягає в зниженні податків з 35 до 15% , що дозволить компанії відомого Уоррена Баффета Berkshire Hathaway додати 29 млрд. Доларів, це вже після того, як тільки після обрання нового президента компанія відразу стала дорожче на 11 млрд доларів, акції піднялися на 8%.

Чорний список брокерів бінарних опціонів

24Hcapital bnry good-option option-world 4xp bo-bank goptions optionsxo 24xp bocapital gtimarkets phenixoption 50option bossoptions gtoptions planetoption 77options boursofx idmarkets prestigebanq abcbinaire boursoland ikkotrader priva-trade agfmarkets boursomarket ingbroker pro-binary ajbrowdercapital brokerinternationalbank intercontinentalmarkets royaldebank astonmarkets brokerofgeneve invest-binary scottoption bancdemonaco cedarfinance ioptioneu startoptions bankandbinary cititrader ksftrade

Bloomberg TV онлайн

Bloomberg TV - міжнародний телевізійний канал (live tv), лідер фінансової інформації та ділових новин. Дивитися Bloomerg онлайн Про телеканалі Телеканал Bloomberg Television був створений в місті Нью-Йорк, в 1994 році. Його глядацька аудиторія налічує 310 мільйонів чоловік. Штат компанії складається з понад двох тисяч професіоналів.

Графік акції bMW онлайн, прогнози і аналітика

Акції BMW AG ( Bayerische Motoren Werke AG, дослівно Баварське моторне виробництво ) - великий автомобільний виробник з Німеччини, відомий випуском цивільних і спортивних автомобілів, гібридів і електромобілів . Маючи велику кількість заводів на всіх континентах і ряд дослідницьких центрів, BMW випускає красиві і якісні автомобілі класу "преміум".

Boeing розглядає виробництво великий версії 737

Авіаконцерн Boeing (BA: NYSE) вивчає можливість створення і виробництва більшого літака 737 MAX737 під назвою назвою 737 MAX 10, який може бути випущений після того, як його менший аналог MAX 7 буде літати з 2019 року. Акції Boeing закрилися в четвер з підвищенням після звістки про будівництво великого літака в лінійці 737, з метою боротьби зі зростаючою конкуренцією з боку Airbus, який також виготовляє свою велику авіалайнера.

Індикатор Смуги Боллинджера

Індикатор Bollinger Bands - класичний трендовий індикатор, за допомогою якого визначають розташування ціни щодо її стандартного торгового діапазону. На відміну від інших інструментів, заснованих на подібних принципах, він може вимірювати не тільки напрямок цінового руху, а й його швидкість. Зміст статті: Опис індикатора Смуги Боллинджера Відео - Смуги Боллинджера Сигнали індикатора Смуги Боллинджера Точки входу в угоду Приклад нашої угоди по смугах Боллинджера Висновок завантажити Індикатор Boll

Звіт bP

BP PLC повідомила кращі результати по прибутку ніж очікувалося в третьому кварталі, оскільки більш низькі експлуатаційні витрати допомогли підвищити прибутки минулих прогнозів ринку. BP заявила, що прибуток в склала $ 933 млн за три місяці, що закінчилися у вересні, далеко від прогнозу ринку в $ 780 млн, але в порівнянні з $ 1, 8 млрд в 3 кварталі 2015 року через більш слабкою цінової кон'юнктури.

British American Tobacco не вдалося купити Reynolds

N "style =" transform: translate3d (0px, 0px, 0px); "> Американський виробник сигарет Reynolds American Inc відмовився від угоди зі злиття з компанією British American Tobacco Plc . Британська компанія минулого місяця запропонувала злиття за $ 47 млрд . Reynolds воліла шукати пропозицію з більш високою ціною.

Брокер ІнстаФорекс

Так або інакше, про компанії ІнстаФорекс - " Брокер №1 в Азії ", начувся більшість трейдерів. Пропонуючи безліч бонусів і можливостей для безкоштовного навчання, компанія зацікавлює новачків в світі трейдингу; професіоналів своєї справи ІнстаФорекс привертає умовами торгівлі, а також зручними сервісами для інвестування і копіювання угод.

Індикатор bulls Power

Індикатор Bulls Power - простий і ефективний інструмент аналізу, застосування якого дозволяє визначати настрої покупців ( "биків") в означений період часу. Найчастіше застосовується в зв'язці з осциллятором Bears Power , яка працює за таким же принципом тільки щодо продавців. Існує комбінований індикатор з двох цих компонентів, який носить назву « Промені Елдера .

Свічкова аналіз на ринку Форекс

Свічкова аналіз - це вид прогнозування цінових коливань за допомогою спеціального виду графічного відображення ціни - японських свічок. Цей метод аналізу був розроблений японським трейдером Мунехіса Хомма , що жив в середньовіччі. Він створив систему, яка дозволяє прогнозувати цінові коливання без будь-яких додаткових інструментів технічного аналізу.

Стратегії управління капіталом

Розробляючи власну торгову стратегію, ніяк не можна пройти повз такого питання, стратегії управління капіталом . Починати роботу слід, тільки визначившись з бюджетом - його розміром, допустимими ризиками і т. Д. Давайте подивимося, що з цього приводу рекомендують провідні ринкові експерти. Стратегії управління капіталом на Форекс Головне правило: ризик будь-якої угоди на форекс не може перевищувати 1-2% від капіталу .

Китай обрушив акції казино

Акції MGM Resorts International (MGM), Wynn Resorts (Wynn) і Las Vegas Sands (LVS) впали в четвер після повідомлення від South China Morning Post про те, що уряд Китаю буде скорочувати в два рази ліміти сум, які люди можуть вивести з банкоматів UnionPay в ігрових регіонах як Макао починаючи суботу. Акції MGM Resorts International закрилися зі зниженням на 4, 3% до $ 28, 65, Wynn Resorts впали на 11, 1% до $ 90, 72 і Las Vegas Sands впали на 12, 8% до $ 54, 67 після доповіді.

Cisco Systems відзвітувала по кварталу

Cisco Systems Inc. (NASDAQ: CSCO) випустила свій звіт про доходи після закриття сьогоднішньої торгової сесії. Прибуток склав 61 цент на акцію або лише $ 3, 1 млрд на $ 12, 4 млрд виручки компанії за перший квартал фіскального 2017 року. Аналітики очікували прибуток у розмірі 59 центів на акцію на $ 12, 33 млрд виручки.