Empire State вийшла на IPO

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

На цьому тижні не повинно залишатися непоміченим IPO Empire State.

На Nyse ця тиждень відзначився серед іншого первинним розміщенням акцій Empire State Realty - однієї з найбільш суперечливих компаній на американському ринку нерухомості, яка, з одного боку, володіє цікавим портфелем власності, а з іншого - знаходиться в низці судових розглядів.

Empire State Building

Empire State - так називається всесвітньо відому будівлю в Нью-Йорку, яке є пам'яткою з розряду must see. Немає жодного туриста в США, якому б не радили відвідати цей знаменитий хмарочос. Будівля в 102 поверху на острові Манхеттен з видом на весь Нью-Йорк користується популярністю і в реальності, в мережі інтернет, де вже стало картинкою, постійно блукає по мережі. Одне з найвищих будівель світу, виконане в витонченому стилі ар-деко, є справжнім шедевром світової архітектури міжвоєнного періоду, під час якого як гриби після дощу росли висотки в центрі Нью-Йорка. Володіє їм інвестиційний фонд нерухомості під назвою Empire State Realty, онуки засновника якого провели розміщення акцій на суму 929,5 млн, незважаючи на незгоду частини акціонерів і, можливо, врозріз з позицією свого діда-юриста.

Причини невдалого розміщення акцій

Ціна виявилася на нижній планці прогнозного діапазону через те, що будинок, побудований в 1931 році, вимагає постійної реконструкції, і неясно, скільки ще прибутку воно зможе приносити в якості обсерваторії, з вікон якої туристи можуть милуватися видами мегаполісу. Поки вони платять по 100 млн доларів на рік, вносячи солідний внесок в загальну виручку, складову 511 млн доларів. Асоціація Empire State Building Associates виникла в далеких шістдесятих і початку з покупки прав оренди нерухомості на 114 років. Зараз фонд має майже два десятка будівель і ділянок землі, включаючи пару масштабних проектів в області торгової нерухомості. Обмежений успіх розміщення акцій пояснюється тим, що рішення вийти на IPO до сих пір не схвалено частиною власників будівлі, які подали апеляцію після невдалого суду.