Дохід форекс - способи заробити

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Форекс доход Що таке дохід Форекс? Здавалося б, все просто - це прибуток, отриманий тим чи іншим шляхом з валютного ринку. Але сіль в тому, що способи отримання цього прибутку можуть бути самими різними: від звичайної спекуляції (купив дешевше - продав дорожче) до пасивного заробітку на інвестиціях.

Сьогодні ми розглянемо, як можна заробити на Форекс і наскільки це реально.

Дохід Форекс від торгівлі

Найпростіший і найбільш поширений спосіб отримати прибуток на Форекс - купувати і продавати валюту самому. Пройшовши безкоштовні курси (навіть онлайн) і прочитавши 1-2 книги по трейдингу, багато хто починає практикуватися, часто відразу на реальних грошах. Які ж результати при такому підході? Як правило, спочатку трейдер виграє (заробляє), але досить швидко програє весь депозит. Багато хто продовжує вірити, що це була якась помилка (зірвало стоп, не вистачило депозиту і т.д.), тому повторно вносять гроші на депозит і продовжують торгівлю. Результат в 99% випадків той же - програш депозиту.

Щоб стати професійним спекулянтом, стабільно заробляють на коливаннях валютних курсів, потрібно пройти досить довгий шлях. Теорія, багато практики, аналіз торгівлі і поліпшення своєї торгової стратегії. Це займає час, забирає сили і взагалі вимагає великої віддачі - тому до моменту отримання стабільного і великого профіту з ринку доживають одиниці. З огляду на факт, що ринок з часом змінюється, а значить, торгова система потребує доопрацювання - відбір досить жорсткий.

Якщо ви готові вкладати зусилля, час і гроші, то шлях професійного трейдера вам підходить. Якщо ж ні - читайте далі.

Дохід Форекс - інвестуємо в професіоналів

Що ж робити, якщо у вас є невелика сума грошей, яку ви хочете примножити, не ускладнюючи собі життя? Ви можете скористатися послугою довірчого управління (ДУ) або копіювання угод (стратегій). Таким чином, з трейдера ми виросли до інвестора. Але нічого не заважає нам використовувати обидва варіанти.

Інвестор - людина, що вкладає гроші з метою їх примножити. Тут також потрібна практика. Не можна без вагомих підстав і аналізу просто вкласти гроші в знайомого трейдера.

З послуг ДК на сьогодні дуже популярні ПАММ-рахунки. Неторгові ризики бере на себе брокер. Трейдер торгує в першу чергу на власні кошти - тому інвестору залишається лише правильно вибрати ПАММ і розподілити свої кошти. Сьогодні ПАММ-інвестування активно розвивається в Альпарі, Форекс4ю і ІнстаФорекс.

Інший спосіб збільшити ваш капітал - копіювати угоди або стратегії успішних трейдерів безпосередньо. Існують спеціальні сервіси (наприклад, Share4you), які за помірну комісію дозволяють переносити угоди трейдерів на ваш рахунок, це дуже зручно, швидко і, головне, здійснюється при мінімальних витратах вашого часу.

Інвестування, в тому числі в Форекс, не така вже й проста задача, як думають багато хто. Інвестор - така ж професія, як і будь-яка інша, а значить, інвестування потрібно вчитися. Форекс - валютна біржа, тобто місце, де будь-які операції пов'язані з ризиком. Тому прибуток, як і ризик втратити гроші, на Форекс залишаються високими.

Дохід Форекс - заробляємо без торгівлі та інвестицій

Мова піде про прибуток з партнерської програми брокера Форекс. Тут все елементарно - створюємо сайт (краще, якщо це буде блог), наповнюємо його цікавими статтями, проставляємо свою посилання і отримуємо прибуток. Паралельно можна і потрібно пропонувати відвідувачам сайту (потенційним покупцям) інші продукти по трейдингу та інвестування. Добре, якщо є з чого вибрати.

Вище описаний класичний спосіб (з використанням SEO) отримання відвідувачів (трафіку). Але існують і інші способи - створення і реклама в групах ВКонтакте, просування через ютуб (YouTube), дорвеи і т.д. Майже всі вони є "білими", тобто не порушують нічиї права або правила. Питання в іншому - скільки часу і / або грошей ви витратите на розкрутку і скільки прибутку отримаєте?

У більшості випадків для наповнення свого сайту (розсилки, каналу на Ютубі і т.д.) використовуються послуги фрілансерів. Відвідувач ж завжди хоче якісну, цікаву інформацію, яка принесе йому прибуток або хоча б задовольнить цікавість. Тому намагайтеся наповнювати свої проекти якісним контентом.

Ви дізналися кілька способів отримання доходу Форекс - як торгуючи, так і займаючись інвестиціями або залученням трафіку. Вибирайте спосіб до душі - і вперед! Інвестування або ручна торгівля - це швидкий прибуток. А далі - питання практики і досвіду. Бажаємо успіхів!