Торгова стратегія детальний опис
Завантажити експерта ft_Ichimoku
Завантажити тести стратегії
Обговорити торгівельну стратегію

Трейдеру

Відео:

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Торгівельні стратегії та їх автоматизація

В нашому першому осінньому номері журналу для трейдерів ми розглянемо цікаву торгову стратегію з досить пафосною назвою «Королівська», активно обговорюють на форекс форумах, на популярному і в цілому незвичайному індикаторі - Ишимоку. Зазвичай ті спекулянти, хто постійно торгують на Ichimoku, вважають за краще не користуватися додатковими фільтрами, вважаючи, що сам індикатор вже є повноцінною стратегією. У нас саме такий випадок, що значно полегшує автоматизацію тактики. Давайте почнемо.

Експерт FT_ichimoku

Правила королівської торгової стратегії

Отже, як вже було сказано, для роботи нам знадобиться стандартний для терміналу MetaTrader індикатор - Ichimoku. Встановлюємо його на валютну пару зі стандартними настройками (9, 26, 52) і отримуємо необхідний нам вид для роботи. Автор рекомендує наступні додаткові параметри:

  • Валютні пари : EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, USDJPY
  • Таймфрейм : H1
  • Вид графіка : свічки

Рис.1. Індикатор Ишимоку і його лінії.

Для тих, хто не часто використовує Ишимоку або взагалі з ним не знайомий, давайте скажемо кілька слів про лінії індикатора. У роботі ми використовуємо 6 основних частин фільтра:

  • Chinkou Span - A
  • Tenkan Sen - B
  • Kijun Sen - C
  • Senkou Span A - D
  • Senkou Span B - E
  • Kumo хмара - F

Детальніше про них можна прочитати в інших джерелах, зараз для нас це не дуже важливо, тому не будемо зупинятися на них окремо. Перейдемо відразу до правил.

Для відкриття угоди на продаж необхідне виконання кількох умов:

Рис. 2. Відкриття угоди на продаж.

1. Chinkou Span знаходиться нижче цінового графіка і інших ліній індикатора Ишимоку.

2. Якщо умова 1 виконано, чекаємо появи наступного сигналу: Tenkan Sen (червона лінія) повинен перетнути Kijun Sen (синя лінія) зверху вниз.

3. Якщо умова 2 виконано, то чекаємо перетину ціновим графіком ліній D, E і F і закриття бару нижче них.

4. Якщо умова 3 виконано, відкриваємо три угоди на продаж (або одну потрійним об'ємом) з рівнями TakeProfit розміром 30, 50 і 100 пунктів відповідно.

5. Встановлюємо StopLoss на рівні 50 пунктів для всіх угод. При спрацьовуванні TP1 (30 пунктів), переміщаємо SL в беззбиткову для решти угод.

6. Закриття всіх угод відбувається також при появі зворотного сигналу.

Для відкриття угоди на купівлю використовуємо зворотні умови.

Все досить просто і на графіку виглядає дуже привабливо. Використання годинного графіка не дає можливості відкривати багато угод на місяць, всього близько 6-8 на пару, але цього в цілому досить.

Автоматизація торгової стратегії

Як бачимо, стратегія виключно технічна, тому автоматизувати її було не складно.Давайте оцінимо, наскільки вдалими будуть результати торгів по стратегії, якої так пишається автор. Нагадаємо, що торгувати рекомендується чотирма парами: EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, USDJPY. Логіку вибору саме їх він не розкриває, ну та це й не важливо, давайте просто подивимося. На графіках наведена робота за 2 роки: 11. 2012 - 08. 2013. Т. к. Відкриття угоди відбувається на новій свічці, тестування проводиться за контрольними точками, що не змінює кінцевого результату.

Рис. 3. Графік роботи стратегії по EURUSD, часовий графік.

Рис. 4. Графік роботи стратегії по GBPUSD, часовий графік.

Рис. 5. Графік роботи стратегії по AUDUSD, часовий графік.

Рис. 6. Графік роботи стратегії по USDJPY, часовий графік.

Складно сказати, як саме працює за своїми правилами автор, отримуючи, за його словами, прибуток протягом двох років. У нас вийшло, що варта уваги тільки ієна - 460% прибутку за 2 роки. Якщо ви протестуєте експерта на ранніх періодах, то побачите, що і там по ієни результати виглядають дуже непогано. У лабораторії журналу ForTrader. org ми протестуємо робота на демонстраційному рахунку в 1000 $ саме на USDJPY, подивимося, так би мовити, його в справі.

На жаль, для оптимізації робочих параметрів стратегії дуже небагато: розміри SL і TP, лота та параметрів Ишимоку, тому якщо працювати над удосконаленням, то тільки в бік управління капіталом.

Як завжди ми пропонуємо вам відкритий код радника для експериментів і ваших ідей. Будемо раді вашим пропозиціям щодо модернізації, а також успішної торгівлі.

Торгова стратегія детальний опис
Завантажити експерта ft_Ichimoku
Завантажити тести стратегії
Обговорити торгівельну стратегію
Моніторинг торгової стратегії