День 15. zOOM Cash NL2 + Sunday Storm 6-max.

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Вітаю всіх. Вчора я не втримався і зіграв 2 гіпер-турбо сателіта великих турнірів: один за 235 FPP - на Sunday Storm 9-max А інший за 3. 75 $ - на Sunday Storm 6-max У першому я дуже прикро вилетів у вирішальній роздачі на баблі ( 77 J6), Але зате у другому увійшов в призи, вигравши великий стек на баблі ( 88> AJ> A8), і отримав квиток на Sunday Storm 6-max з гарантією > 300k $ У підсумку потрапив в гроші і отримав приємну надбавку до банкроллу (хоча міг виграти набагато більше, але докладніше расккажу нижче). У ZOOM я грав трохи, тільки для того, щоб компенсувати 3. 75 $ Витрачені на сателіт. Спочатку я, як зазвичай, викладу стандартний звіт за день:
Поточний банкролл: 89 48 $
Підсумок дня: + 23, 09 $
(Основний плюс саме з Sunday Storm Як ви вже зрозуміли)
Графік вчорашньої (21. 12.14) ігрової сесії:

Графік в період з 16. 12.14 (день, коли я почав грати ZOOM Cash):

Як бачите, сесія в ZOOM Cash відіграна не дуже добре Було дуже багато зайвих колл. На префлопе пару раз заколліровал з такими руками, як JJ AK Пуші від неповних стеків, тому що думав, що це фіші у тільта. З JJ потрапив в QQ А з AK програв коінфліп проти JJ В майбутньому постараюся рідше робити такі дисперсійні колли. На постфлопі пару раз не зміг скинути топ-пару проти очевидного сету.
Запам'яталася всього одна роздача, в якій я вибив, як мені здається, непогані середні руки в діапазоні опонента, не побоявшись поставити третій барель з недоехавшім флеш-дро

Майже впевнений, що в опонента (він Ліпмен з UTG), Були дрібні і середні карманка, які не отримали сет ( 22, 44-66, 88, Менш імовірні 99, TT)
Більшість вражень, як неважко здогадатися, у мене вчора були від кеша, а від Sunday Storm 6-max Взагалі, я все більше думаю над тим, що короткостоловие МТТ (6-max, 4-max) - це моє. Саме в них я відчуваю себе найбільш комфортно.
До моменту закінчення Late Registration в турнірі було вже близько 30к людей (в гроші потрапляють ). Це нереально багато, проте тайтово-агресивний стиль в перемішку з вдалими Блеф дозволив мені дожити до баббл з дуже непоганим стеком. Я ніби відчував динаміку столу і діапазони опонентів. Все йшло просто відмінно до однієї фатальної роздачі, в якій я захищав блайнд від лузово-агресивного гравця і заколліровал з QJo 3 бареля на дошці AAQXX Ну не вірив я в його туза. Це було дуже нерозумно, адже, судячи з його грі, він ніколи не ставив без руки більше одного бареля, а я тут не бив нічого Крім блефу. До речі, туза у нього і не було. Він показав QQ (Натсовий фул-хаус) і забрав половину мого стека.
Що залишилася половини вистачило Щоб потрапити в гроші і навіть трохи протриматися там. Але карти перестали заходити, стек став зовсім коротким, і мені довелося штовхнути K8o в двох тайтових гравців. Один з них заколліровал і показав JJ Короля серед 5-ти карт на дошці не виявилося, і я благополучно вилетів до біса з турніру зі скромним призом 20 з чимось баксів А все через те, що я чогось ризикував половиною комфортного стека, намагаючись зловити блеф, якого там ніколи не буде..
Чесно кажучи, я вчора дуже злився на себе за ту роздачу. Були такі думки, що я знову прогавив потенційний великий занос і можливість зробити серьзно крок вперед в покерной кар'єрі. Психологічний стан погіршився ще й від того, що в Turbo-фріроллі В якому я зарегался після Sunday Storm Я на баблі 2 рази програв доминацию ( AK ) І вилетів.
Загалом, після всього цього я просто ліг спати, не було сил навіть пост в блозі написати. Коли я прокинувся вранці, від вчорашнього тільта не залишилося і сліду. Я раптом зрозумів, що ж фактично не побив ще навіть мікролімітах, і навіщо мені великий замет, якщо я не зможу ефективно розпорядитися грошима? До того ж, як-не-як, вчорашній день відіграний в плюс А мета на грудень вже досягнута. Є всі засоби і можливості, щоб рухатися далі. Коротше, мотивація повернулася І тепер я розповім вам про плани на майбутнє.
Як я вже сказав, мені дуже подобаються МТТ з короткими столами Тому зараз моя головна мета - набити банкролл 440 $ Щоб можна було почати грати МТТ-шки (4-max) з бай-іншому 4. 40 $ Але для початку мені треба зберегти статус SilverStar до кінця грудня, і ось який план я придумав:
1) Ще пару днів катати ZOOM Cash NL2 до банкролла приблизно 100 $
2) Зробити міні-депозит у вигляді коштів з іншого руму
3) В останні дні грудня відіграти хоча б в 0 (або навіть в невеликий мінус) необхідне (для збереження статусу SilverStar І отримання бонусу 10 $) Кількість Hyper-Turbo Heads-Up 1. 5 $ Досвід в таких Хедз-Апах у мене є, тому сподіваюся, що в 0 відіграти вийде. Чому саме Гіпер-Турбо? Та тому що саме такий формат дозволяє набити рейк швидше за все. Коротше кажучи, я на короткий час жертвую стабільним приростом банкроллу заради бонуса 10 $ і збереження SilverStar
У січні продовжу бити ZOOM Cash NL2 Планую до середини місяця перейти на NL5 Що ж, на цьому все, всім удачі і спасибі за увагу.