Біржові ведмеді (bears)

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Хто такі ведмеді на біржі?

Біржовий ведмідь (bear) - це учасник бірж (інвестор, трейдер), що орієнтується у своїй торговельній стратегії на позицію «на зниження» інструментів, які найчастіше йому хочеться вигідно придбати. Інакше кажучи, «ведмідь» - це учасник ринку, який відкриває позиції на продаж (коротка позиція, short) активу (валюти, акції, індексу, іншим фінансовим інструментом) з метою отримати прибуток, т. К. Він вважає, що ціна активу буде падати.

Ведмеді на біржі є опонентами «биків», які навпаки купують актив, очікуючи зростання його ціни в найближчій перспективі. Активність же ведмедів призводить до зниження цін, в зв'язку з чим ринок з низхідною динамікою цін називають «ведмежим».

Чому продавців на біржі називають ведмедями?

Вперше учасники ринку, що відкривають угоду в надії на падіння ціни активу, були названі ведмедями в 18 столітті на біржах Лондона. Існує безліч версій появи цієї назви, проте, за найпоширенішою прижилася на валютному ринку Форекс версії продавці названі ведмедями тому, що ведмідь атакує лапами зверху вниз. Тобто, біржові ведмеді своїми «лапами» збивають ціну активу.

Ведмеді на Форекс

Термін «біржовий ведмідь» з'явився на фондовому ринку, але прекрасно прижився на валютному ринку Форекс. Ведмедями на Форекс називають трейдерів, які відкривають короткі позиції в розрахунку на подальше зниження курсу обраної валютної пари.Наприклад, якщо ви - ведмідь по EUR / USD, то ви ставите на зростання курсу долара США проти євро і чекаєте, що графік валютної пари буде рухатися вниз (за 1 євро даватимуть все менше доларів). Переважання ведмедів на ринку Форекс на ціновому графіку валютної пари має вигляд спадного тренда.

Детальніше про біржових биків і ведмедів

Корисні статті по темі

  • Що таке шорт на Форекс?
  • Хто такі біржові бики
  • Екскурсія по «зоопарку» на Форекс
  • Форекс казка про биків і ведмедів
  • Перші кроки на фондовій біржі: 6 «шортиків» для самих маленьких