Індикатори форекс

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

Як працює індикатор zigzag

ZigZag індикатор був спеціально створений для проведення аналізу цінового рівня з певним рівнем амплітуд. Він, по суті, є своєрідним фільтром, який дає можливість ефективно відсівати ринкові шуми. Індикатор ZigZag є трендовим, він відображається на ціновому графіку у вигляді ліній, що проходять через мінімальні і максимальні значення цінового рівня.

Як правильно побудувати канали форекс. застосування в торгівлі

Цю статтю я вирішила присвятити технічним інструментам, що дає можливість вибудувати канал, в якому буде здійснюватися зміна тренда. У ролі кордонів каналу виступатимуть 2 прямі, перша виконує функцію підтримки, проходячи через мінімуми ціни, а друга виконує функцію опору, проходячи через максимальні значення тренда.

Як знайти важливі цінові рівні

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила поговорити з вами про цінові рівні. Якщо поглянути на графік валютної пари, то тільки з першого погляду його руху можуть здатися хаотичними. Здається, що передбачити подальший рух ціни є нереальним, хоча це тільки перше враження. Давайте поглянемо на рух ціни щодо локальних максимумів і мінімумів.

Як встановити і використовувати індикатор forex insider

За статистикою близько 90% трейдерів терплять невдачі на валютному ринку Форекс. Як правило, помиляється більшість і тільки 10% вдається заробити. Уявіть, що можна було б зробити, якби ви могли дізнатися дії і тієї й іншої групи трейдерів? Що, якби ви мали інформації не тільки про те, кого в даний момент більше на ринку: биків або ведмедів, але знали б і про те, на яких рівнях вони відкрили ордера?

Як встановити індикатор на платформу МТ4. докладний план дій

Індикатори Форекс є досить ефективними інструментами, які надають можливість здійснювати прогноз зміни курсу валют. Застосування індикаторів Форекс дозволяє трейдерам вибрати оптимальний момент для відкриття і закриття ордера. У платформу Метатрейдер4 вбудовано величезна кількість безкоштовних інструментів, які можна розділити на п`ять основних груп: Трендові індикатори, які застосовуються для визначення панівних на ринку трендів.

Як встановити pattern graphix

Під час новорічних свят відома по всьому світу компанія під назвою ІнстаФорекс заявила про випуск нового індикатора -Pattern Graphix. Цей додаток підходить для застосування в Метатрейдер 4, воно дає можливість спекулянтам абсолютно безкоштовно отримувати дані про появу необхідних вам для торгівлі фігур на графіці ціни.

Як встановити індикатор, який показує спред

Для безперервного відстеження розміру спреда, трейдеру необхідний такий інструмент, як індикатор спреда для МТ4. Він є дуже важливим серед інших індикаторів, так як він дозволяє вести постійний контроль за розміром комісії брокера окремо по кожній валютній парі. Трейдеру не доведеться шукати різницю між ціною покупки і продажу, досить буде стежити за індикатором.

Як використовувати індикатор Ішимоку, відео

Японський індикатор Ишимоку був створений в тридцятих роках 20 століття японцем на ім`я Гоічі Хосода з псевдонімом Ишимоку Санждін. На заході цей інструмент з`явився тільки в кінці 1960 роках. Спочатку даний інструмент розроблявся для роботи з японським ринком на тривалих тайм-фреймів. Далі я розповім про принцип роботи індикатора, ви дізнаєтеся, чому він найкраще підходить для вивчення саме тривалих проміжків часу.

Як користуватися індикатором on balance volume

Індикатор On Balance Volume показує, хто зараз лідирує на ринку: бики або ведмеді. Вперше цей інструмент був описаний Джозефом Гренвілл в кінці 1963 року. У ситуаціях, коли ціна закриття стає вище, це означає, що велика частина обсягу припадає на угоди на покупку. Якщо ж поточна ціна закриття стає нижче, то це говорить про те, що велика частина обсягу припадає на угоди на продаж.

Як користуватися індикатором parabolic sar

Індикатор Parabolic SAR є затребуваним як серед початківців, так і досвідчених трейдерів. Він слід за існуючому трендом і дає можливість досить точно визначати точки його розвороту. На ціновому графіку цей індикатор відображається у вигляді точок, які розташовуються вище або нижче цінового рівня.

Індикатор aliev fx volumes дозволить визначити тиковий обсяг

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Aliev FX Volumes. Обсяги грають дуже важливу роль в процесі торгівлі. На біржах це проторгувалася акції, ф`ючерси і контракти, які були продані або куплені за один робочий день. На ринку Форекс дізнатися точний обсяг неможливо, тому багатьом трейдерам доводиться використовувати спеціальні індикатори тикових обсягів.

Індикатор alligator - перевірений інструмент від б. Вільямса

Індикатор Алігатор є затребуваним інструментом для проведення аналізу ринку. Даний інструмент знайшов свою популярність серед трейдерів після виходу книги Б. Вільямса під назвою «Торговий хаос». У цій праці було детально розказано про цей інструмент, завдяки чому основи його використання змогли освоїти навіть початківці трейдери, що не володіють досвідом ведення торгів на Форекс.

Індикатор autochartist - ефективний помічник трейдера

Напевно ви вже знаєте, що без проведення технічного аналізу ринку передбачити подальший рух ціни практично неможливо. Раніше ринковим спекулянтам доводилося вручну креслити графіки, щоб хоч якось передбачити подальший розвиток подій. У наш же час існує маса різних програм, які суттєво полегшують трейдинг.

Індикатор boss - унікальний інструмент для торгівлі бінарними опціонами

Індикатор Boss був створений для торгівлі бінарними опціонами. Даний інструмент включає все, що потрібно для ведення торгів на опціонах, трейдеру необхідно лише в потрібний момент створювати ордера. Опис індикатора Boss Творцями даного індикатора є 2 доктори наук, які працювали раніше в сфері військової електроніки і прийняли рішення спробувати свої сили в області машинного трейдингу на ринку бінарних опціонів.

Індикатор breakout - помічник для торгівлі по стратегії «лондонський вибух»

Всім привіт! Сьогодні я вирішила розповісти про індикатор BreakOut, але перед тим як приступити до його безпосереднього опису, варто зробити невеликий вступ. Напевно ви вже чули про нашумілої свого часу стратегії під назвою «Лондонський вибух», яка користується популярністю і до цього дня. Якщо ви ще не чули про неї, то я вам розповім, дана стратегія передбачає торгівлю на пробій коридору, утвореного під час азіатської торгової сесії.

Індикатор camarilla істотно полегшує торгівлю на форекс

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про вельми ефективний інструмент для аналізу поточної ситуації на ринку - індикатор Camarilla. В основі цього інструменту закладена теорія про те, що протягом торгівельної доби ціновий рівень коливається між максимумом і мінімумом і в кінці повертається до середнього значення.

Індикатор customcandle - ефективний помічник трейдера

Велика частина професійних трейдерів воліє застосовувати для оцінки поточної ситуації на ринку технічний аналіз, так як він дозволяє більш точно виявляти оптимальні місця для створення ордерів. Цей метод оцінки поточної ситуації на ринку передбачає виявлення закономірностей на торговому графіку як візуально, так і за допомогою спеціальних інструментів таких, як індикатор CustomCandle.

Індикатор discipline - інструмент для виявлення розворотів тренда

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Discipline. Даний інструмент відноситься до категорії технічних індикаторів, він з`явився відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність серед трейдерів. Опис індикатора Discipline Індикатор розвороту тренда Discipline впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4.

Індикатор очей форекс - комплексний інструмент для аналізу молодших тайм-фреймів

Індикатор Око являє собою затребуваний серед трейдерів інструмент, що дозволяє проводити аналіз поточної ситуації на ринку. Цей індикатор виглядає на торговому графіку в формі точок в локальних мінімумах / максимумах цінового рівня і ліній, які з`єднують ці точки. Індикатор Око дозволяє оперативно і з високою точністю виявляти напрям тенденції, яка панує на валютному ринку в поточний момент.

Індикатор ffcal - інструмент для ведення торгів по новинах

Багато трейдерів торгують виключно на новинах, коли, як правило, на ринку зароджуються тренди, що, в свою чергу, дозволяє їм непогано заробляти. Визначити напрямок зароджується тренда від виходу тієї чи іншої новини не так вже й складно, все залежить від того, сприятлива вона чи ні. Так, наприклад, вихід новини з приводу ВВП або обсягах виробництва вплине на національну валюту держави.