Годинна стратегія форекс - волошка (прибуток 119 пунктів)

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

У годинній стратегії Форекс по методу ковзних середніх "Волошка" використовується простий принцип торгівлі по тренду, який визначається напрямом експоненційних ковзають середніх (ЕМА) на різних таймфреймах. Валютна пара - на ваш вибір.

Торгувати будемо через брокера Forex4you, який є найкращим на даний момент.

На Н1 поміщаємо наступні ЕМА (всі застосовуємо до close):

1. з періодом 8 - жовтого кольору (Yellow).

2. з періодом 12 - фіолетового кольору (Purple).

3. з періодом 24 - блакитного кольору (Blue).

4. з періодом 72 - зеленого кольору (Green).

Працювати можна з різними часовими інтервалами, але оптимальним є часовий (Н1), так як менші інтервали дають більше помилкових сигналів, а на більш високих таймфреймах сигнали будуть рідше, відповідно, наша прибуток буде менше + запізнювання сигналів від ЕМА.

Суть стратегії Форекс "Волошка"

Використовуємо годинний графік. Блакитна ЕМА (24) є відображенням денного тренда. Жовта ЕМА (8) відображає швидкість обороту ( "прокрутки") грошей поточного торгового дня, досить часто вона являє собою підтримку при сильно вираженому тренді. Блакитна ЕМА (24) теж може виступати в якості рівня підтримки для ціни, але вона не так цінна, як жовта ЕМА (8).

Зелена ЕМА (72) відображає тренд більшого масштабу, а, значить, сильніший. Будь-тренд буде робити відкати (хвилі), коли ціна буде накопичувати великі суми для наступного руху. Відповідно, ми маємо можливість купити або продати валюту за більш вигідною ціною, поки ціна не почала новий рух по тренду.

При розташуванні ЕМА (8, 12, 24) вище зеленої ЕМА (72) - тренд бичачий, ніяких покупок! При ведмежому тренді - все з точністю навпаки.

Відкат до ЕМА (12, 24) є коротким або середнім. Для установки Take Profit можна використовувати лінію підтримки (опору) або рівні Фібоначчі. Можливе використання trailing stop. Сигналом до виходу з торговельної позиції служить зворотне перетин фіолетовою ЕМА (12) блакитний ЕМА (24) в сторону, протилежну тренду.

Базові правила торгівлі по стратегії "Волошка" на основі ковзних середніх:

1. Відкат (консервативний підхід на Н1).

ЕМА (8, 12, 24) розташовуються вище (buy) або нижче (sell) зеленої ЕМА (72).

Ціна зробила відкат до ЕМА (12) або (24). Завжди пам'ятайте - при сильному тренді відкати менше.

Залежно від сили тренда позиція спостерігається трейдером або встановлюється мінімальний профіт (від 20 пунктів).

2. Початковий (агресивний підхід на М30).

Ціна пробиває зелену ЕМА (72), при цьому свічка закривається вище ЕМА (buy) або нижче (sell).

ЕМА (8, 12, 24) спрямовані в бік тренда. Бажано, щоб вони були розташовані одна над іншою при покупці (8 - вище, 12 - між, 24 - нижче) і одна під інший - при продажу.

Відкрита позиція моніториться або вручну, або використовуємо trailing stop. Можна встановити мінімальний Take Profit від 20 пунктів.

Stop Loss для обох варіантів ставимо або на важливих рівнях Фібоначчі (61,8 або 38,2%), або орієнтуючись на зелену ЕМА (72). Бажано дотримуватися пропорції TP: SL = 2: 1 або 3: 1.

20 пунктів для Take Profit для пар GBPUSD, EURJPY або GBPJPY це нормально. Але краще ставити цілі від 50 до 100 пунктів за угоду.

Приклад стратегії Василько. GBPUSD, H1.

О 17.00 15.06.2011 спостерігаємо розбіжність ЕМА, спрямоване вниз. При цьому зелена ЕМА (72) знаходиться вище інших ЕМА. Ціна робить відкат в сторону ЕМА - ми відкриваємося на продаж по 1,6264. Take Profit не встановлює, Stop Loss, враховуючи сильний спадний тренд, ставимо на рівні зеленої ЕМА (72) - 1,6339 і будемо підтягувати по ходу її руху.

О 14.00 17.06.2011 фіолетова ЕМА (12) пробиває блакитну ЕМА (24) знизу, сигналізуючи про закінчення тренда - ми закриваємо позицію вручну, отримавши прибуток у розмірі 119 пунктів.

Пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!