Фігури технічного аналізу: «Прапор» - продовження тенденції

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Фігура технічного аналізу «Прапор» виникає на цінових графіках часто і практично на всіх таймфреймах. Ідентифікувати її можна як на п'ятихвилинних свічках, так і на тижневому графіку.

Фігура «Прапор» найчастіше виникає після сильного руху ціни обраного активу в одному з напрямків і являє собою вузьку зону консолідації, як правило, в протилежному напрямку від початкового імпульсу.

Складові фігури технічного аналізу «Прапор»

В фігурі «Прапор» розрізняють: «древко» - початковий імпульс ціни, і сам «прапор » - консолідація, вузький ціновий канал, обмежений рівнями підтримки та опору. У більшості випадках довжина «прапора» становить третину від довжини «древка».

Торгові сигнали фігури технічного аналізу «Прапор»

Фігура технічного аналізу «Прапор» досить точна і вимагає чітких цілей на взяття прибутку і стоп-ордерів. При висхідному русі відкривати довгу позицію (BUY) варто тільки після пробиття лінії опору і виходу ціни за межу цінового каналу.

Стоп-наказ потрібно ставити на мінімумі точки С (нижня точка корекції).Мета відкладаємо рівну початкового росту - беремо за основу відстань, яке ціна пройшла до вузької зони консолідації. При ведмежому тренді порядок дій аналогічний: вхід на продаж вниз на пробої прапора, стоп - над точкою С і мета дорівнює початкового ходу ціни.

Фігуру «Прапор» часто плутають з фігурою «Вимпел» , що мають не паралельні прямі, а завужені. Однак обидві дані фігури технічного аналізу є фігурами продовження, тому така плутанина не призведе до мінуса на рахунку.