Інвестиції

3 Надійних способу вести облік особистих фінансів

По-перше, враховувати витрати необхідно для більш ефективного ведення господарської діяльності. По-друге, це запобігає різні імпульсивні покупки. По-третє, через кілька місяців після початку обліку ви зможете простежити свої витрати і зрозуміти, на чому можна значно заощадити. Вирішили змінити своє життя на краще і почати враховувати витрати?

50 І 200 денні ковзаючі середні на ринку цінних паперів

Для того, що б торгівля на ринку цінних паперів приносила прибуток, потрібно уважно аналізувати рух цін вибраних активів. Якщо говорити про технічний аналіз, то тут вибір засобів для оцінки торгової обстановки досить великий, хоча одним з найпопулярніших, простих і потужних інструментів для цього залишаються ковзаючі середні .

7 Вечірніх занять успішних людей

Від того, як починається день, багато в чому залежить все його подальший перебіг. Ранкові звички і процедури впливають на настрій і якість життя, мобілізуючи організм для активної і плідної діяльності. Правильно проведений вечір не менш важливий для людини. Деякі приємні і корисні ритуали допомагають розслабитися, відновлюючи сили для наступного дня.

7 Великих грошових помилок батьків

Ця стаття була перекладена з англійської мови одне з великих інтернет видань. Хороший спосіб пізнати як ставляться до життя і до грошей батьки в Америці. У цій статті можна зустріти заперечення багатьох хороших батьківських ідей, наприклад як пожертвувати всім заради дорогого навчання дитини. Для того щоб ви краще зрозуміли статтю, не забувайте про те, що не потрібно доводити все до крайнощів.

9 Причин надмірної торгівлі

Безсистемна торгівля змушує трейдера працювати все більше і більше, в надії на отримання прибутку. Доходить до того, що у них розвивається справжня залежність від трейдингу. Деякі трейдери починають торгувати занадто активно, здебільшого це стосується коротких позицій. А причина проста - трейдер не позначив для себе конструктивний метод торгівлі.

Поганий спосіб заробити на опціонах

Всі хочуть дізнатися інсайдерську інформацію і отримати її раніше ніж решта ринку. Але що якщо це не вдається, чи можна вплинути на ринок і стати інсайдером самому собі? Історія поганого способу заробітку на опціонах завдяки спроби впливу на акції кримінальним шляхом. Сергій В. вирішив підірвати автобус з членами команди футбольного клубу Боруссія (BVB) для того щоб обрушити їх акції і заробити на цьому.

Новий відділ в microsoft з 5000 інженерами

Microsoft (NASDAQ: MSFT) недавно створив новий AI і Research Group , в якому працюють 5000 інженерів і комп'ютерних фахівців, в якості четвертої інженерної групи поряд з Windows , Office і Azure . Новий підрозділ об'єднує його Microsoft Research і групою інформаційних платформ Bing, Кортан, робототехніка, і «навколишнього середовища» обчислювальних середовищ, які реагують на присутність людей.

Мала енциклопедія трейдера - Ерік Найман

Мала енциклопедія трейдера від автора Еріка Наймана - друга його книга, яку мені вдалося прочитати. Головна тема - валютний ринок. Мені навіть здалося що назва книги не зовсім правильне, так як книга хороша і містить цікаву інформацію, про яку мало хто говорить. Мала енциклопедія трейдера здебільшого буде корисна тим хто тільки почав вивчати ринок, я думаю дещо цікаве побачать тут і досвідчені учасники.

Індикатор Прискорення / Уповільнення

Індикатор Прискорення / Уповільнення ( Acceleration / Deceleration ) був створений відомим трейдером Біллом Вільямсом, автором відомих книг "Торговий хаос" і "Нові виміри в біржової торгівлі" . А D, Acceleration / Deceleration або Acceleration oscillator - називають інструментом, який визначає рушійну силу ринку.

Індикатор accumulation / Distribution

Якщо вам потрібна достовірна інформація про настрої і ситуації на ринку, стежте за індикатором зростання / падіння A / D. Індикатор Accumulation / Distribution (A / D) - Накопичення / Розподіл - ефективний індикатор обсягу, розроблений на основі індексу накопичення / розподілу і On Balance Volume. Автором інструменту є відомий трейдер Марк Чайкін.

Alibaba купить частку в Sanjiang Shopping Club

Китайський інтернет-рітейлер Alibaba Group купить близько 32% величезною мережі супермаркетів Sanjiang Shopping Club (третій за величиною в Китаї) за 2 млрд юанів ($ 290 млн) , повідомляє агентство Bloomberg. Alibaba отримає під свій контроль частину бізнесу з базою більше ніж в 1 млн клієнтів . Alibaba не вперше інвестує кошти в фізичні продажу.

Все про бінарних опціонах

Бінарні опціони представляють собою один з універсальних інструментів торгівлі біржовими активами. Це популярний спосіб, за допомогою якого можна торгувати акціями таких промислових гігантів, як Microsoft, Apple, Google, McDonalds . І цей список можна продовжити практично до безкінечності. Цей фінансовий інструмент дозволяє вести торгівлю валютою, нафтою , золотом і навіть індексами фондового ринку, такими як Dow Jones.

Все про стратегію carry trade (Керрі трейд) на Форекс

Керрі трейд ( Carry Trade ) - дуже цікава, незвичайна і специфічна стратегія торгівлі на фінансовому ринку. Вона відрізняється невисоким рівнем ризику і може стабільно приносити дохід протягом тривалого відрізка часу. Але якщо ви спробуєте знайти інформацію по Керрі трейд, то зустрінете тільки загальне, дуже поверхове пояснення, без прикладів, скріншотів і опису принципів роботи.

Все Фігури технічного аналізу з описом

Фігури технічного аналізу - це графічні моделі, які з'являються на графіку і дають трейдеру певні сигнали про те, як буде розвиватися ціна активу в подальшому. Фігури технічного аналізу утворюються за допомогою простих інструментів графічного аналізу, а саме рівнів і ліній опору і підтримки. Це перше, про що повинен пам'ятати кожен трейдер.

Інвестиційні фонди Альпарі

Якщо ваші гроші не працюють - вони автоматично втрачають в ціні. Багатьом здається що це збереження, але це не так. Якщо гроші не працюють - вони падають в ціні (інфляція, час), а далі у грошей тільки 2 шляхи - витрачатися або заробляти, що ви виберете? Аналітики брокера Альпарі створили продукт який повинен вирішити проблеми диверсифікації - інвестиційні фонди Альпарі в різних секторах.

Amazon можливо припинить роботу з UPS і FedEx

Amazon розвиває свої власні служби доставки щоб скоротити витрати . Гігант електронної комерції може заощадити $ 1, 1 млрд в рік не використовуючи UPS і FedEx, заявили в Citigroup . Крім того, компанія зможе краще забезпечити надійність своїх поставок, яка є ключовим завданням Amazon. com. «У цьому середовищі споживачі відбирають швидкість доставки майже так само, як ціну коли вони приймають рішення про покупку,» пояснив Hottovy, аналітик Morningstar.

Amazon здивував автомобільну промисловість

Amazon Amazon. com (NASDAQ: AMZN) здивував автомобільну промисловість запуском нового автомобільного порталу, який дозволяє споживачам переглядати докладні відомості про сотні нових і класичних автомобілів. Але все ж портал не дозволяє купувати транспортного засобу - по крайней мере, ще немає. Але новий сайт є ознакою того, що Amazon думає про те, щоб почати процес з продажу автомобілів, і що має наслідки для багатьох гравців в авто бізнесі.

Геніальна стратегія на акціях walt Disney

Спробував я заробити на акціях Walt Disney. Після проб і помилок можу сказати що заробити можна і не складно. Але робити це потрібно не частіше ніж раз на тиждень . Зараз розповім чому! Компанія Walt Disney - це одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі. Хочу розповісти про свій невдалий досвід який привів мене до золотій жилі!

Енді Крігер - угода з плюсом в 300 млн

В світі торгівлі є люди-загадки, чия біографія покрита таємницею, а надбанням громадськості є лише одна угода. Енді Крігер - один з таких людей; відомо, що він народився в 1956 році, закінчив школу в Уортон і в 1984 році вступив на службу в Solomon Brothers , де трудився Білл Ліпшуц . Через два роки, набравшись сил і знань, він перебирається в Bankers Trust .

Apple лідирував в зростанні основних індексів

Все три основні індекси (Dow Jones, NASDAQ і S & P 500) закрилися з підвищенням в четвер, на чолі з ростом Apple (AAPL: NASDAQ), що забезпечила найбільший приріст на ринках. «Головне, що сьогодні не про економічну мова Дональда Трампа або навіть злегка розчаровують економічних даних, він був про компанію Apple і про її постачальників,» CNBC, Боб Пізані (Bob Pisani).