Індикатор discipline - інструмент для виявлення розворотів тренда

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikatora-discipline

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Discipline. Даний інструмент відноситься до категорії технічних індикаторів, він з`явився відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність серед трейдерів.

Опис індикатора Discipline

Індикатор розвороту тренда Discipline впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4. Знайти його ви можете за адресою: «Індикатори / Пользвательскій / Discipline».

indikator-disciplina

Творці даного інструменту запевняють, що він створений для того щоб передбачити розворотні точки і виявляти моменти зародження нового тренда. Індикатор будує стрілки червоного і блакитного кольору, які сигналізують про збільшення і зниження ціни. Крім того, він малює жовті хрестики в тому випадку, де тенденція на думку індикатора змінює своє направленіе.Под графіком ціни з`являється вікно індикатора, в якому розміщується гістограма двох кольорів: червоного і зеленого. Якщо гістограма червона, це говорить про те, що на ринку спадний тренд, а якщо зелена - висхідний. Сигнали даного індикатора прості в розумінні і вельми наочні, за що власне його і люблять багато трейдерів. indikator-razvorota-trenda-discipline

Рекомендації щодо застосування індикатора Дисципліна

Індикатор Дисципліна призначається для використання на наступних тайм-фреймах: М15, М30 і H1. Згідно з твердженнями творців інструменту, він може працювати на будь-якій парі, але для того щоб він працював справно, потрібно провести його оптимізацію під конкретну пару.

Так, наприклад, для пари євро / долар в настройках інструменту потрібно вказати період 20. Для інших валютних пар значення періоду доведеться підбирати самотужки.

Налаштування індикатора

Ключове гідність індикатора Дисципліна складається в простоті настройки. У вкладці «Вхідні параметри» ви можете побачити стандартні настройки даного інструменту.

indikatora-discipline

Найважливішим параметром є рядок «Period», до його вибору треба поставитися уважно. Як було сказано вище, для кожної валютної пари потрібно підпирати своє значення періоду. У стандартних налаштуваннях зазначено значення 10, а для пари євро / долар рекомендується вибрати період 20.

Щоб полегшити вашу працю, хочу зазначити, що збільшуючи період, алгоритм починає менше видавати сигналів для входу в ринок, а зменшуючи період, чутливість індикатора збільшується.

Правила застосування індикатора Дисципліна

Торгівля з допомогою індикатора Discipline здійснюється на основі відтінку, а також місця знаходження бару і стрілок індикатора. Відкриття угод на придбання валюти рекомендується здійснювати при виконанні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  • Гістограма повинна мати зеленим відтінків і бути і вище нульової позначки, а індикатор повинен намалювати жовтий хрестик.
  • Індикатор повинен намалювати блакитну стрілку, яка віщує зростання ціни.

Угода відкривається зі стопом, який розміщується за попереднім локальним мінімумом. Можна використовувати тейк-профіт, який встановлюється біля найближчого рівня опору, а можна застосовувати трейлинг-стоп.

indikatora-discipline

Угоди на продаж рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

  • Гістограма горить червоним кольором і розташовується під нульовою відміткою, а індикатор намалював жовтий хрест.
  • На графіку цінового рівня індикатор намалював червону стрілку, яка віщує швидке падіння ціни.

При відкритті угоди на продаж стоп встановлюється біля попереднього локального максимуму. Тейк-профіт можна встановити біля найближчого рівня підтримки, можна також використовувати трейлинг-стоп. indikatora-discipline

Переваги та недоліки індикатора Дисципліна

Індикатор Дисципліна не є дуже популярним індикатором, трейдери відносяться до нього по різному. Головне достоїнство індикатора полягає в простоті і наочності, що притягує новачків на ринку.

Мінус даного інструменту полягає в необхідності самостійно проводити оптимізацію інструменту, а саме підбирати значення періоду. До того ж, багато трейдерів запевняють, що даний індикатор видає велику кількість хибних сигналів. Ще один мінус полягає в тому, що індикатор перемальовує свої показання, це мабуть самий вагомий недолік.

На мій погляд цей інструмент найкраще при міняти як частина наявної торгової методики для відсіювання хибних сигналів. Вже неодноразово була доведена користь індикатора при розвороті тренда. Перед застосуванням даного індикатора для торгівлі на реальні грошові кошти, рекомендую вам протестувати його на демо-рахунку.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс, а можливо і в збереженні вашого капіталу. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.