Індикатор genesis matrix допоможе вибрати момент для відкриття угоди

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

genesis-matrix

Індикатор Genesis Matrix, по праву, вважається одним з найбільш просунутих інструментів для проведення аналізу валютного ринку. Даний інструмент прекрасно підходить як для професійних, так і для початківців трейдерів, він дає можливість з максимальною точністю визначати оптимальний момент для входження на ринок.

Genesis Matrix - це досить точний інструмент, що оптимально підходить для внутрішньоденного ведення торгів. До складу даного інструменту входить цілий ряд надійних індикаторів, що дозволяє максимально точно проводити аналіз ситуації на ринку.

Genesis Matrix. особливості установки

Індикатор Genesis Matrix був спеціально створений для торгової платформи Метатрейдер 4. Він поширюється абсолютно безкоштовно, Genesis Matrix завантажити ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Для установки індикатора необхідно розпакувати вміст скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Потім слід перезапустити Метатрейдер 4, вибрати відповідну валютну пару і перенести індикатор з вікна навігатора на використовуваний графік.

Після виконання описаних вище дій перед вами з`явиться вікно налаштувань, таке ж як на розташованій нижче зображенні.

indikator-genesis-matrix

Якщо ви є початківцем трейдером, то настійно не рекомендується вносити будь-які зміни в налаштування індикатора, так як в противному випадку він може функціонувати нестабільно.

На наступному етапі вам необхідно натиснути на кнопку «Ок» і Genesis Matrix почне функціонувати. Індикатор Genesis Matrix розташовується в спеціалізованому вікні, яке розміщується безпосередньо під ціновим графіком.В вікні індикатора розташовуються чотири горизонтальні лінії, які за допомогою кольору квадратиків відображають пануючу на даний момент на ринку тенденцію (червоним відтінком відображається спадний тренд, а синім висхідний). Лінії, розташовані в спеціальному вікні, відображають інформацію наступних індикаторів: TVI, T3MA, CCI і Gann Hilo.

Як це виглядає, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

genesis-matrix-skachat

Для того, щоб зрозуміти основні алгоритми функціонування Genesis Matrix, слід детально зупинитися на індикаторах, що входять до його складу.

Індикатори, що входять до складу Genesis Matrix

Перший інструмент, що входить до складу Genesis Matrix, носить назву TVI. Цей осцилятор видає сигнали про перепроданості і перекупленності на ринку. Крім того, цей інструмент може досить точно визначати напрямок панівного тренда. Цей осцилятор прекрасно підходить для ведення внутрішньоденних торгів, як він виглядає, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

genesis-matrix

Другий індикатор носить назву CCI. Даний інструмент є досить затребуваним серед величезної кількості трейдерів. Він відрізняється простотою застосування і досить високою точністю видаються сигналів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Третій інструмент називається T3MA. Даний індикатор функціонує за таким же принципом, як і ковзаючі середні. По суті, це поліпшена версія ковзають середніх, так як її паралельні лінії, що утворюють своєрідний канал, є більш динамічними. Як доповнення до описаного вище індикатору застосовується T3MA-Alarm, який за допомогою стрілок зазначає оптимальне місце для відкриття ордерів. Стрілки синього відтінку відзначають місця для відкриття угод на покупку, а стрілки червоного відтінку відзначають місця для відкриття угод на продаж. Як це виглядає, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

genesis-matrix

Четвертий інструмент носить назву Gann Hilo, який з високим рівнем точності аналізує ситуацію на Форекс і визначає відповідний момент для створення угод. У Genesis Matrix вмонтована модифікована версія Gann Hilo, яка відрізняється від основної тим, що сигнали відображаються в особливому віконці. Як виглядає Gann Hilo, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

genesis-matrix

Для того, щоб Genesis Matrix працював коректно, необхідно завантажити в торговельну платформу всі вхідні в його склад інструменти. Осцилятори CCI інтегрований в платформу MT4, так що його встановлювати не потрібно, а от всі інші потрібно.

Тепер про всіх складових інструментах індикатора ви знаєте, пора перейти до правил його використання.

Правила використання Genesis Matrix

Для того, щоб виявити точки створення ордерів за допомогою Genesis Matrix, потрібно стежити за напрямком ціни на більш довгому тайм-фреймі і відкривати угоду в залежності від її напрямки.

Давайте для прикладу розглянемо наступну ситуацію: для виявлення напрямку панівної тенденції вибираємо тайм-фрейм H1, а шукати сигнали по індикатору будемо на інтервалі M5. Отже, спочатку стежимо за напрямом ціни на графіку H1, виявляємо домінуючий тренд. Після цього вирушаємо на M5 і там шукаємо сигнали для створення ордерів.

Як правильно використовувати індикатор Genesis Matrix в торгівлі? Ордер на придбання валюти необхідно відкривати в ситуації, коли всі інструменти індикатора горять синім кольором. Для наочності пропоную вам ознайомитися з наступною картинкою:

genesis-matrix

Стоп-Лосс при цьому необхідно встановити в точці останнього мінімуму цінового рівня. Операцію необхідно закрити відразу ж після того, як 1 зі складових інструментів індикатора загориться червоним кольором.

Що стосується угод на продаж, то їх рекомендується відкривати в тому випадку, якщо всі 4 індикатора горять червоним кольором. Стоп-Лосс при цьому виставляється біля останнього максимуму цінового рівня. Описані вище умови ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

genesis-matrix

Закриття угоди необхідно здійснити відразу ж після того, як один з інструментів загориться синім кольором.

Як ви могли помітити, нічого складного у використанні даного індикатора немає. Перед тим як застосовувати його на реальні грошові кошти, пропоную вам протестувати його на демо-рахунку. На основі даного індикатора створено величезну кількість торгових стратегій, які ви можете застосовувати для отримання прибутку на ринку Форекс.