Форекс для новачків

Статті і замітки початківцям форекс трейдерам

1. 5 Року = 0 або залишилося 8 місяців (47 день торгівлі)

19, 05,2016 У цей день і з таким настроєм до торгівлі краще було б просто подивитися хокей:)

# 1 Початок щоденника: Після "зливів" uTchallenge CME доводиться задуматися

Після дискваліфікації за перевищення лімітів по просідання в турнірах ютчелендж cme для дисципліни і прискорення навчання почав робити звіти по днях. мета: робити правильні обґрунтовані трейди і якщо раніше при мети "робити бабло" робота на демо сприймалася як порожня трата часу, то зараз це можливість побачити і розібратися в тому як ходить ціна, що впливає на її рух, які особливості інструментів cme.

1 День на uTC (NYSE)

Довго я чекав цього дня, коли почну участь на NYSE, підготувавшись у відборі акцій на торговий день, переглянувши фон на інших біржах, фьюч на SP500, дізнавшись, що ніяких важливий новин сьогодні не буде і подивившись на звіти про доходи компаній, подумав, що це відмінний день, щоб почати турнір) Спочатку в вотчлісте на Покупку було з десяток Стакі, але через те що вирішив торгувати тільки з спредом 1-3 пункту, залишилося тільки 3 акції) Одну з них я і задіяв для 1 угоди це була COG купив по 32.

# 1 ZOOM Cash NL2. У МТТ і назад

Поточний банкролл: 86, 71 $ (-18, 82 $) Привіт всім. У Новому Році я вирішив спробувати себе на мікролімітах в багатостоловому турнірі Як бачите, це злегка негативно відбилося на моєму банкролл)) В принципі, мені подобаються МТТ більше, ніж кеш, але на даний момент я не в змозі бути турнірним регулярний, тому що це вимагає занадто великого кількості часу, яким я просто не маю.

10 Компаній, які не платять податки

Хвилювання Вашингтона щодо зростаючого держборгу породжують суперечки про те, чи повинні американські компанії платити більше або менше податків У той же час багато хто з найбільших корпорацій США в 2012 році зовсім не платили податків, а деяким навіть пощастило отримати податкові кредити, які перетворили податки в компенсації з бюджету.

10 Відмінностей між торгівлею та інвестуванням

Незважаючи на те, що торгівля та інвестування переслідують одну і ту ж кінцеву мету - генерувати прибуток на ринку акцій, засоби, що використовуються для досягнення цієї мети, істотно відрізняються. Розуміння різниці між двома цими видами діяльності дозволить вам зосередитися саме на тому, що допоможе досягти успіху в вашому конкретному випадку.

10 Невдалих інновацій, або Провали великих брендів

"Якщо ви не зазнаєте невдачі зараз, і знову, і знову - це просто ознака того, що ви не робите нічого нового", - сказав Вуді Аллен. І правда, невдачі важливі для розвитку, саме завдяки їм ми вчимося. Однак мало хто зізнається в своїх провалах, а вони ж могли б бути настільки повчальні. 1. Ford Edsel (1957) Своїм провалом марка Edsel була зобов'язана цілого ряду причин.

10 Фінансових слів які потрібно знати!

Нещодавно сайт Investopedia додав 10 нових фінансових понять, які були введені в 2015 році. В цьому році було багато сюрпризів як з боку фінансових чинників, так і глобальних в політичному плані. Давайте подивимося які нові слова і поняття були введені в 2015 році. 10. Backdoor Roth IRA Дане поняття було введено для тих хто перевищив ліміт своїх відрахувань до звичайний рахунок Roth IRA (Індивідуальний пенсійний фонд).

10 Годин до старту falcon 9

На відміну від біткойнов, для багатьох це ще й пристрасть. Старт через 10 годин. http: //www.spacex.com/webcast/Його вже відклали на добу і можуть ще раз відкласти. Інформація про це раніше всього з'явиться тут https: //twitter.com/elonmusk Якщо у кого-то буде посилання на пряму трансляцію - обов'язково кидайте.

10 Важливих рад по Рrice-Action для середньострокових трейдерів

Стосовно до свінгова торгівлі, Рrice-Action - це мистецтво визначати за окремими свічок ймовірний напрямок руху акції, без використання будь-яких технічних індикаторів. В кінцевому підсумку, аналіз поведінки ціни може підказати, хто контролює акцію. Він також скаже, хто втрачає контроль над акцією - покупці або продавці.

10 Важливих рад для успішної торгівлі акціями

У торгівлі акціями не так важливий напружена праця, як точне знання, що необхідно робити, і практичне застосування цього знання. Незважаючи на те, що часто доводиться чути зворотне, заробляти торгівлею акціями не так уже й важко. Розглянемо 10 простих правил, яких слід дотримуватися в процесі торгівлі.

10 Найбільших фінансових аферистів світу

Серед найвідоміших махінаторів останніх двадцяти років - творці фінансових пірамід і ризикові банківські трейдери, топ-менеджери компаній, обманюють своїх інвесторів, і мільйонери-розтратники Два роки в'язниці і штраф $ 5 млн, до яких в середу суддя Нью-Йоркського окружного суду Джед Ракофф засудив колишнього члена ради директорів американських компаній Goldman Sachs і російського Ощадбанку Раджата Гупту, - не найбільше покарання за фінансові махінації і торгівлю інсайдерською інформацією.

10 Психологічних пасток в трейдингу

Доброго дня любі друзі. Сьогодні хотів би відійти від стандартної теми аналізу графіка і визначення рівнів і поговорити більше про психологічні аспекти нашої з вами роботи на ринку. Я повністю віддаю собі звіт в тому, що тема психології досить широка, але постараюся виділити найголовніше, що заважає деяким трейдерам отримувати прибуток в повному розмірі Тому позначимо наші пункти плану як ПАСТКИ, які можуть вас очікувати під час торгівлі на ринку акцій і ф'ючерсів.

10 Якостей успішного трейдера

1. Готовність приступити до щоденного і напруженого вивчення трейдингу, оволодіння прибутковими способами торгівлі. Внутрішній настрій повинен бути саме таким. 2. Необхідно виявляти витримку і терпіння по відношенню до будь-яких невдач на ринку, вміти робити правильні висновки і робити висновки при кожній невдачі.

10 Рекомендацій інвесторові

Початківці інвестори, які роблять свої перші кроки у вивченні основ торгівлі акціями, повинні мати доступ до якісному навчанню роботі на фінансових ринках Так само, як і при навчанні їзді на велосипеді, спроби і помилки в поєднанні з наполегливістю приведуть, в кінцевому рахунку, до успіху. Одним великим перевагою торгівлі акціями є те, що ця гра може тривати все життя.

10 Правил торгівлі від Боба Фаррела (bob Farrell)

Боб Фаррел (Bob Farrell) - ветеран Уолл-стріт з майже 50-річним досвідом інвестування. Отримавши ступінь магістра в Школі бізнесу штату Колумбія, він починав свою кар'єру з роботи технічним аналітиком в Merrill Lynch в 1957 році. Хоча фундаментального аналізу Фаррел навчався у таких легендарних особистостей, як Бенджамін Грем і Девід Додд, він зосередився на технічному аналізі, коли зрозумів, що ціна акції може сказати більше, ніж баланс підприємства і декларація про прибуток.

10 Секретів професійних форекс трейдерів

Дивіться нове відео від владислава гілку - професійний трейдер відкриває завісу до секретів прибутковою торгівлі на форекс. з відео ви дізнаєтеся: ? чому потрібно використовувати саме свою торгову систему? ? чи можна торгувати, використовуючи інтуїцію? ? чому спершу потрібно протестувати ідею?

10 Змінних для правильного аналізу угод

Практичний кожен новачок цікавився тим, які параметри фіксують професійні трейдери в своїх журналах торгівлі. У міру професійного зростання початківець трейдер намагається зрозуміти, чому саме ці параметри цікавлять успішних трейдерів. Наведемо повний список змінних, які найчастіше цікавлять професіоналів.

# 10 ZOOM Cash NL2. Краща сесія за місяць

Поточний банкролл: 140, 39 $ (+ 20, 50 $) Графік за 17. 01.15: Загальний графік в період з 16. 12.14: Ось такий от приємний апстрік наздогнав мене вчора. Залишилося зовсім небагато до 150 $ і остаточного побиття NL2 Звичайно, хотілося б, щоб це сталося вже сьогодні, але більш реально, що ці потрібні 10 $ я зароблю за 2 (максимум - 3) дня.

100 000 В управління форекс

Деякі трейдери вірять, що можна безоплатно отримати 100 000 в управління Форекс. Як це зробити? Нам відомо 3 способи реалізації цієї задумки. Перший спосіб досить важкий - існують брокери, які пропонують пройти жорсткий відбір, показавши певні результати в торгівлі. Суть проста: Ви отримуєте віртуальні 1000 $ і торгуєте на них місяць.