Форекс онлайн-курси

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

курсы онлайн валют Форекс Форекс онлайн-курси, вони ж котирування онлайн або курси онлайн валют Форекс, дуже зручні для трейдера, який не хоче захаращувати торговий термінал або користується інтернетом через який-небудь Андроїд або смартфон. Інше значення даних термінів, а саме навчання валютному дилінгу онлайн, ми розглянемо у другій частині цієї статті.

Форекс котирування (К.) - вартість певної валюти по відношенню до будь-якої іншої. Формування котирувань йде в реальному часі і залежить від безлічі факторів. Як правило, ціна змінюється щосекунди. Суть отримання прибутку на Форекс як раз і полягає в тому, щоб зробити прогноз напрямку руху ціни і оцінити відстань (кількість пунктів), яке вона подолає. В цьому випадку трейдер отримає прибуток. Цікаво, що отримувати профіт можна, і не роблячи прогнози - наприклад, можна працювати по CarryTrade або використовувати радник Ilan.

Для прогнозування використовуються 3 фактори, разом або окремо: технічний і фундаментальний аналіз, а також знання психології. Існують прихильники виключно одного виду аналізу, але більш правильно використовувати всі 3 фактора з акцентуванням на одному, наприклад, на технічному аналізі.

Фактично, курси онлайн валют Форекс формуються в прямому взаємозв'язку зі світовою політикою та економікою. У фундаментальному аналізі використовують 4 базові групи факторів, що впливають на К. Форекс. Це використання економічних і політичних чинників, слхов і очікувань, а також форс-мажорних обставин. Наприклад, за нафту в основному розраховуються доларами США. Це означає, що при зміні вартості "чорного золота" прямо пропорційно буде змінюватися і вартість долара по відношенню до інших валют.

Хто дає котирування Форекс?

Відповідь проста - великий брокер зі світовим ім'ям. Як правило, дилінгового центру, через який торгує трейдер, є посередником, отримуючи котирування від більш великого брокера. Трейдеру вигідно, оскільки торговельні умови в даному випадку, краще, ніж у великих гравців (наприклад, мінімальна сума на депозиті може становити всього 10 $). У різних брокерів котирування можуть відрізнятися на 1-2 пункту, але це не так важливо, оскільки не дає трейдеру можливості заробити на цій різниці.

навчання онлайн

Сьогодні багато брокерів ринку Форекс надають своїм трейдерам можливість дистанційного проходження Форекс онлайн-курсів. Це вигідно обом сторонам, адже брокер не несе ніяких витрат, як і трейдер, а початківець спекулянт отримує корисну та актуальну інформацію в режимі реального часу з можливістю задати питання або більш детально розкрити певний аспект теми.

Як правило, навчання повністю безкоштовно і представлено у вигляді вебінарів або навчального відео на сайті брокера. Ми рекомендуємо скористатися навчанням від брокера Alpari, яке проводять практикуючі трейдери з певним досвідом роботи на валютному ринку.

Багато дилінгові центри йдуть далі і пропонують трейдеру прогнози з поясненням окремих аспектів технічного аналізу, тобто фактично готові торгові рішення. Як правило, прогноз має вигляд "маємо рівень підтримки 1,5500, рівень опору 1,7000. Свічкова аналіз говорить про бичачий тренд. Алігатор і ковзаючі середні вказують на короткостроковий ведмежий тренд середньої сили ". Остаточний вибір трейдер повинен зробити сам, але все ж дані прогнози мають певну цінність. Також вони враховують психологічні рівні.

Цікаве нововведення присутній у брокера Forex4you. Крім таблиці, в якій представлені поточні котирування валютних пар, брокер дає поточне значення спреду, свопу і маржі для кожної конкретної валюти. Всі дані представлені у вигляді таблиці, значення якої змінюються кожні кілька секунд, що дуже зручно.

висновки

Використовуючи Форекс онлайн-курси, не забувайте про елементарну практиці. Неважливо, демо рахунок це або реальний депозит на 100 $. Важливо, що ви відразу засвоюєте урок і отримуєте не тільки голу теорію, а й практичні навички.

У початківців трейдерів, як правило, є безліч питань, і саме онлайн-навчання дозволяє отримати відповіді на багато з них. А далі справа за самим трейдером - що і як робити, яку валютну пару вибрати і яку стратегію використовувати і т.д.

Бажаємо вам прибутковою торгівлі та приємного навчання! Пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!