Індикатори форекс

Огляди та опис основних форекс індикаторів, які трейдери використовують в своїй роботі і торгівлі

200 Денна змінна середня - зручний інструмент для трейдингу

Багато досвідчені трейдери запевняють, що для того щоб заробляти на ринку Форекс, потрібно відкривати ордера в напрямку поточної тенденції на ринку. Відмінним помічником у визначенні тренда на ринку є 200 денна змінна середня, про яку ми і поговоримо сьогодні. Змінна середня - це крива, яка відображає середнє значення цінового рівня за певний період часу.

Accelerator oscillator - ефективний індикатор прискорення

Accelerator Oscillator є індикатор прискорення. Його творцем є відомий на весь світ трейдер - Білл Вільямс, який створював цей індикатор спеціально для прогнозування динаміки руху ціни на основі зміни її прискорення. Такий аналіз можливий з тієї причини, що ціна перед тим як зробити розворот зазвичай знижує свою швидкість руху.

Accumulation distribution - індикатор накопичення і розподілу

Всім привіт! Сьогодні я вирішила вам розповісти про індикатор Accumulation Distribution, який впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4. Даний інструмент часто називається індикатором накопичення і розподілу. Побачити його у дії ви можете за допомогою картинки, розміщеної нижче. Принцип роботи індикатора Accumulation Distribution Індикатор Accumulation Distribution працює на основі даних про зміну обсягу і ціни.

Індикатор adr - інструмент для відображення середнього денного діапазону

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор ADR. Абревіатура ADR розшифровується як Average Daily Range, що можна перекласти з англійської як «середній денний діапазон». Уже з назви даного алгоритму можна здогадатися, для чого він потрібен. Даний алгоритм призначається для застосування в Метатрейдер 4.

Індикатор вила Ендрюса - ефективний інструмент для торгівлі

Вила Ендрюса є канал, який багато трейдерів застосовують в ролі високоточної інструменту для проведення прогнозу. Найменування цього інструменту ясно дає зрозуміти те, що його творцем є Ендрюс - відомий на весь світ трейдер, який розробив величезна кількість досить ефективних методик для заробітку на ринку.

Застосування бінарного індикатора rsi

RSI індикатор широко використовується успішними трейдерами Форекс для проведення аналізу ринку. Цей інструмент дає можливість точно визначати напрямок руху індексу інерції. RSI індикатор створений на основі концепції, яка стверджує, що будь-який рух цінового рівня є обмеженим за часом і рано чи пізно закінчиться.

Застосування індикатора Демарк

Індикатор Демарк є досить ефективним інструментом, який значно збільшує кількість успішних угод на валютному ринку Форекс. Головна перевага даного осцилятора полягає в правильному визначенні напрямку тренда і його розвороту. Опис індикатора Демарка Найчастіше трейдери не приділяють увагу теорії, вважаючи це заняття марною тратою часу.

Застосування індикатора рівні Мюррея

Рівні Мюррея відрізняються високою ефективністю, але застосовуються трейдерами дуже рідко через незнання правил їх використання. Якщо трохи розібратися в роботі даного індикатора, то можна істотно збільшити успішність ведення торгів на ринку Форекс. Рівні Мюррея були створені на основі теорії Ганна, який вважається генієм ринку.

Aroon індикатор відрізняється високою надійністю і простотою в застосуванні

Aroon індикатор прекрасно підходить як для початківців, так і для професійних трейдерів. Він дозволяє з досить високою точністю виявляти локальні мінімуми і максимуми цінового рівня, що, в свою чергу, дозволяє знаходити оптимальні моменти для входу в ринок. Цей індикатор був спеціально створений для того, щоб заздалегідь визначати зароджуються тенденції на Форекс, а також напрямок цінового графіка.

Average true range підкаже поточну волатильність

Індикатор ATR являє собою інструмент, розроблений відомим трейдером Д. Уайллером. Основним призначенням цього інструменту є виявлення поточного рівня волатильності. Рівень волатильності є досить важливою характеристикою ринку, яку слід в обов`язковому порядку брати до уваги в процесі ведення торгов.

Awesome oscillator. опис

Awesome Oscillator - це осцилятор, який виглядає як гістограма, побудована на основі перетині двох ковзних середніх. Його творцем є Білл Вільямс, який прославився на весь світ як успішний трейдер. Як стверджує сам його творець, індикатор може принести вам прибуток в розмірі семизначного числа всього за пару років.

Індикатор bb macd - поліпшена версія перевіреного інструменту

Здрастуйте дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор BB MACD. Вже з назви стає зрозуміло, що даний інструмент є вдосконаленою версією відомого всім індикатора MACD. Наш сьогоднішній герой відрізняється простотою у використанні і високою ефективністю. BB MACD відноситься до категорії трендових інструментів, він дозволяє виявляти місця розвороту тенденції, вимірювати силу тренда і виявляти консолідацію на ринку.

Кращі індикатори 2016 року

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про кращі індикатори 2016 року. Кожному інструменту була дана оцінка по десяти бальною системою, щоб б ви розуміли їх ефективність. Описувані сьогодні алгоритми призначені для скальпування і ведення внутрішньоденної торгівлі. Сьогодні ви зможете дізнатися про абсолютно нові інструменти, які працюють за новими принципами, враховуючи правила мані-менеджменту і ризик-контроль.

Кращі індикатори для скальпинга

Пропоную вашій увазі кращі індикатори для скальпинга, які на сьогоднішній вважаються найефективнішими. Перед тим як перейти до безпосереднього опису індикаторів, хочу нагадати, що таке скальпінг. Скальпинг є метод торгівлі, який передбачає відкриття великої кількості угод з невеликим прибутком на маленьких тайм-фреймах.

Кращі трендові осцилятори

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про трендові осцилятори. Головне призначення даних інструментів полягає у виявленні ринкової перепроданості / перекупленності. Трояндова осцилятори відображають дані в окремому вікні під графіком. Ці алгоритми відображають області перепроданості / перекупленності, а коли крива досягає цих зон індикатор видає сигнал на відкриття угоди.

Кращі індикатори обсягів для Метатрейдер 4

На фондових біржах термін «обсяги» являє собою загальне число придбаних, реалізованих контрактів і акцій протягом одного дня. Таким чином, обсяг є денним оборотом на біржі. Форекс має цілу низку корінних відмінностей від фондових ринків. Головною відмінністю є те, що практично неможливо точно визначити кількість проданої і купленої валюти протягом дня.

Смуги Боллинджера - зручний інструмент для трейдера

Привіт, гості блогу, в цей раз я хочу познайомити вас індикатором «Смуги Боллинджера», які до цього дня користуються великим попитом серед трейдерів. Даний інструмент був названий на честь свого автора Джона. Боллінджера, який є відомим на весь світ трейдером. Даний інструмент відноситься до категорії технічних інструментів, він будує свої криві за допомогою ковзних середніх та рівня волатильності.

Індикатор center of gravity допоможе визначити рівень волатильності

Сьогодні я вирішила розповісти вам про вельми ефективному індикаторі волатильності, який стане в нагоді всім новачкам на ринку Форекс. Йдеться про інструмент Center of Gravity. Даний інструмент дозволяє виявити волатильність і цінової канал. Він малює рівні підтримки і опору на основі поточної волатильності на ринку.

Кластерні індикатори. ключові особливості

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я розповім вам про кластерні індикатори, які користуються великою популярністю серед трейдерів. На товарній біржі трейдери купують товари за валюту, в той час як на валютному ринку в ролі активу виступає певна валюта. Котирування валютної пари залежать від вартості валют, які входять до її складу.

Індикатор color levels спрощує роботу трейдера

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Color Levels. У наш час існує маса різних індикаторів, які допомагають трейдерам успішно вести торгівлю на ринку Форекс. Багато новачків на ринку помилково припускають, що чим більше індикаторів на графіку, тим вище ефективність торгівлі.