Conn's - новий лідер сектора рітейлу?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

5 вересня виходить звітність ще однієї компанії з сектора рітейлу - Conn's Inc. (NASDAQ: CONN).

Попередні результати
Незважаючи на те, що комапния була заснована відносно давно, вона лише недавно вирвалася в потенційні лідери свого сегмента. Магазини компанії спеціалізуються на продажу товарів для будинку, включаючи меблі та електроніку.
На даний момент компанія володіє 72 торговими майданчиками, 58 з яких знаходяться в Техасі. Також, компанія веде свою діяльність в Луїзіані, Арізоні, Оклахомі і Нью-Мексико.
За останній звітний рік компанія змогла згенерувати прибутку до вирахування податків на суму в 30 млн доларів, що майже на 29 млн вище аналогічного показника за 2010 рік, що дозволило збільшити обсяг накопиченого прибутку до 292 млн.
Поточні показники і плани на майбутнє
Варто відзначити, що на поточний момент компанія володіє досить хорошими фінансовими показниками. Так, відношення поточних активів і пасивів дорівнює 6, що говорить про відсутність проблем з ліквідністю.
Більш того, це не говорить про те, що компанія неефективно використовує свої кошти: частина з поточних активів припадає на запаси продукції, що характероно для рітейлу. Так само, компанія веде активну політику продажів в кредит, що ставить її в більш вигідне становище по відношенню до клієнтів.
Незважаючи на досить сильне зростання в останні кілька років, компанія не збирається зупинятися на досягнутому На даний момент планується відкрити ще кілька торгових точок. Так, зовсім недавно був відкритий ще один магазин в Феніксі, штат Арізона. Так само, ми вважаємо, що активна політика зростання буде продовжуватися і є обгрунтованою за рахунок низької боргового навантаження (лише 300 млн довгострокових позик при поточних активах в 910 млн).
Не можна не відзначити того, що компанія веде активну політику не тільки розширення своєї клієнтської бази, а й налагодження відносин з поточними клієнтами. У своєму сегменті компанія активно нарощує ринкову частку за рахунок агресивної політики: фактично, компанія не дозволяє з собою конкурувати, видаючи кредити на свою продукцію за ставками майже в два рази нижче, ніж найближчі конкуренти.
Все це вилилося в упевненість інвесторів щодо майбутнього компанії: на поточний момент справедлива вартість 1 акції Conn's Inc. перевищує 72 долара, що вище ринкової вартості в 65 долара і співвідноситься з Таргет в 77 і річним бичачим трендом
Нарешті, ми ще одним підтвердженням впевненості інвесторів в майбутньому компанії - недавнє підвищення рейтингу компанії: вже майже півроку вона знаходиться на позначці в стронг бай, а таргет був підвищений до 80 доларів за акцію.
Таким чином, ми рекомендуємо відкрити довгі позиції по даній компанії з розрахунком на довгострокові інвестиції з Таргет в 73 долара за акцію.