Трейдинг на Форекс - професійні захворювання

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

У кожній професії є свої недоліки, не є винятком і робота трейдером, чим довше ви торгуєте на онлайн біржі, тим більше різних захворювань з'являється в вашому організмі.

Попереджений, значить озброєний

Будь-яку хворобу легше попередити, ніж після лікувати, тому слід знати, що вам загрожує, якщо ви вирішили зайнятися трейдингом, і не забувати про профілактику можливих хвороб.

Здавалося б, робота за комп'ютером - це не металургійний комбінат, що може загрожувати здоров'ю, але список неприємностей досить широкий - захворювання суглобів, сколіоз, остеохондроз, проблеми з очима, геморой , простатит і це тільки основні пункти.

Професійні захворювання трейдерів

Розглянемо більш докладно причини подібних неприємностей і способи профілактики і боротьби з ними.

Захворювання суглобів - основний інструмент будь-якого трейдера - це комп'ютерна миша, термінал форекс практично неможливо використовувати без її участі. В результаті страждає лікоть і кисть руки, можуть бути проблеми з колінними суглобами.

Основними способами профілактики даних захворювань є - активні заняття спортом (найкраще плавання і гантелі), вживання в їжу продуктів, що містять кальцій і перерви в роботі на невелику зарядку.

Якщо ж хвороба вже виникла найбільш дієвим варіантом лікування будуть бруду в комплексі зі спеціальними препаратами і гімнастикою.

Сколіоз - викривлення хребта, основні причини незручний стілець і неправильне положення тіла при роботі. В якості профілактики відмінно допомагають вправи розвивають м'язи грудей і спини, вони формую міцний м'язовий каркас, який надійно утримує хребет. Саме захворювання лікується досить складно в залежності від стадії.

Остеохондроз - зазвичай шийного відділу, попередити його можна постійними п'ятихвилинками на відпочинок в кінці кожної години і профілактичним масажем. Лікувати, так само як і захворювання суглобів.

Захворювання очей - тут все більш-менш зрозуміло, хороший монітор (тільки матовий), перерви в роботі на відпочинок очей, профілактичні краплі.

Геморой і простатит - супутники будь сидячої роботи, 50 присідань кожну годину і ходіння по сходинках допоможуть вам знизити ризик захворювання в кілька разів. Лікуються ці хвороби досить складно і довго, тому краще всього більше уваги приділити їх профілактики.

Профілактика та своєчасне лікування професійних захворювань трейдера, дозволить вам надалі не відволікатися на можливі проблеми, що значно підвищить вашу прибуток на форекс.

Вам також буде цікаво

  • Як уберегтися від брокерів-шахраїв
  • Вільям Ганн і його «золоті» правила успішної торгівлі
  • «Незнайомий» долар США: маловідомі факти про американську валюті