Особливості форекс сьогодні

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Прогноз Форекс на сегодня Форекс сьогодні значно відрізняється від тієї валютної біржі, яка була кілька років тому. Начебто і валюти ті ж, і руху звичайні, але в той же час існують відмінності, прямо впливають на торгівлю валютою. В першу чергу, зміни торкнулися волатильності інструментів. Також не варто забувати про вплив фундаментальних факторів на валютний ринок - світова криза в самому розпалі, економіки сильних країн лихоманить і кінця цьому поки не видно. Все вищеописане впливає на тактику торгівлі будь-якого трейдера, який бажає отримувати прибуток на Форекс в сучасних умовах. Давайте розглянемо ці зміни більш докладно.

Які загальні риси притаманні всім без винятку валютних парах? Сюди можна додати також і золото з сріблом, якими можна торгувати на Форекс. Відкривши послідовно денні, тижневі і місячні графіки, скажімо, базових валютних пар і обох дорогоцінних металів, ми побачимо, що їх волатильність має схильність до збільшення. Це перша особливість.

Друге. Багато активів, що традиційно вважаються "тихою гаванню", значно падають в ціні на певних проміжках часу. Це говорить про нестабільність багатьох прогнозів на Форекс сьогодні за довгостроковим руху інструментів. Візьмемо швейцарський франк (пара GBPCHF). 6 вересня 2011 року ми бачимо велику бичачу свічку - франк втратив близько 1240 пунктів. З чим це пов'язано? Якщо ви стежите за новинами, то згадайте, що таке падіння вартості швейцарської валюти пов'язане з інтервенцією Центрального банку країни, керівництво якого стурбоване стабільним збільшенням в ціні нацвалюти. Останнє негативно впливає на експорт товарів. Аналогічна ситуація з японською ієною - після інтервенції Центробанку Японії ієна впала в ціні.

Відкривши тижневий графік золота, ми побачимо сильне падіння, яке мало місце у вересні. Вартість жовтого металу знизилася з 1920 до 1580 $ (короткочасно до 1532 $). Таке падіння "стабільного" активу було пов'язано зі збільшенням маржинальних вимог біржею Comex.

Єврозона перебуває під впливом боргової кризи, можливо відділення від ЄС Греції. Державний борг США постійно збільшується, темпи зростання економіки наростають дуже повільно. Ці фундаментальні фактори і обумовлюють значну волатильність базових валют на Форекс, а також падіння котирувань колишніх "стабільними" активів.

Таким чином, прогноз Форекс на сьогодні залишається простий - нестабільність і невизначеність напрямку руху в довгостроковому прогнозі до закінчення світової кризи. Сприймати світову рецесію слід як тимчасове явище - зима завжди змінюється влітку і навпаки. Тактика торгівлі трейдера повинна бути більш консервативною, інакше можливі значні збитки. Використання меншого обсягу позиції і невеликих стоп-лоссов, якщо інше не обумовлено вашої торгової системою, допоможе зменшити можливі втрати при волатильному ринку. Звичайно, можна вгадати напрямок сильного руху і заробити на цьому, але тоді трейдинг стає грою, що унеможливлює отримання стабільного прибутку на тривалих проміжках часу. Хороший трейдер завжди робить аналіз ситуації і діє за алгоритмом, зводячи ризики до мінімуму.

Пам'ятайте, краще менше, але стабільно, ніж рідко, але з великим прибутком і ризиками.

Пам'ятаємо, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!