Як брехати за допомогою статистики

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Оригінальна назва: How to Lie with Statistics Автор
: Дарелл Хафф (Huff Darrell)
Видавництво: Альпіна Паблишер, 2015 р

ISBN 978-5-9614-5212-9

Сторінок: 163 стр.
Формат: 60 × 90/16 (145х215 мм)
Вага: 370 г
Тираж 2000 ек.
Обкладинка: тверда обкладинка
Купити книгу

(для iPad та iPhone | для Android) Читати книгу

Введення і глава 1

  • Глава 8. І знову це «після - значить внаслідок »
Книга, яку рекомендує Білл Гейтс

Я купив цю маленьку легку книжку після того, як побачив її в списку корисних книг для інвесторів Wall Street Journal. Вона так припала мені до душі, що на конференції TED цього року я разом з кількома іншими книгами рекомендував її всім підряд. Дуже зацікавила глава, присвячена застосуванню візуальних засобів для гіперболізації трендів і спотворення порівнянь, - актуальне нагадування, враховуючи, як часто останнім часом в стрічках Facebook і Twitter з'являється інфографіка.

Білл Гейтс

Про що книга «Як брехати за допомогою статистики»

В цій всесвітньо відомій книзі Дарелл Хафф розповідає про різні способи зловживання статистикою з метою обману аудиторії і маніпулювання її думкою. Кожен день на вас намагаються вплинути, щоб надихнути на покупку якогось «потрібного» продукту або на вибір «правильного» кандидата: «Завдяки пасті" Чисті зуби "утворення карієсу знижується на 23%!»; «Політика N підтримує 85% громадян» ... Як зрозуміти, наскільки достовірні ті чи інші дані? Яким чином відбуваються підрахунки? Що враховується, а що залишається за кадром? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в цій книзі.

Це перша і єдина книга, написана легкою мовою, на тему статистичних досліджень.

  • З цієї книги ви дізнаєтеся, як насправді проводяться опитування, як вибирається середній показник, наскільки репрезентативна вибірка.
  • Автор розкриває секретні інструменти статистиків і озброює читача знаннями, які допоможуть розібратися в усіх хитросплетіннях цієї науки і не дозволять ввести в оману.
Дарелл Хафф

- відомий американський письменник. Здобув освіту в Університеті штату Айова. Перш ніж стати письменником, служив редактором в журналах Better Homes and Gardens і Liberty. Хафф написав 16 книг, більшість з яких стосувалися побутових проектів. Він читав лекції по статистиці для старшокласників і студентів. Його лекції завжди були дуже пізнавальними і наочні. Крім того, він вів курс по складним математичним моделям.

Схожі книги

Як влаштована економіка? Все дуже просто