Акції dell: знову звіт і знову провал котирувань - в чому ж причина?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Акції Dell Inc. (NASDAQ: DELL) показали сьогодні максимально денне зниження з кінця серпня і втрачають через півтори години торгів вже більше 9 відсотків. Папери виробника комп'ютерів вже обвалилися в серпні після звіту, після чого продовжили зниження, так і не відігравши той провал котирувань. Так чим же викликане ще одне сильне зниження і так вже сильно впали котирування?
На тлі збіглася з очікуваннями прибутку, отриманого компанією в минулому кварталі, і лише трохи недотянувшей до прогнозів виручки, зниження на 9 відсотків виглядає, принаймні, дивним. Однак, все встає на свої місця, якщо ми подивимося на прогнози компанії на поточний квартал і весь наступний рік, які виявилися нижчими за очікування Уолл-стріт.
Всім зрозуміло, що попит на персональні комп'ютери продовжує знижуватися у всьому світі, оскільки нетбуки і планшети, схоже, незабаром зовсім знищать ринок домашніх ПК. Однак тривожним дзвінком для компанії стає удар по їх основного джерела виручки - корпоративним клієнтам. Останнім часом серед великих компаній все частіше стала використовуватися практика, коли співробітник користується корпоративними програмами і поштою за допомогою придбаних на свої гроші пристроїв.
На цьому тлі, аналітики говорять, що хлопцям з Dell треба б поквапитися з впроваджуються змінами в обслуговуванні корпоративних клієнтів, якщо вони хочуть зберегти хоча б поточний рівень маржинальних показників від цього, основного для виробника ПК, підрозділи їх бізнесу.