Календар новин форекс

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

календарь новостей Форекс Календар новин Форекс - одна з найбільш важливих складових прибутковою торгівлі будь-якого трейдера Форекс або фондової біржі. Саме новини часто "задають тон", чи то пак тенденцію руху активу. Якщо ми знаємо, що в конкретний час буде виступати голова Федерального резервного фонду або виходить значної економічної індекс по Британії, ми можемо адекватно реагувати на це. Наприклад, вийти з ринку. Або ж виставити відкладені ордери, вважаючи, що ринок зробить рух в потрібну сторону, з огляду на прогноз за показником. Час виходу новин обов'язково повинно враховуватися трейдером.

Давайте коротко розглянемо, як користуватися календарем новин Форекс (подивитися можна тут).

Календар новин Форекс - практика

У використанні даного "девайса" немає нічого складного. Переходимо за вказаною вище посиланням, вибираємо пункт меню НАЛАШТУВАТИ ГОДИННИКОВОЇ ПОЯС і, власне. налаштовуємо. Вибравши потрібний час, тиснемо ВВЕСТИ. Далі потрібно виставити дату і важливість новин. Пункт відсортовані дозволяє вибрати дату новин, а аункт ФІЛЬТР - важливість. Новини бувають мало-, середньо- і релевантними (важливі). Візуально це позначається бичачими головами - 3 голови говорять про важливу новину. Найчастіше враховуються середньо- і релевантними новини (2 і 3 голови відповідно). Також можна і потрібно вибрати валюту країни, по якій виходить новина (наприклад, залишаємо євро і долар США, інші валюти прибираємо).

Отже, ми все налаштували. Для прогнозування руху валютної пари потрібно враховувати прогноз (очікуване значення індексу, яке прогнозують аналітики) і попереднє значення (тобто дані за минулий раз публікації новини). Найпростіший спосіб проаналізувати дані показники - порівняти їх. Якщо, наприклад, індекс роздрібних цін в минулий раз був + 0,8%, а прогнозоване значення -0,4%, це означає, що швидше за все, валюта цієї країни буде дорожчати. Чому? Збільшення індексу роздрібних цін говорить про те, що ціна товару для середньостатистичного покупця (жителя США, наприклад) також збільшується, значить, купувати будуть менше. Згідно з прогнозом, роздрібна ціна буде падати, значить, купувати будуть активніше, оскільки ціни падають. Таким чином, валюта зміцнюється.

Всі крапки над "і" розставляє фактичне значення вийшов індексу. Часто воно не збігається з прогнозом, тому валютні пари під час таких невідповідностей показують значну волатильність. Брокер розширює спред, можливі прослизання, відкладений ордер може не спрацювати, тому торгувати в такі моменти досить складно. Досвідчені трейдери, звичайно ж, можуть собі дозволити торгувати на новинах (існують навіть торгові стратегії, призначені виключно для новинної торгівлі), але новачкові краще не потикатися в новинний хаос.

Справедливості заради варто сказати, що аналітики - теж люди, а значить, можуть помилятися. Тому не варто занадто покладатися на їх прогнози. Деякі трейдери самі проводять аналіз поточної економічної ситуації в країні і складають власний прогноз. В цілому, календар новин Форекс потрібен більше для того, щоб знати точний час виходу новини. Але деякі трейдери роблять акцент саме на прогнози аналітиків (очікуване значення).

Як тільки новина вийшла, значення індексу з'являється в стовпчику фактичне значення. Все дуже просто.

Якщо очікується виступ важливою публічної персони на кшталт Бена Бернанке, про це просто пишуть, що не вказуючи прогноз (логічно). Такі виступи також є важливими "імпульсами" для ціни (валюти).

Отже, ви бачите, що користуватися календарем новин Форекс досить просто. Чи не торгуйте на весь депозит, слухайте аналітиків, але майте свою думку, і, головне, будьте обережні при виході самих новин - і профіт виявиться в ваших руках. Бажаємо успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!