Форум форекс трейдерів

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Форум трейдеров Форум Форекс трейдерів - місце, де можна отримати корисну консультацію, дізнатися про нову торгову стратегії і просто поспілкуватися за інтересами з іншими трейдерами. Разом з тим такі сайти переповнені непотрібною інформацією, "тролями" і негативними особистостями, підданих все критиці і сумнівам. Тому потрібно вміти не тільки знайти потрібну інформацію, а й відсіяти непотрібну, а також уникнути непродуктивного спілкування. Також форуми (Ф.) можуть приносити прибуток - ми говоримо про оплату за повідомлення (пости).

Що потрібно знати початківцю форумчанин? Перше - навчитеся чітко формулювати питання, який ви хочете поставити. Від цього залежить якість отриманої відповіді. Таким чином, ви будете підвищувати рівень своєї грамотності. Отримуючи відповіді, орієнтуйтеся на репутацію того, хто відповідає - чим вище репутація, тим довше людина спілкується на форумі. У більшості випадків це означає, що людині є що сказати по суті.

Друге - уникайте непродуктивного спілкування, цінуєте свій час. Тих, хто хоче понить, відвернути вас від важливих речей, образити, задати несуттєвий питання, провокуючи інших на непотрібну дискусію - таких людей називають "тролями". Уникайте тролів. Ви прийшли не просто "порвати за життя" і набратися негативу, а отримати конкретну, корисну для вас інформацію.

Третє - існують форуми Форекс трейдерів, які платять гроші за повідомлення. Вивести гроші можна, але на них ви можете торгувати, виводячи прибуток. Вартість 1 поста (повідомлення) дорівнює 30 центам. Це досить багато, якщо порівнювати, скажімо, з цінами на послуги рерайтера або копірайтера. Фактично, можна поєднувати корисне спілкування і обмін інформацією з накопиченням коштів на рахунку.

Важливо, щоб пост був осмисленим, не містив води і був цікавий і корисний для інших форумчан. За цим стежить модератор, тому "накручувати" пости не вийде.

Наведемо лише 2 відомих і надійних Ф. з оплатою за повідомлення. Це RuForum і Peoples.Ru. При бажанні ви вільно знайдете і інші Ф., які платять за пости, але ці рекомендуємо в першу чергу.

В кінці певного періоду (місяць) кошти переводяться на ваш рахунок у брокера і вже можна на них торгувати. Багато трейдерів вже скористалися цією можливістю. Середній заробіток в місяць прямо залежить від кількості повідомлень. Працює партнерська програма - ви отримаєте 10 центів за прийнятий модератором пост запрошеного вами людини. Але навіть працюючи самому, можна отримувати в місяць 100-200 доларів без проблем. За півроку ви спокійно, без особливої напруги напрацьовуєте депозит в 600-1200 доларів, на які вже можна отримувати хороший прибуток від трейдингу.

Цей варіант ідеально підійде тим, хто дуже хоче торгувати, але не готовий вкласти більш-менш пристойну суму грошей на свій депозит.

Форуми Форекс трейдерів готові надати вашій увазі максимум інформації по трейдингу: тут можна знайти як базові викладки по фундаментальному і технічному аналізу, створення торгової стратегії, психології та основам управління капіталом, аналіз торгівлі радників, так і екзотичну інформацію по маловідомих торговим стратегіям, нестандартні погляди на трейдинг і Форекс взагалі і т.д.

Форуми Форекс трейдерів просто незамінні для тих, хто займається інвестуванням (паралельно з трейдингом або окремо), хоче знайти інвестора або навпаки, довірити трейдеру власні кошти з метою їх примноження. Якщо ви потенційний інвестор або хочете диверсифікувати свої вкладення, торгуючи і інвестуючи одночасно - звертайте увагу на докази, які надає трейдер (стейтменти реальних рахунків, моніторинги рахунків і т.д.). Багато що про особу трейдера розповість особисте листування. Обов'язково обговоріть ризики і поділ прибутку, закріпіть все це документально. Також бажано розуміти хоча б основи стратегії, по якій торгує трейдер. І звичайно ж, чим довше трейдер отримує стабільний прибуток на Форекс - тим менше ризик втрати депозиту.

І останнє. Не варто розпорошуватися на десятки різних Ф. Виберіть для себе 1-2 Ф., які вам подобаються і здаються корисними, і "осядьте" там. Краще, якщо це будуть сайти з гарною відвідуваністю - виходить, не одному вам вони цікаві, а значить, потенційно корисні.

Спілкуючись на форумах Форекс трейдерів, не забувайте про головне: ваша мета - це прибутковий трейдинг, а не тільки переписування з іншими трейдерами, нехай і професіоналами. Бажаємо успіху!

Пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!