Як правильно увійти в ринок форекс?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Про те, щоб прибутково увійти в ринок, думають всі трейдери. Часто саме точка входу вирішує, отримаємо ми прибуток або збиток. Звичайно, супровід відкритої позиції і час її закриття дуже важливі. Але момент входу також визначає багато. Тому давайте поговоримо про ефективні точках входу. Все написане актуально як для ринку Форекс, так і для інших фінансових бірж.

Увійти в ринок - торгуємо в тренді

Всім відомо, що тренд - наш друг. Відкрити угоду на самому початку зароджується тренда досить проблематично і небезпечно. Причина - психологічний бар'єр, який виникає у більшості гравців, насилу переглядають свої погляди на діючий тренд. Коли почалося зростання після руху вниз, кожен чекає сильного падіння і з радістю продає і навпаки для висхідного тренда. З цієї причини багато гравців купують майже на вершинах і продають практично на підставах ринку.

Купуючи в висхідному тренді і продаючи в низхідному, більшість трейдерів не потрапляють в резонанс з ринковим ритмом. Ми говоримо не про початок тренда, а про поведінку всередині нього. Тому тут найкраще входити в ринок, використовуючи трендові лінії і підтримку / опір. Це найоптимальніші точки, які дозволяють увійти в ринок, маючи високу ймовірність успіху і відносно малу частку ризику. Застосовувати краще лімітні ордери, і лише зрідка - ринкові, маючи для цього вагомі підстави.

Точка 1.

Купуємо від лінії висхідного тренда в момент третього торкання. Висхідний тренд визначився, коли ціна почала підніматися. Проводимо похилу лінію вгору по двом підвищується підставах. Краща точка для входу - третє дотик ціною трендової лінії - купуємо.

Как правильно войти в рынок Форекс?

рис.1

При використанні даного методу необхідно завчасно визначити цінові рівні. Оптимально використовувати денний інтервал, тоді кожен день матиме свій ціновий рівень. Більш точним варіантом буде використання ТФ М30 або Н1.

Бажано виключити помилкові пробої, які створюють видимість прориву трендової лінії. Тому іноді краще дочекатися закриття бару (свічки) вище бичачого тренда, і тоді купувати.

Точка 2.

Продаємо від лінії спадного тренда в момент третього торкання. Все дзеркально описаного для точки 1.

Увійти в ринок - торгівля на проривах

Пробиття істотних рівнів вважається більш ефективним способом отримувати прибуток. Часто цей спосіб асоціюють зі стоп-наказами, що спрацьовують безпосередньо при прориві, що забезпечує можливість заняття позиції на початку наростаючого цінового імпульсу. Використовувати краще лімітні ордери, а відкривати угоду - при подальшій корекції.

Точка 3.

Купуємо від підтримки між передостаннім максимумом і першими рівнями Фібоначчі останнього завершеного цінового руху вниз. Зростаючий ринок часто показує ціновий рух вгору, яке розвивається зигзагоподібно. У першій третині тренда, коли він позначений і бики переходять в наступ, ведмеді все ще досить сильні. Тому вони можуть після руху вгору знижувати ціну до рівня передостаннього максимуму. Іноді при цьому падіння припиняється, а далі слід новий рух вгору. При сильному тренді глибина зниження становить величину до 23%, рідше - 38% від останнього повністю завершеного цінового руху вниз.

Саме в цій зоні краще всього входити в ринок на покупку.

Как войти в рынок Форекс

рис.2

Точка 4.

Продаж від опору між передостаннім мінімумом і першими рівнями Фібоначчі останнього завершеного цінового руху вгору. Все дзеркально точці 3.

Увійти в ринок - працюємо з контр-трендом.

Точка 5.

Припустимо, тренд спадний. Ціна пробиває верхній рівень (рис.3), трохи коливається нагорі, знову опускається нижче рівня і знову пробиває його від низу до верху. Рівень опору стає рівнем підтримки, тому слід купувати.

Вход в рынок

рис.3

Щоб отримати додаткові підтверджуючі пробиття тренда сигнали, можна визначити глибину корекції, використовуючи рівні Фібоначчі.

Точка 6.

Продаємо від контр-тренда. Тренд висхідний, решта дзеркально симетрично точці 5.

Увійти в ринок - торгівля у флеті

Стратегії прориву у флеті не працюють. Існує правило, що дозволяє вигідно торгувати в коридорі: якщо ціна зросла до середини коридору, ринок посилився і більш схильний до подальшого зростання. Якщо ціна впала нижче середини - ринок ослаб і більш схильний до подальшого падіння.

Точка 7.

Ми купуємо, якщо ціна піднялася вище 50% -ної корекції - середини останнього завершеного руху. Продаємо, якщо нижче. Використовується для коротко- і середньостроковій торгівлі. Аналіз проводимо по D1 або навіть W1. Можна додатково використовувати рівні Фібоначчі.

Войти в рынок - торговля на прорывах

рис.4

Бажаємо побільше успішних угод і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!