Радники форекс

На цій сторінці зібрані найпопулярніші і прибуткові форекс радники і роботи для автоматичної торгівлі на ринку форекс

Радник generic a-tlp - робот для торгівлі в азіатську сесію

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про радник Generic A-TLP. У наш час комерційні роботи широко рекламуються, їх творці демонструють прекрасні тести і обіцяють отримання колосального прибутку. На жаль, часто реклама не відповідає реальним можливостям радника, але деякі екземпляри заслуговують на увагу трейдерів.

Радник golden profit - робот-скальпер, заснований на методі Мартінгейла

Golden Profit є радником-скальпера, який в процесі ведення торгів застосовує метод Мартингейла. Даний радник шляхом усереднення позицій в стані закривати з прибутком навіть збиткові угоди. Golden Profit. алгоритм роботи Так як радник Golden Profit є сіткар, то для ведення торгів він застосовує практично такий же торговий алгоритм, як і більшість подібних роботів.

Радник ilan 1.6 - найпопулярніший торговий робот

Ilan 1.6 є одним з найвідоміших і затребуваних радників для торгівлі на валютному ринку Форекс. Головною причиною величезної популярності радника Ilan 1.6 серед трейдерів є його простота застосування і високий рівень прибутковості. Ilan 1.6. особливості функціонування Радник Ilan 1.6 заснований на використанні індикаторів, які застосовуються для визначення відповідного моменту для входження в ринок.

Радник invest system - один з найпростіших торгових роботів

Радник Invest System являє собою продукцію спеціалізованої компанії, яка професійно займається створенням унікальних торгових алгоритмів. Цей робот користується величезною популярністю серед досвідчених трейдерів, що вважають за краще автоматичну торгівлю, так як він відрізняється простотою застосування і високим рівнем прибутковості.

Радник laguerre scalper з унікальним торговим алгоритмом

Радник Laguerre scalper був розроблений на основі однойменного індикатора. Цей робот являє собою скальпер і прекрасно підходить для тих трейдерів, які бажають отримувати високий рівень доходу за короткий час. Радник Laguerre scalper був спеціально розроблений для торгової платформи Метатрейдер 4.

Радник magelan - безпечний трендовий робот

Радник Magelan є трендовий торговий робот, робота якого заснована на застосування математичних індикаторів. Цей торговельний радник використовує в якості сигналу для відкриття ордерів пробиття цінового каналу. Радник Magelan був розроблений в 2011 році. На сьогоднішній день багато успішні трейдери Форекс сходяться на думці, що даний робот є одним з найнадійніших і стабільних.

Радник moving average - простий, але ефективний робот

Багато новачків на ринку Форекс починають торгівлю з радника Moving Average. Як видно з назви цей торговий робот працює на основі ковзної середньої, яка, як відомо, трохи запізнюється. В ході тестування я помітила, що робот поступово зливає депозит. Радник Moving Average найкраще підходить для використання під час тренда, а ось під час флета на ринку він починає створювати невдалі угоди, що негативно відбивається на загальній прибутковості.

Радник multi ilan дозволяє торгувати на декількох валютних парах одночасно

Радник Multi Ilan є ще одне версією популярного робота «Ілан». Multi Ilan є усереднюючий радник, який в змозі одночасно вести торги на декількох валютних парах. В основі радника Multi Ilan лежить диверсифікація наявних коштів, яка полягає у використанні наявного капіталу для ведення торгів на декількох валютних парах.

Радник night owl приносить дохід поки ви спите

Радник Night Owl користується популярністю серед трейдерів, завдяки високому рівню прибутковості. Головною особливістю даного робота є те, що він призначений для ведення торгів в нічний час. Радник Night Owl спеціально розроблений для торгової платформи Метатрейдер 4. Він призначений для ведення торгівлі на різних валютних парах, таких як євро / долар, фунт / долар, євро / канадський долар, а також долар (США) / долар (Канада).

Радник nostradamus - високий прибуток при помірних ризиках

Nostradamus є досить прибутковий і при цьому безпечний радник. Даний робот не застосовує для ведення торгів ризиковані стратегії, такі як метод Мартингейла, що робить його використання досить безпечним. Радник Nostradamus є скальпера, він здійснює одночасну торгівлю в обидва напрямки, що дає можливість локірован позиції і закривати з прибутком навіть збиткові угоди.

Радник omega trend - унікальний трендовий робот

Радник Omega Trend є досить ефективний трендовий робот. Цей радник застосовує для ведення торгів на валютному ринку три стратегії, завдяки чому він в змозі отримувати досить високий прибуток від будь-якого руху цінового рівня. Радник Omega Trend практично відразу після своєї появи зміг заслужити довіру як серед початківців, так і серед професійних трейдерів.

Радник pitbull v8 - агресивний робот з високим рівнем прибутковості

Радник Pitbull є черговий скальпер, який за твердженнями його творців дозволяє оперативно примножити початковий депозит. Pitbull, як можна зрозуміти з його назви, застосовує агресивну торговельну стратегію. Спочатку радник Pitbull продавався, причому не за малі гроші, сьогодні він поширюється безкоштовно, завантажити його ви можете нижче.

Радник protrader - безкоштовний помічник трейдера

Всім привіт, сьогодні я хочу розповісти про радник ProTrader 3.1, який, по своїй суті, є дуже зручною торгової панеллю. Після збереження файлів в торговій платформі, робот з`явиться у вікні «Навігатор» в розділі «Радники», але фактично ProTrader 3.1 не є торговим роботом. Радник ProTrader 3.1 - ефективний помічник трейдеру Радник ProTrader 3.

Радник red warrior - торговий робот з унікальним торговим алгоритмом

Сьогодні я хочу вам розповісти про досить ефективному торговому роботі, який використовує дуже цікавий алгоритм. Він застосовує для роботи 2 робота, які можуть функціонувати і окремо. Принцип роботи радника Red Warrior За фактом «Червоний Воїн» - це комплексний радник, в який впроваджено відразу 2 робота: це Рідер і Стінг.

Радник setka limit - прибутковий робот-сіткар

У своєму розділі «Радники» я збираю найприбутковіші радники Форекс. Їх колекцію я вирішила поповнити радником Setka Limit, який є сітковим. Робот торгує тільки відкладеними ордерами (Limit Buy і Limit Sell), в його основі лежить цілий математичний алгоритм. Принцип роботи радника Setka Limit Уже з назви радника зрозуміло, що робот при запуску відкриває цілу сітку ордерів, а вже після їх спрацьовування починає їх обробляти, в разі необхідності пересуває стоп-лосс в безубиток або відкриває додатк

Радник setka - безпечний сітковий робот

Радник Setka, як можна здогадатися з назви, являє собою торговий робот, що відкриває цілу серію угод в обидві сторони. Цей торговельний робот користується заслуженою популярністю як серед досвідчених, так і серед початківців трейдерів. Радник Setka. Особливості торгового алгоритму На жаль, точний алгоритм роботи, а також вихідний код тримаються творцями даного радника в найсуворішому секреті.

Радник shockbar оперативно подвоїть ваш початковий депозит

Радник Shockbar відразу ж після своєї появи викликав справжній ажіотаж серед трейдерів. На просторах Інтернету ви зможете знайти ще одна назва цього робота - Turbmax. Shockbar прославився завдяки своїй високій прибутковості при використанні на сучасному ринку. Технічні характеристики радника Shockbar Відразу ж після запуску радник починає проводити аналіз свічок, враховуючи ціни відкриття і закриття.

Радник sicuro news дозволить заробити на виході важливих новин

Радник Sicuro News є спеціалізованим торговельним роботом, який при виборі підходящого моменту для створення ордерів орієнтується на вихід важливих економічних новин. Цей торговельний робот оптимально підходить для тих трейдерів, які вважають за краще вести торги, грунтуючись на фундаментальному аналізі.

Радник silent ilan - найбезпечніший робот на основі методу Мартінгейла

У разі якщо ви плануєте розпочати торгівлю на ринку Форекс з невеликою грошової суми, то вам варто звернути увагу на мартінгейл-радники, в число яких входить і Silent Ilan, саме про нього ми і поговоримо сьогодні. Багато трейдерів запевняють, що мартінгейл-радники використовувати не можна, так як вони дуже небезпечні, в чому вони теж мають рацію.

Радник «Стінобит» - ефективний робот-скальпер з невеликою осіданням

Радник «Стінобит» працює за простим принципом: купує на локальних мінімумах і продає на максимумах. Вхід в ринок робот здійснює на відбою від рівнів підтримки і опору. Незважаючи на те, що робот «Стінобит» є скальпера, в процесі роботи він створює не так вже й багато ордерів. Саме з цієї причини даний робот можна сміливо зарахувати до категорії прибуткових і безпечних радників.