Як налаштувати повідомлення на пошту в МТ4?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

как настроить алерты в мт4 на почту

Сьогодні ми поговоримо про те, як налаштувати повідомлення на пошту в МТ4. В общем-то це дуже корисна функція, якщо у вас немає часу безперервно стежити за графіками. Як в цій ситуації можуть допомогти поштові повідомлення? Дуже просто, в багатьох індикаторах для бінарних опціонів є можливість відправки повідомлень, коли з`являється сигнал для бінарних опціонів для входу в угоду. Теж саме і з АЛЕРТ, їх можна вибудувати, наприклад, на досягнення ціною потрібного рівня підтримки або опору. Але про все по порядку.

Налаштовуємо повідомлення на пошту в Метатрейдер

Що ж, тепер давайте налаштуємо ці самі повідомлення. Нам знадобиться поштовий ящик в розмірі однієї штуки. Скажу відразу, що доведеться вводити логін і пароль від свого мейла. Потрібно це для технічного настроювання, ніякого спаму від вашого імені не буде. Але якщо ви з тієї чи іншої причини боїтеся залишати дані від своєї поштової скриньки, можете створити окремий ящик для поштових повідомлень в МТ4.

Ну що, давайте почнемо. Для початку запускаємо наш Метатрейдер. Відкриваємо вкладку «Сервіс» та вибираємо наступну вкладку «Налаштування».

как поставить уведомления в mt4

Далі в віконці налаштувань знаходимо вкладку «Пошта». Ось вона-то нам і потрібна для всіх наших, так би мовити, махінацій. Відразу ставимо галочку «Дозволити».

уведомления мт4

Тепер найскладніша частина. Налаштування SMTP-сервера вашого поштового сервісу. Не лякайтеся, звучить все набагато серйозніше, ніж є насправді. Отже, у нас є 5 полів:

  • Сервер SMTP,
  • SMTP логін,
  • SMTP пароль,
  • Від кого,
  • Кому.

Налаштування SMTP

Ось їх ми зараз з вами і заповнимо. Почнемо з сервера. У мене в прикладі буде SMTP сервер Яндекса. Інші поштові клієнти налаштовуються по тій же схемі. Список SMTP серверів для різних поштових сервісів я приведу нижче. Але відразу обмовлюся, періодично вони змінюються. Тому я поясню, як знайти актуальну інформацію про SMTP сервері. Відкриваємо пошуковик і вбиваємо «SMTP сервер yandex». У моєму прикладі це Яндекс, ви ж можете забивати потрібний вам поштовий сервіс: Mail, Gmail, Rambler і ін.

почта мт4

Переходимо по першій же посиланням і бачимо ось таку сторінку:

сигналы в мт4

Нам буде потрібна тільки та частина про «Вашу електронну пошту». В даному випадку ми бачимо, що сервер «smtp.yandex.ru». Його-то ми і вписуємо в першому полі нашого вікна з настройками. Далі ми повинні вписати актуальне порт. Як ми бачимо на скріншоті зараз це 465 порт. Вписуємо його через двокрапку після сервера. Увага, пробіл ставити не потрібно. Має вийти наступне: smtp.yandex.ru:465.

почта metatrader

Власне, півсправи вже зроблено. Ось список потрібних серверів для інших поштових клієнтів:

  • Yandex - smtp.yandex.ru:465
  • Mail - smtp.mail.ru:465
  • Rambler - smtp.rambler.ru:465
  • Gmail - l.google.com (у гмейла порт не вказуємо).

Далі вказуємо SMTP логін, їм є наш імейл. А SMTP пароль - це відповідно пароль від зазначеного нами ящика. У графі «Від кого» вказуємо наш мейл ще раз. Ну а в поле «Кому» ви вводите той ящик, на який хочете отримувати повідомлення. Він може бути той же, що ми вказували на другій і четвертій рядках.

Увага, для користувачів gmail є обмеження. Ви не зможете надсилати на ящики інших провайдерів, тобто якщо в 2 і 4 рядках ви вказали дані гмейл, то і на 5 сходинці повинен бути якийсь ящик цього провайдера. Тобто закінчується на @ gmail.com.

почта mt4

Далі натискаємо на кнопку «ТЕСТ». Тепер, як ми бачимо, термінал просить нас відкрити вкладку журнал. Тиснемо «Ок» два рази поспіль (в віконці, що з`явилося і вікні з настройками).

сигналы мт4

Ну і раз термінал просить, відкриваємо журнал. Вкладка журналу знаходиться справа внизу. Ми бачимо, що наше повідомлення було відправлено успішно.

почта метатрейдер

Тепер давайте перевіримо, чи настав повідомлення на пошту. Відкриваємо пошту, яку ми вказували в графі «Кому». А ось і наше повідомлення.

сигналы на почту мт4

Ось і все, ми налаштували повідомлення на пошту в МТ4.

Робота повідомлень в Метатрейдер на прикладі індикатора ZUP

Тепер давайте протестуємо, як працюють повідомлення в Метатрейдер на прикладі індикатора ЗУП. Відкриємо налаштування нашого індикатора. Для цього правою кнопкою миші клацнемо по графіку і вибираємо «список індикаторів». Натискаємо на індикатор, в даному прикладі ZUP, потрапляємо в віконце з настройками. Тут нам потрібно вибрати вкладку «Вхідні параметри». Далі давайте включимо повідомлення на пошту. Цей пункт може називатися «EmailAlerts» або, як в нашому випадку, «ExtSendMail». Так чи інакше, має фігурувати слово «mail», як ви розуміння. Щоб активувати повідомлення на пошту змінюємо «false» на «true».

сигнал индикатора на почту

Ось і все, тепер при появі сигналу для бінарних опціонів на відкриття позиції за даним індикатором, вам прийде повідомлення від МТ4 на пошту.

Сигнали з МТ4 на пошту на прикладі рівнів підтримки і опору

І останній приклад роботи з повідомленнями пошту. Пропоную протестувати роботу повідомлень на пошту в МТ4 ще раз на прикладі стратегії «Стріла» або при роботі з фракталами. Припустимо, ми виставили рівень і чекаємо його пробою.

сигналы на вход в рынок мт4

Що ми робимо далі? Переходимо у вкладку «Торгівля» і натискаємо «Алерт».

как установить звуковой сигнал на мт4

Праворуч від графіка тут же з`являється стрілка. Стрілку цю можна рухати, всіляко переміщати, ставити вище або нижче. Коли ми остаточно визначилися з потрібним нам рівнем, переміщаємо нашу стрілку на нього. Далі наводимо курсор мишки на цю стрілку і вибираємо «Змінити». Відкривається редактор алертів.

сигналы для мт4 какой лучше выбрать

Уже майже все, ми з вами вже на фінішній прямій. Тепер обов`язково ставимо галочку в пункті «Дозволити», після цього в рядку «Дії» вибираємо «mail». Підтверджуємо наш вибір, натиснувши на кнопку «Ок». Ось і все, тепер ми отримуватиме наш сигнали для бінарних опціонів (повідомлення з Метатрейдер на пошту) кожен раз, коли ціна дійде до цього рівня.

копирование сигналов мт4

висновок

Ну що ж, ось така докладна і довга вийшла інструкція. Хотів написати про повідомлення з Метатрейдер за допомогою СМС, але вже, мабуть, на наступному тижні напишу і опублікую. За фактом, повідомлення на пошту гарні для тих, хто не може цілий день стежити за графіками. Однак варто відразу уточнити, що повідомлення можна виставити не для всіх індикаторів для бінарних опціонів, перевіряйте в настройках, чи є можливість алертів на пошту чи ні… Також, можливо, вам буде цікава стаття по установці mt4 на флешку.