Форекс індикатор wolfWavesFind: кращий індикатор хвиль Вульфа

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Форекс індикатор WolfWavesFind призначений для пошуку хвиль Вульфа і їх відображення в поточному вікні торгового терміналу.

На відміну від інших індикаторів хвиль Вульфа, форекс індикатор WolfWavesFind має низку особливостей, які значно підвищують його ефективність:

  • Перша - це параметр Open Windows 5Point (значення true) забезпечує інформаційну підтримку, т. Е. Розгортає вікно того графіка , на якому з'явилася хвиля Вульфа. Наприклад, якщо відкриті графіки EURUSD, AUDUSD і GBPUSD, при цьому на кожен з них встановлено індикатор WolfeWavesFind, то в разі виявлення моделі на євро, відповідний графік автоматично буде виведений на передній план поверх інших, що стає дуже зручним при торгівлі великою кількістю інструментів. Для коректної роботи даного модуля необхідно дозволити імпорт DLL.
  • Друга особливість - вбудований аналіз дивергенції на MACD, параметри якого користувач може підібрати сам (дефолтні настройки (12, 26, 9)). До слова, на робоче вікно значення звичного осцилятора виводяться і знаходять відображення лише в кольорі цінової позначки при формуванні точки (5), зокрема, якщо колір мітки синій - дивергенція відсутня, якщо ж колір червоний, то експерт знайшов дивергенцію, т. Е . якість сигналу набагато вище середньостатистичного.

Форекс індикатор WolfWavesFind

Використання індикатора WolfWavesFind в торгівлі

Індикатор WolfWavesFind виводить передбачувану модель Вульфа по 4-м сформованим точкам і область формування 5-й точки (так звана sweet-зона, яка показується жовтим).

В разі, якщо ціна заходить або стосується sweet-зони - індикатор, в залежності від налаштувань: видає тільки звуковий сигнал (Alert_5Point = False) або виводить повідомлення (Alert_5Point = True) та на вершині свічки виводить цінову позначку. Колір мітки залежить від того - чи присутній дивергенція між 5-й і 3-й точкою.

Цінова відповідна позначка відображається тільки в зоні формування 5-й точки (sweet-зоні), при цьому видається звуковий сигнал або повідомлення (в залежності від налаштувань). Поява цінової позначки на графіку є сигналом до входу в позицію.

На думку експертів журналу fortrader. org, форекс індикатор WolfWavesFind - це найкращий індикатор для трейдерів, що використовують в торгівлі хвилі Вульфа. Його застосування в торгових стратегіях значно підвищить їх ефективність і прибутковість.

Завантажити форекс індикатор WolfWavesFind

Інші хвильові індикатори форекс

Форекс індикатор хвиль Вульфа PZ Wolfe Waves

Snorm eWAVES - форекс індикатор для волновіков

Форекс індикатор Elliott Wave Prophet: визначення хвильових циклів і ключових рівнів