Індикатори входу і виходу форекс

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikatory-vhoda-v-rynok

Головне завдання будь-якого трейдера полягає в правильному пошуку точок відкриття і закриття ордерів. Всі інструменти можна розділити на наступні категорії: трендові, осцилятори і психологічні. Крім цього, вони класифікуються на індикатори входу в ринок Форекс і допоміжні інструменти.

Ефективність інструменту визначається по тому, наскільки точно він здатний виявляти місця створення і закриття ордерів. Адже саме від цього показника і залежить прибутковість тієї чи іншої торгової системи.

У зв`язку з цим для того щоб судити про ефективність того чи іншого індикатора, потрібно знати принцип його функціонування.

Затребувані індикатори входу в ринок Форекс

Найбільш затребуваними серед трейдерів є індикатори входу в ринок Форекс, які довели свою надійність. Пропоную вашій увазі яскравий приклад перевіреного індикатора - Осцилятори Стохастік, який видає досить достовірні сигнали.

Сигналом для створення ордера виступає ситуація, коли обидві криві інструменту розташовуються в області перекупленності / перепроданості і перетинаються між собою.

indikatory-vhoda-v-rynok-foreks

Варто також відзначити, що даний Форекс індикатор входу найкраще працює під час флет на ринку. Під час високої активності на ринку, криві індикатора можуть протягом тривалого часу затримуватися в зонах перекупленності / перепроданості, видаючи тим самим недостовірні сигнали.

Так що Осцилятори Стохастік найкраще використовувати під час консолідації на ринку Форекс або для виявлення послаблення тренда. Даний інструмент, на жаль, не в змозі визначати моменти розвороту тренда, але для цих цілей є інші індикатори.

Індикатор Ku Klux являє собою інструмент, який здійснює автоматичну розмітку внутрішньоденних рівнів підтримки / опору. Головною відмінністю цього алгоритму від інших подібних інструментів є відсутність перемальовування.

Індикатор Ku Klux розроблявся як повноцінна торгова стратегія, так як він визначає рівні, що дозволяють визначати оптимальні місця для створення угод, а також рекомендує точки для установки Stop-Loss і Take-Profit. Проведені тести показали, що розмітка індикатора, крім вирішення основних завдань, дає можливість виконувати аналіз ситуації на більш старших часових відрізках.

Індикатор рекомендується використовувати на наступних парах: євро / долар, британський фунт / долар США, австралійський долар / долар США, долар США / швейцарський франк, євро / японська ієна. Досвідчені трейдери радять використовувати даний інструмент для торгівлі на тайм-фреймах від M5 до H4.

Індикатор створювався спеціально для торгової платформи MT4.

Завантажити індикатор Ku Klux ви можете перейшовши за посиланням, розміщеної ніже.Для оптимізації індикатора необхідно внести зміни в наступні характеристики:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. «Level Width». У цьому полі задається ширина відображаються рівнів.
  2. «Text Size». У цьому рядку можна при необхідності змінити розмір шрифту.
  3. «Level Text Shift». Ця характеристика відповідає за число барів, на яке алгоритм буде зрушувати рівні в рамках поточної доби. Позитивне число в цьому полі робить рівні довше, а негативне - коротше.
  4. «Show Daily Open». У цьому полі можна активувати розмітку першої денний котирування.
  5. «Number of Days». Тут вказується число днів, які алгоритм буде використовувати для побудови розмітки.
  6. «Show Trend». Активація цього параметра виводить на екран відображення пануючої тенденції.

трендові індикатори

Інструменти з цієї призначаються для торгівлі в періоди високої активності на ринку. Змінна середня представляє собою індикатор Форекс, що показує точки входу виходу. Як правило, використовуються в комплексі дві ковзаючі середні: більш швидка і більш повільна, перетин яких і застосовується для входження в ринок.

Ковзаючі середні застосовуються і в інший спосіб - в ролі кордонів цінового коридору. Для досягнення необхідного результату ковзаючі середні необхідно зрушити на певну дистанцію. У подібній ситуації торги ведуться на відбій від кордонів каналу. Сигналами для відкриття угод є торкання ціновим рівнем кордонів каналу.

foreks-indikator-vhoda

Крім цього, ковзаючі середні часто використовуються як основа для інших торгових стратегій. Наприклад, інструменти Accelerator Oscillator і AO, хоч і відображаються у формі гістограми, вони працюють на основі ковзних середніх, побудованих на різноманітних тайм-фреймах. У разі якщо у вікні інструменту виникають 2 стовпчики однакового кольору - це є сигналом для створення ордерів.

indikator-foreks-pokazyvajushhij-tochki-vhoda-vyhoda

Не дивлячись на те, що обидва цих інструменту зовні дуже схожі один на одного, AC значно сильніше реагує на зміни цінового рівня. Його найкраще застосовувати на більш довгих тимчасових інтервалах, так як на коротких він видає велику кількість недостовірних сигналів.

Стрілочні індикатори входу виходу Форекс

Стрілочні індикатори входу виходу Форекс є найзручнішими в застосуванні. Під час появи відповідного моменту для входу в ринок на екрані загоряється стрілка, що рекомендує створити угоду на покупку або на продаж.

Індикатори обсягу не належать до категорії індикаторів точного входу в ринок, в зв`язку з цим їх рідко застосовують для торгівлі. Головне їх призначення полягає в проведенні загального аналізу, на їх основі можна тільки припускати про те, хто в даний час проявляє активність на ринку: покупці або продавці. Але в кожному правилі є винятки. Так, наприклад, Better Volume може застосовуватися для торгівлі. Обумовлено це тим, що він в ході роботи він враховує співвідношення конфігурації свічок і грошовий обсяг, викинутий на ринок. Для більш зручного застосування стовпчики індикатора фарбуються в різні відтінки.

indikatory-vhoda-vyhoda-foreks

На жаль, далеко не всі інструменти входу виходу Форекс приносять користь. Деякі алгоритми спочатку створювалися як додаткові індикатори. Яскравим прикладом такого інструменту є індикатор Fractals, призначенням якого є побудова каналів. Виключно на його основі угоди практично ніколи не створюються.

Правильне поєднання декількох індикаторів дозволяє отримати ефективну торговельну стратегію.

Вибір тих чи інших інструментів варто робити в залежності від стилю вашої торгівлі. У разі якщо трейдер воліє технічний аналіз, тоді рекомендується застосовувати 1-2 інструменту. Їх сигнали буде використовуватися тільки в якості підтверджуючих сигналів.

indikatory-vhoda-v-rynok

У разі якщо трейдер планує вести торги тільки за допомогою індикаторів, то до їх вибору необхідно поставитися серйозно. При виборі індикаторів дотримуйтеся наступних правил:

  • Не використовуйте в торгівлі понад 4 інструментів, так як високий ризик того, що ви просто заплутаєтеся у всіх сигналах.
  • Індикатори обсягу краще не застосовувати.
  • Перед застосуванням інструментів потрібно розібратися в алгоритмі їх роботи.

З усього сказаного сьогодні не важко висновок, що інструменти входу в ринок в стані непогано полегшити роботу трейдера. За допомогою індикаторів можна непогано збільшити прибутковість торгової стратегії, крім того, вони є простими в застосуванні. Для того щоб індикатори дійсно приносили прибуток, потрібно вибирати тільки надійні алгоритми.