Як встановлювати форекс шаблони в МТ4

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Кожному трейдеру доводилося встановлювати новий індикатор або радник в торговий термінал MT4, змінювати стандартний шаблон Форекс. Але якщо ви новачок в трейдингу, то переви раз у вас можуть виникнути невеликі труднощі зі зміною стандартних налаштувань МТ4. Тому в сьогоднішній статті ми розберемо процес установки і зміни шаблонів Форекс, а також розповімо, коли це може бути корисно.

Почитати про встановлення індикатора в МТ4 можна тут

про встановлення радника (торгового робота)

Навіщо потрібно міняти шаблони Форекс?

Стандартний шаблон Форекс часто приїдається. Крім того, очі трейдера можуть втомлюватися, постійно стежачи за коливаннями ціни на чорному тлі з квадратиками. Кислотно-зелено-чорна гама згодом може виступати в ролі подразника, що абсолютно нам не потрібно і буде заважати в торгівлі. Тому можна скористатися одним з інших шаблонів, запропонованих нам розробниками МТ4 або ж створити свій шаблон Форекс.

Іноді зміну шаблону використовують, коли в ньому є вбудовані індикатори або радники. Після завантаження основного шаблону ми можемо змінити деякі деталі (наприклад, кольору). Важливо при цьому не міняти інші настройки, важливі для трейдингу (не видаляти індикатори і т.д.)

Створюємо або змінюємо шаблони Форекс

Натиснувши F8 або вибравши в контекстному меню пункт Властивості (клікніть правою кнопкою миші на графіку), ми потрапляємо в меню, де можна вручну налаштувати колірну гамму всього, що ми бачимо на графіку. Сюди входять фон, ведмежі і бичачі свічки, рівні стоп-наказів і ціни і ін. Вибираємо те, що подобається нам, і тиснемо ОК.

Как устанавливать Форекс шаблоны в MetaTrader 4

рис.1

Після цього нам потрібно зберегти всі налаштування, щоб при відкритті наступного графіка ми не налаштовували всі кольори повторно. Для цього в контекстному меню вибираємо пункт Шаблон > Зберегти шаблон. Вкажіть шлях для збереження. Файл буде мати розширення tpl (папка Templates). Також можна Вибрати дане меню з панелі інструментів в самому верху МТ4 - меню Графіки > Шаблон > Зберегти шаблон.

Стандартный шаблон Форекс MetaTrader 4

рис.2

Создаём или меняем шаблоны Форекс

рис.3

Ось і все, шановний читачу! Установка нового шаблону займає пару секунд. Вибір параметрів, що настроюються досить великий, вибирайте те, що подобається і не втомлює очі.

Приємних квітів, прибутковою торгівлі і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!