Бонус форекс 2015

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Який трейдер не любить настільки солодко звучить слово БОНУС? Тим більше, якщо це бонус Форекс 2015 від компанії Альпарі. І ми зараз говоримо не тільки про бонуси на поповнення рахунку. Альпарі в черговий раз зробила безпрецендентний крок в бік поліпшення якості обслуговування клієнтів і показала, що в світі фінансів вона є лідером. Компанія ввела бонуси (знижки) для активних клієнтів. Їх можна використовувати для самих різних цілей, отримавши значну перевагу в порівнянні зі звичайним обслуговуванням торгового рахунку.

Скажімо, новачок зареєструвався в Альпарі і став клієнтом компанії. З цього моменту майже всі дії клієнта будуть приносити йому бали - т.зв. Альпи (ALP). Ці бали дозволяють поліпшувати торговельні умови, а також більш вигідно інвестувати! Чим вище активність клієнта компанії, тим більше балів він отримає. І ще вигіднішим стає його співпраця з Альпарі!

Майже кожна дія клієнта дозволяє отримувати і накопичувати бали - будь то торгівля, інвестування, відкриття і поповнення рахунку. Одним словом, все те, що Ви до сих пір робили безкоштовно, тепер стає дуже вигідним.

Альпи можна обміняти на знижки, які поліпшать Ваші торгові та інвестиційні умови: Ви зможете частково компенсувати спред, комісію за поповнення, а також грошові перекази. Знижки можна комбінувати або використовувати поштучно.

Також знижки дозволяють клієнту економити грошові кошти. Раз в тиждень Ви будете отримувати грошову компенсацію на свій торговий рахунок. Дані кошти можна не тільки використовувати для торгівлі або інвестицій, але і перевести на інший торговий рахунок або вивести на банківську карту або електронний гаманець.

Компанія Альпарі пішла далі, ніж більшість брокерських компаній, які з бонусів використовують тільки бездепозитні і бонуси на поповнення. Бездепозітний бонус, як правило, дуже маленький (5-15 $). Його часто використовують ті трейдери, яким складно поповнити депозит навіть на невелику суму - 100-200 $. Такі клієнти невигодгни для брокера, тому бездепозитні бонуси сьогодні зустрічаються все рідше.

Бонуси на поповнення, навпаки, набирають популярності. Сьогодні кожен поважаючий себе брокер вважає своїм обов'язком накинути пару-трійку бонусів на торговий рахунок трейдера при поповненні. Скажімо, компанія Forex4you нараховує своїм клієнтам від 5 до 50% (!) Від суми внесених коштів. як правило, такі бонуси потрібно відіграти - у Форекс4ю цей термін становить 3 місяці, чого цілком достатньо для невеликих сум. У інших брокерів він може досягати року.

До речі, поповнюючи рахунок, дійсно є сенс отримати бонус на поповнення. Але не ставте високу плану - 5-20 $ цілком достатньо. Чому мова йде про таких невеликих сумах? Тому що більші суми Ви будете відігравати значно довше і можете не встигнути відіграти бонус на поповнення, що неприємно. Крім того, маючи великий бонус, трейдер часто зосереджується на його відіграші замість того, щоб думати про власну торгівлю. Завдання трейдера - отримати прибуток, а не відіграти бонус. Бонус в даному випадку - це приємне доповнення, не більше.

Взагалі, перед використанням будь-якого бонусу слід уважно ознайомитися з усіма супутніми правилами і примітками. Трейдер повинен чітко знати, яка сума буде нарахована на його рахунок, які умови відіграшу бонусу, як зміниться маржа при нарахований бонус і т.д. Скажімо, брокер може збільшити значення Маржине колл (Margin Call) при нарахуванні бонусу (і часто так і робить). Все це повинно враховуватися трейдером, оскільки прямо впливає на результати торгівлі.

Але якщо розуміти всі нюанси і правильно, спокійно відігравати бонуси на поповнення - можна отримувати непогану надбавку в депозитом, роблячи ті ж речі, що і завжди. Це, безсумнівно, вагома перевага таких бонусів.

Давайте підіб'ємо короткий підсумок. Бонус Форекс 2015 - відмінна можливість для трейдера будь-якого рівня підготовки і з будь-яким депозитом отримати кращі умови для торгівлі та інвестування. Таким чином, прибуток трейдера при використанні бонус Форекс 2015 від компанії Альпарі буде постійно зростати.

Скористайтеся цим і заробляйте! Успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!