Форекс індикатор патернів aBC_RG_VV_zhig: торгівля по хвильовим паттернам

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Форекс індикатор патернів ABC_RG_VV_zhig , автором якого є користувачем форекс форуму forexsystemsru. com П123, призначений для розпізнавання по вершинах зигзага і зафарбовування таких основних базових 5-ти хвильових патернів:

  • трендовий імпульс 12345 або iii-iii-iv-v;
  • хвиля Вульфа 1w 2w 3w 4w 5w - 6ww;
  • трійка з центральної трійкою = А-В (авс) -С;
  • елементарна трійка АВС (3-х хвильової патерн);
  • діагональ abcde;
  • розходиться діагональ декількох типів, включаючи розходиться трикутник;
  • горизонтальні трикутники декількох типів (Gorizontal Inclined, Inclined Running, Inclined Skewed, Running Skewed), які використовуються як зв'язки в комбінаціях на місці хвилі В або 4-й;
  • а також безліч модифікацій, для визначення яких використовується до 17 точок перелому зигзага + до 5-ти точок корекції.

Форекс індикатор патернів ABC_RG_VV_zhig

Модифікації базового 5- ти хвильового патерну - це логічні умови, на основі яких відбувається «пристегивание» до базового паттерну попередніх хвиль і фігур, і спроба визначення більшої хвильової фігури . Слід розуміти, що і визначення базового патерну, і його модифікацій відбувається шляхом логічного аналізу вершин, отриманих при даному конкретному заданому кроці зигзага індикатора. Слід враховувати, що зигзаг при визначенні вершин може як пропускати важливі з точки зору ВА точки, так і давати «зайві» точки. При зміні кроку може змінюватися і модель.Адекватність і застосовність отриманої маркування і фігур - виключно самостійне рішення трейдера.

Форекс індикатор патернів ABC_RG_VV_zhig має розширені настройками, керівництво по їх налаштувань можна скачати разом з індикатором.

Завантажити форекс індикатор ABC_RG_VV_zhig

Інші індикатори патернів форекс

Форекс індикатор Flag and Pennant patterns: пошук фігур Прапор і Вимпел

Форекс індикатор Harmonic Patterns v 1. 5: торгівля по паттерну Летюча миша

Форекс індикатор Pattern Options для визначення свічкових патернів