Індикатор osma - ефективний інструмент на основі ковзної середньої

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-osma

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор OsMA, який впроваджений в MT4. Даний інструмент працює на основі МАКД і генерує сигнали з випередженням. Індикатор OsMA відображається у власному вікні в формі гістограми, яка може розташовуватися над або під нульовою відміткою.

На відміну від MACD, гістограма набагато частіше змінює своє розташування щодо нульової позначки, і якщо придивитися, то можна помітити, що перетин відбувається в той час, коли крива MACD відривається від стовпців.

У разі якщо стовпчики OsMA розташовуються в плюсовій зоні, це говорить про наявність висхідної тенденції, а якщо нижче - низхідній. Як функціонує цей інструмент, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче. indikator-osma

Опис індикатора OsMA

Цей інструмент є досить незвичайним осциллятором, який прекрасно показує висхідний і спадний тренди. Даний інструмент є випереджальним, в чому одночасно складається його сильна і слабка сторона.

Цей інструмент в наш час застосовується не часто, не дивлячись на те, що він впроваджений в МТ4 і MT5. Знайти OsMA ви можете у вікні навігатор в рубриці індикаторів.

Найменування даного інструменту по-російськи звучить як «Змінна Середня Осциллятора» і це дуже точно описує його суть. Стовпці OsMA відображають різницю між гистограммой МАКД і його кривої.

Якщо гістограма МАКД розташовується над своєю кривою, тоді стовпчики OsMA будуть знаходитися в плюсовій зоні, а якщо нижче - в мінусовій. При цьому, чим істотніше дистанція між гистограммой MACD і його основною кривою, тим крупніше будуть стовпчики індикатора OsMA. У момент коли стовпчики і крива МАКД збігаються гістограма OsMA дорівнює нулю.

Налаштування індикатора OsMA

Хочу зазначити, що індикатор OsMA відрізняється простотою настройки. У розділі «Вхідні параметри» розташовуються основні характеристики інструменту, які означають наступне:

  • Fast EMA Period - тут вказується значення періоду швидкої експоненційної ковзної середньої.
  • Slow EMA Period - значення періоду повільної експоненційної ковзної середньої.
  • Signal SMA Period - тут вказується період сигнальної кривої.

indikator-osma

Всі ці ковзаючі середні потрібні для обчислення гістограми осциляторів. У стандартних налаштуваннях в цих рядках вказані наступні значення 12, 26 і 9. Окремо хочу відзначити останню настройку, для її розрахунку застосовуються дані MACD.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

У разі якщо ви не володієте достатнім досвідом оптимізації інструментів, раджу вам використовувати інструмент з параметрами за замовчуванням.

Способи застосування індикатора OsMA

Індикатор OsMA відрізняється простотою в застосуванні. Вхід в ринок можна здійснювати в момент перетину гістограми нульового рівня в сторону зароджується тренда. Але варто пам`ятати, що індикатор є дуже чутливим, тому що зароджується тренд може швидко згаснути, а відкрита угода може виявитися збитковою.

Саме з цієї причини індикатор рекомендується використовувати в парі з іншими інструментами, щоб відсівати помилкові сигнали.

Другий спосіб застосування цього інструменту передбачає вхід в ринок на основі дивергенції. Якщо з`являється бичача дивергенція, це говорить про зародження висхідного тренда, а якщо ведмежа - низхідного. Торгівля на основі дивергенції показує непогані результати.

Тепер пропоную вам найбільш вдалий спосіб застосування даного індикатора в торгівлі. Цей спосіб передбачає поєднання індикатора OsMa з індикатором MACD.

Отже, угоди на придбання валюти рекомендується створювати при виконанні наступних умов:

  1. Гістограма індикатора OsMA пройшла через нульову позначку і намалювала стовпчик в плюсовій зоні.
  2. Угода відкривається зі стопом, встановленим за останнім локальним мінімумом.
  3. Вихід з ринку здійснюється тоді, коли крива MACD відірвалася від гістограми.

indikator-osma

Угоди на продаж відкриваються при виконанні наступних умов:

  1. Гістограма OsMA перетнула нульовий рівень і намалювала стовпчик в мінусовій зоні.
  2. Угода відкривається зі стопом, встановленим за попереднім локальним максимумом.
  3. Закриття угоди здійснюється тоді, коли крива MCAD відривається від гістограми.

indikator-osma

Як ви могли помітити, способів застосування індикатора OsMA безліч, в чому полягає основна його перевага. Серед переваг даного інструменту варто також виділити простоту в налаштуванні і доступність, так як його не потрібно купувати і навіть завантажувати, він уже впроваджений в торговельну платформу MT4.

Серед недоліків варто відзначити те, що індикатор надмірно чутливий, що призводить до виникнення невдалих угод. Перед використанням даного інструменту для торгів на реальні кошти, протестуйте його на демо-рахунку.