Індикатор - осцилятор Макклеллана

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Продовжуємо огляд індикаторів, які можуть стати в нагоді трейдерам в торгівлі на ринку форекс і в бінарних опціонах. Сьогодні ми розповімо про такий інструмент, як McClellan Oscillator або осцилятор Макклеллана. Цей елемент технічного аналізу допомагає трейдеру визначити ринковий діапазон і аналізує висхідні і низхідні тенденції на ринку. Є також інструмент, який називається індекс підсумовування Маклеллана і є окремим індикатором.

Опис осцилятора

Як ми вже відзначали вище, осцилятор Маклеллана показує ринковий діапазон і аналізує зростання напруження та знижуються в ціні активи. Він є одним з найбільш поширених і відомих у своїй групі. Розроблено він був відомим фахівцем в області ринкового аналізу Маклеллану в 1969 році.

На основних терміналах даного графіка немає, але ео можна скачати і встановити для терміналів Meta trader. посилання буде представлена ​​в кінці статті. Що включає безпосередньо роботи індикатора, то в його основі лежить робота з експонентними легкими середніми.

Налаштування осцилятора є досить простий і потрібно тільки вказати період побудови (за замовчуванням 10) і зрушення вперед (за замовчуванням зсуву немає).

Що стосується зовнішнього вигляду, то індикатор виглядає наступним чином: дві ковзаючі середні червоного і синього кольору (класичний осцилятор).

Практичне застосування

Торгівля від центральної лінії

У McClellan Oscillator застосовується так звана нульова відмітка, яка допомагає трейдерам отримувати торгові сигнали. На основі цього індикатора сьогодні побудовано безліч торгових стратегій, які успішно застосовуються різними трейдерами в своїй роботі на фінансових ринках. Виходять такі торгові рекомендації:

  1. Якщо індикатор Макклеллан довго перебував вище 0, а потім обома лініями перетнув цю позначку - відкриваємося на зниження.
  2. Якщо індикатор Макклеллан довго перебував нижче 0, а потім обома лініями перетнув цю позначку - відкриваємося на підвищення.

Відразу обмовляюся - цей метод хороший в моменти початку трендів, але найчастіше використовується любителями скальпування на форексі. У бінарних опціонах трохи простіше, оскільки такі сигнали дають можливість відкриватися на кілька свічок вперед.

Перетин ліній

Досить потужний сигнал виникає в момент коли обидві лінії індикатора перетинаються між собою. далі застосовується класична схема: червона лінія виявилася нижче синьою - продавай. Червона лінія виявилася вище синьої - купуй. Це, безумовно, простий прийом, але досить ефективний. Його суть схожа на ту, яка застосовується в класичному Стохастике, але плюс МакКліллан в тому, що він менш чутливий і дає менше хибних сигналів.

Дуже часто, трейдери, які в своїй роботі користуються цим осциллятором, як і іншими подібними індикаторами, використовують додатково ще один інструмент, який може бути, наприклад, трендовим, для того, щоб зрозуміти, чи є зараз на ринку. адже в цьому випадку сигнали матимуть додаткову силу, а деякі навпаки - слабкість.