Індикатор williams persent range виявить зони перекупленності і перепроданості

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-williams-persent-range

Індикатор Williams Persent Range був створений відомим на весь світ трейдером Ларрі Вільямсом. Він відноситься до категорії осциляторів, вітчизняні трейдери часто називають його «відсотковим індикатором».

Опис індикатора Williams Persent Range

Індикатор Williams Persent Range відображає зони перекупленності і перепроданості і є більш вдосконаленою версією відомого всім осцилятора Стохастік. Даний інструмент впроваджений в платформу MT4, знайти його ви можете перейшовши за адресою: «Індикатори / Осцилятори / Williams Persent Range».

strategija-williams-persent-range

Індикатор Williams Persent Range проводить аналіз цінового рівня закриття і порівнює її з попередніми локальними максимумами і мінімумами. Головна відмінність даного інструменту від Стохастика полягає в тому, що в ньому на відміну від останнього не використовуються ковзаючі середні і згладжування. Завдяки цьому даний індикатор є більш чутливим, ніж його аналог, що дозволяє йому набагато раніше визначати моменти розвороту тренда. Ще одна перевага даного індикатора в порівнянні з його аналогами полягає в тому, що він прекрасно працює і під час консолідації на ринку.

Індикатор здійснює аналіз 14 періодів, його творець рекомендує залишити цю настройку без змін і використовувати це значення на будь-яких тайм-фреймах і валютних парах. Можна, звичайно ж, і змінити це значення, але пам`ятайте, що чим менше воно буде, тим більше індикатор видаватиме хибних сигналів.

На малюнку, представленому нижче, ви можете побачити індикатор Williams Persent Range в дії.

williams-persent-range

У разі якщо лінія індикатора розташовується над рівнем -20, це означає, що ринок перебуває в зоні перекупленності, а якщо нижче рівня 80 - перепроданості. Найчастіше трейдери додають ще рівень -50, але міняти значення перших двох не рекомендується.

Правила застосування індикатора в торгівлі

Індикатор Williams Persent Range рекомендується використовувати за наступною схемою:

 • Якщо лінія інструменту рухається від рівня -100 до -80, то необхідно створювати угоду на покупку.
 • Якщо лінія інструменту рухається від рівня 0 до -20, необхідно створювати угоду на продаж.

Як ви могли помітити рівні у індикатора є негативними, лякатися цього не варто, так як описуваний сьогодні інструмент являє собою «перевернутий Стохастік».

sovetnik-williams-persent-range

Важливо: в разі якщо лінія індикатора перетинає рівні, не варто поспішати з відкриттям ордера, так як індикатор відрізняється надвисокою чутливістю.

Для отримання більш достовірних сигналів, рекомендується використовувати даний інструмент в парі з іншими індикаторами, такими як індикатор Алігатор. У цьому випадку вхід в ринок необхідно здійснювати в разі отримання підтверджуючого сигналу від Алігатора про зміну тренда.

За допомогою індикатора Williams Persent Range можна також виявляти дивергенції, які є провісниками швидкої зміни тренда. Але тут я змушена вас засмутити тим, що видає даний індикатор такі сигнали рідко.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Стратегія Williams Persent Range

Стратегія Williams Persent Range передбачає торгівлю на тайм-фреймах від H1, вона підходить для будь-яких валютних пар. Для підтвердження сигналів від основного індикатора вона передбачає використання простий ковзної середньої з періодом 12.

Отже, вибираємо валютну пару, тайм-фрейм, після чого переносимо на графік наш індикатор і будуємо просту ковзаючу середню, позначивши її зеленим кольором.

skachat-williams-persent-range

Зверніть увагу на картинку, розташовану вище. Перший сигнал надходить в той момент, коли лінія індикатора опускається нижче рівня -80. Як тільки ми це бачимо, ми повинні поглянути на ціновий рівень і визначити його розташування по відношенню до ковзної середньої.

 • Угоди на купівлю створюємо при перетині лінією інструменту нижнього рівня знизу вгору в разі, якщо ціновий рівень розташовується над ковзної середньої.
 • Угоди на продаж створюємо при перетині лінією інструменту верхнього рівня зверху вниз в разі, якщо ціновий рівень розташовується нижче ковзної середньої.

Стоп-лосс встановлюються біля попереднього локального максимуму або мінімуму. Закриття ордерів здійснюється в тому випадку, якщо лінія індикатора доходить до протилежної рівня.

Для додаткового підтвердження сигналів можна застосовувати індикатор RSI і Стохастік зі стандартними настройками.

Радник Williams Percent Range

Спеціально для тих, кому сподобався цей індикатор, був створений радник Williams Percent Range. Завантажити Williams Percent Range ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Установка даного інструменту здійснюється за стандартною схемою, більш детально про цей процес ви можете дізнатися тут.

Після перенесення радника на відкритий графік ви зможете побачити таке ж вікно, як на картинці, розташованої нижче.

indikator-williams-persent-range

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • SL - величина стоп-лосс.
 • TP - величина тейк-профіту.
 • AllPosition - тут ви можете включити або відключити функцію закриття ордерів при появі протилежної угоди.
 • ProfitTrailing - тут ви можете включити трейлинг-стоп, який буде переносити ордера в безубиток.
 • TrailingStop - величина трейлинг-стопа.
 • TrailingStep - крок трейлинг-стопа.
 • UseSound - активація звукового оповіщення.
 • NameFileSound - ім`я для звукового оповіщення.
 • Time - тут ви можете активувати роботу радника з часу (1 активація., 0- деактивация).
 • Starttime - час початку роботи радника з часу вашого брокера.
 • Stoptime - час закінчення роботи радника з часу вашого брокера.
 • Mn - тут ви можете активувати мані-менеджмент, де 0 означає вимикання, 1 - включення.
 • MAGIC - тут вказується магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших.
 • Lots - величина торговельного лота.

Даний радник призначається для торгівлі на валютній парі євро / долар, на тайм-фреймах від H1. Найкраще використовуватися його під час роботи європейської та американської торгових сесій.

На цьому все, підписуйтесь на мою розсилку і ви завжди будете в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів.