Становлення трейдингу

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Закінчилися перші три місяці реальних торгів (скальпинг по 100-200 акцій) і можна підвести деякі проміжні підсумки.

З мінусів можна сказати наступне:

1. я не входжу в той рідкісний "відсоток" хто має те, що називається "талантом до трейдингу" (потрібно сказати рідкісна річ

2. як наслідок п. 1 результат в грошовому еквіваленті негативний приблизно середньоденний збиток -10 баксів, що, втім, ніщо в порівнянні з отриманим досвідом і знаннями про себе (що не на поверхні)

3. трохи злий на себе (Йолоп)

на цьому з мінусів мабуть і все..

Що стосується плюсів:

1. пристрасть до торгівлі зростає з кожним днем ​​

2. придбаний певний досвід торгівлі

3. Определить ни слабкі місця в торговому процесі

Треба сказати, що до кінця другого місяця я більш-менш визначився зі слабкими сторонами в своїй торгівлі. Злегка набив руку на технічному моменті торгівлі в перший місяць проторгувалася 62 тисячі акцій, у другій 43. Сподіваюся це не так погано (мало) для новачка.

Лютого був ударним місяцем, після перегляду своєї торгівлі, я тільки в перший тиждень проторгувалася майже 40 тисяч хоч і в мінус, але це мене мало турбувало. Наступні два тижні були позитивними, плюс був незначним, але впевненим, обсяг торгів знизився і за два тижні я проторгувалася трохи більше, ніж за першу. Останній тиждень перекреслила всі старання, не знаю, що зі мною було не так, але щось точно було не так - весь тиждень була безпросвітно мінусова. За лютий я проторгувалася 103 тисячі акцій.

Дивлячись на статистику моїх результатів - середній денний збиток в різні місяці був приблизно однаковий (7-10 доларів) і на тлі збільшують обсягів можна сказати, що в цьому є певний позитивний момент. Незважаючи на статистику трейдів 3 з 10 тільки прибуткових, можу сказати, що 7 з 10 днів в моменті були з прибутком, на якій, ймовірно, і слід було припиняти торгівлю, і яка губилася в процесі продовження торгів.

Загалом, є над чим подумати і що переглянути.